Що праиш расизъм?

Може заради тази тема да сложим и още.
Може да сложите други, че тия са отврат, г-н Блинки. :)
Използвам ги с отвращение. Няма адекватна емоция, която да може да се илюстрира с тях.
 
емотиконите на замунда са много по-добри, а някои дори се движат. Не може ли да сложите тях?
п.с. последното е зле като останалите. Някаква диария с очички....
 
Никога не съм харесвала копрофилските шеги - емотиконите също. :)


mml.gif
mml.gif
mml.gif
 
offtopic.gif
busted.gif
spam.gif
rtf.gif
boxing.gif
lock.gif
 
Никога не съм харесвала копрофилските шеги - емотиконите също. :)


mml.gif
mml.gif
mml.gif
Ние малко сме консервативни на тема движище се шитни по целия екран. Този катинар примерно ти трябва много силно въображение, за да се сетиш какво ти се намеква. :) Другите не са лоши и ще вършат работа. :) Айде ще го обсъдим и ще видим да сложим такива - това с офтопика, спама и фак-а са адекватни много за някои теми и постове тук.

Айде да не разваляме хубавата тема. Моля те, ако имаш време, премести ги тия имотки в темата за новата версия на форума. :)
 
Напротив, буквите са ми добри приятели, пък и нямам нищо против знанието. :)

Въпросът е, когато става дума за дебат, да можеш да синтезираш тезата си, така че да не отегчаваш аудиторията. Няколко твои поста видях във форума наскоро и всички бяха с обем "Война и мир". Не се обиждай, но това е излишно. Всички имаме и друга работа. Участието в темите е просто набързо по време на почивчиците. :)
Участието в темите е доброволно, формата на постовете е свободна, четенето не е задължително, нито отговарянето.

Щом нямаш време да четеш постове просто не ги четеш. Често простите решения свързани с личностните предпочитания на човек са най-адекватните, светът и другите хора не са длъжни да се съобразяват с тях.
 
Участието в темите е доброволно, формата на постовете е свободна, четенето не е задължително, нито отговарянето.

Щом нямаш време да четеш постове просто не ги четеш. Често простите решения свързани с личностните предпочитания на човек са най-адекватните, светът и другите хора не са длъжни да се съобразяват с тях.
Приятел, по никакъв начин не искам да се конфронтирам с теб. Въпросът не е дали ние искаме да те четем, а дали ти искаш мнението ти да бъде чуто. Колкото и умни неща да казваш, и колкото и увлекателно да се изразяваш, многословието винаги омръзва в даден момент. Добрият оратор казва много с малко думи. Самовлюбеният си мисли, че всички се опияняват от думите му, както той самият.

Казаното от мен беше с препоръчителен характер - добронамерен съвет. И ти на свой ред или го приемаш, или ме пращаш по дяволите. :)

Хубав ден!
 
Този катинар примерно ти трябва много силно въображение, за да се сетиш какво ти се намеква.
Е, хубава работа. Всеки ще се сети, че става въпрос за заключване на темата... Ще видя ако ми остане време да постна емо-тата в другата тема. Ти междувременно можеш да позачистиш постовете, които са извън темата, ако сметнеш за необходимо.
closed-topic.gif
 
Приятел, по никакъв начин не искам да се конфронтирам с теб. Въпросът не е дали ние искаме да те четем, а дали ти искаш мнението ти да бъде чуто. Колкото и умни неща да казваш, и колкото и увлекателно да се изразяваш, многословието винаги омръзва в даден момент. Добрият оратор казва много с малко думи. Самовлюбеният си мисли, че всички се опияняват от думите му, както той самият.

Казаното от мен беше с препоръчителен характер - добронамерен съвет. И ти на свой ред или го приемаш, или ме пращаш по дяволите. :)

Хубав ден!
Ако съдим по лайковете, мисля че достатъчно хора са прочели и одобрили написаното като смисъл и презентация.

