Що праиш расизъм?

Понеже съм потомствен цесекар, няма да влизам в празни спорове с теб. :)
И в нашите агитки има мърша, и като цяло поведението на футболните ни фенове е пълна селяния. Аз не ходя на мачове, но баща ми ходи. Ходи само на срещите с чуждестранни отбори, защото е по-безопасно.

tenor.gif
 
Според мен ще ни накаж


За да си купиш билет, ти трябва да го направиш само с лична карта. И се проверява дали имаш наказание, а влизането на стадиона ще става първо през полицията, като отново си показваш картата заедно с билета.
Наясно ли си колко човека имат наказание? Я има 5-10, я не. Трябва първо да се накажат, че тогава да се прилагат мерките, които ти казваш.
Даже в такъв случай не ти трябват и поименни билети, тъй като и с лична карта на входа ще те филтрират.

Обаче, тия хора не са случайни и се пазят от по-високо, тъй като са удобни за други 'мероприятия'. ;)
 
Наясно ли си колко човека имат наказание? Я има 5-10, я не. Трябва първо да се накажат, че тогава да се прилагат мерките, които ти казваш.
Даже в такъв случай не ти трябват и поименни билети, тъй като и с лична карта на входа ще те филтрират.

Обаче, тия хора не са случайни и се пазят от по-високо, тъй като са удобни за други 'мероприятия'.

Знам за 1 човек, че е наказан за една година, май заради боя в Пловдив. Това е ясно, че се ползват за други цели.
 
Голяма работа станало, просто всичко това се очакваше, беше режисирано! А аз да ви питам, тея дето не са расисти, харесвате ли негри, цигани и всякаква подобна сган?
 
А аз да ви питам, тея дето не са расисти, харесвате ли негри, цигани и всякаква подобна сган?
И на какво основание ги слагаш под общ знаменател? Расата не винаги е свързана с конкретен тип манталитет и модел на поведение. Още повече тук става въпрос за спортисти, а не за джебчийки в градския транспорт. Хем не искате нас да ни квалифицират на общо основание, хем вие го правите спрямо хората от различните раси.

Да, харесвам много хора от посочените от теб раси. Махатма Ганди, според ограниченото мислене на булгаристанците е "циганин". За останалия свят той е еманация за човешкия вид - повече от светец. Я кажи, ти па с какво си толко убав?? :)
 
Колкото и да не ти харесва, бялата раса е на съвсем различно еволюционно ниво, факт. И като говоря за бялата раса, имам предвид бялата раса от мъжки пол. Говорим за природа и еволюция, не за стереотипи на мислене и предразсъдъци. Всички научни открития и изобщо цялото технологично развитие, медицина, икономика и всичко, е продукт на белия човек, неоспорим факт. Затова негроидната раса превъзхожда белия човек физически. Така работи еволюцията, това което не е пряко свързано с оцеляване атрофира. Факти, факти, факти, които неолибералния модел се опива да оспори и му се получава, трябва да признаем. Но природните и физичните закони, все още никой не е успял да пребори :)

Едните ще копат, другите ще им казват какво да правят и ще вървим напред, така е било, така е в момента и така ще бъде. Колкото и да дуднат от всякъде, че всички са равни, това няма как да стане, защото не са.

Разбира се, това че едните седят на по-високо стъпало в пирамидата на еволюцията, не дава право на другите да ги избиват и експлоатират безогледно., трябва с финес. Примерно като им обясняват, че са равни и им плащат заплати :)


И на какво основание ги слагаш под общ знаменател? Расата не винаги е свързана с конкретен тип манталитет и модел на поведение. Още повече тук става въпрос за спортисти, а не за джебчийки в градския транспорт. Хем не искате нас да ни квалифицират на общо основание, хем вие го правите спрямо хората от различните раси.

Да, харесвам много хора от посочените от теб раси. Махатма Ганди, според ограниченото мислене на булгаристанците е "циганин". За останалия свят той е еманация за човешкия вид - повече от светец. Я кажи, ти па с какво си толко убав?? :)
 
И като говоря за бялата раса, имам предвид бялата раса от мъжки пол.

Мдааам... расисти, шовинисти и сексисти - булгар, булгар в действие.
Знаеш ли, когато мъжете от бялата раса в България достигнат нужното ниво на еволюционното си развитие, ще установят, че всъщност неща като пол, раса, етнос, националност, образование, професия, титла и т.н., нямат никакво значение.
Мерим се по грешните параметри. :)
 
Хич ли не се усети, че специално за теб го написах :p:D Много си предсказуема :)

Мдааам... расисти, шовинисти и сексисти - булгар, булгар в действие.
Знаеш ли, когато мъжете от бялата раса в България достигнат нужното ниво на еволюционното си развитие, ще установят, че всъщност неща като пол, раса, етнос, националност, образование, професия, титла и т.н., нямат никакво значение.
Мерим се по грешните параметри. :)
 
Хич ли не се усети, че специално за теб го написах :p:D Много си предсказуема :)
Не ми беше и хрумнало, че може да го казваш на някой друг. ;) Когато си последователен във възгледите си, ставаш предсказуем. Неизбежно е. :)
 
В България историческите условия и възприятия за расизъм за съвсем различни, не трябва да приемаме чужди разбирания.

 
Тоя дебат коя раса по кой показател по-напред не е актуален. Те хората отдавна са го установили:

 
А азиатците са по-интелигентни от белите. Какво означава това, по-низши ли сме от тях? Като играем срещу Япония, могат ли да издават маймунски звуци и да правят нацистки поздрави по наш адрес?
 
Последно редактирано:
И на какво основание ги слагаш под общ знаменател? Расата не винаги е свързана с конкретен тип манталитет и модел на поведение. Още повече тук става въпрос за спортисти, а не за джебчийки в градския транспорт. Хем не искате нас да ни квалифицират на общо основание, хем вие го правите спрямо хората от различните раси.

Да, харесвам много хора от посочените от теб раси. Махатма Ганди, според ограниченото мислене на булгаристанците е "циганин". За останалия свят той е еманация за човешкия вид - повече от светец. Я кажи, ти па с какво си толко убав?? :)
Мангала си е мангал, както и негъра, а в България още сме късметлии, че не са ни налазили масово чернилките в столицата! Виждала ли си нандибанди ли си каква си не те знам какво се случва в големите европейски столици, ходила ли си примерно в Лондон? Сигурно с кеф ще пристанеш на тамошната черна сган, или явно харесваш черните паламуди просто?!? :))
 
Мангала си е мангал, както и негъра, а в България още сме късметлии, че не са ни налазили масово чернилките в столицата! Виждала ли си нандибанди ли си каква си не те знам какво се случва в големите европейски столици, ходила ли си примерно в Лондон? Сигурно с кеф ще пристанеш на тамошната черна сган, или явно харесваш черните паламуди просто?!? :))
След толкова години все още имало балами да се връзват на нандито :rolleyes:
 
Както се очакваше, имаме деградация. Започнахме с "кой, аз ли съм расист, бе?" ... и си дойдохме на думата. :)
 
Добре, обясни, след като смяташ, че интелекта не е заложен в гена, защо примерно арменците стават лекари, учени, творци и тн. А циганите за чеп за зеле не стават? И двата етноса идват от някъде, едните преди 1000 години, другите преди 100. Арменците се адаптират изключително бързо, развиват се, живеят като хора. Другите се капсулират в гета, където и да отидат, 1000 години не са им достатъчни да попият поне малко цивилизация.... Защо е така? Кое определя два различни етноса/раси, да се държат по различен начин при равни други условия?


А азиатците са по-интелигентни от белите. Какво означава това, по-низши ли сме от тях? Като играем срещу Япония, могат ли да издават маймунски звуци и да правят нацистки поздрави по наш адрес?
 

Горе