На който не му харесва знае какво да прави. Просто ми прави впечатление, че за пордден път се оплакваш от това, та ми стана интересно защо си скарана така с постове, които не са 10 реда емотиконки. Моето предложение е да спреш да даваш акъл на хората, които не са ти го поисквали, за да не става хем да се излагаш, хем после да обясняваш как си невинна видиш ли. :) Тези женски тактики на спорене не минават. Предлагам ти да обръщаш повече внимание на това да обориш написаното, а не да отвличаш вниманието от него с излишни приказки.
 
Предлагам ти да обръщаш повече внимание на това да обориш написаното,
Аз съм съгласна с казаното от теб. Защо да го оборвам?
Няма проблем, пиши колкото искаш, само не истерясвай, че освен мъже-дърдорковци и твърде лабилни не харесвам. Това са женски качества, които у един мъж са ужасно отблъскващи. Бъди жив и здрав. :)
 
Тука почнахте някаква free for all касапница.

Нали уж псувахме негрите и расистите (дай*а тяхното мами!) ?!
 
Аз съм съгласна с казаното от теб. Защо да го оборвам?
Няма проблем, пиши колкото искаш, само не истерясвай, че освен мъже-дърдорковци и твърде лабилни не харесвам. Това са женски качества, които у един мъж са ужасно отблъскващи. Бъди жив и здрав. :)
1. Мрънка че хората ползвали повече от 3 думи на пост.
2. Обижда безпричинно.
3. Постоянно говори какви мъже й харесват и какви не.

Аз не съм дошъл в този форум да си търся жена( нито пък някой друг от колегите, надявам се), още по-малко отчаяна съпруга с две деца, на която всеки втори пост й е обява какви мъже търси.

Този тип предприемачи които ти ги търсиш са в романтичните романи с блионери и върколаци в Kindle Unlimited. Но и там са бая страници, така че може би някоя аудиокнига?

Предлагам ти да спреш да отгатваш какъв човек съм на база твоята непоправимо счупена женска интуиция. Нито имаш капацитета за такива интелектуални упражнения, нито нужната информация, да не говорим че сигурно си с 20 години по-възрастна от моя идеал за жена, така че е главно в твой интерес всеки да си държи списъка "Идеален партнъор" далеч от форумните дискусии.

Хубав ден и приятно попълване на лексикони.
 
1. Мрънка че хората ползвали повече от 3 думи на пост.
2. Обижда безпричинно.
3. Постоянно говори какви мъже й харесват и какви не.

Аз не съм дошъл в този форум да си търся жена( нито пък някой друг от колегите, надявам се), още по-малко отчаяна съпруга с две деца, на която всеки втори пост й е обява какви мъже търси.

Този тип предприемачи които ти ги търсиш са в романтичните романи с блионери и върколаци в Kindle Unlimited. Но и там са бая страници, така че може би някоя аудиокнига?

Предлагам ти да спреш да отгатваш какъв човек съм на база твоята непоправимо счупена женска интуиция. Нито имаш капацитета за такива интелектуални упражнения, нито нужната информация, да не говорим че сигурно си с 20 години по-възрастна от моя идеал за жена, така че е главно в твой интерес всеки да си държи списъка "Идеален партнъор" далеч от форумните дискусии.

Хубав ден и приятно попълване на лексикони.
Леле-мале! Ако знаех, че си толкова раним, нямаше да отправям препоръка/ съвсем добронамерен съвет. Ти си крехка душица, като всеки комплексар. :)
Никога, НИКОГА не съм споделяла какви мъже харесвам, а още по-малко съм търсила такива тук. Посочих ти нормалното мъжко поведение, но ти очевидно не държиш да бъдеш мъж. Няма проблем, аз съм гей-френдли. Продължавай да си дърдориш, пък и да лъжеш като най-обикновен педераст. ;)

Хубав ден и на теб. :)
 

Горе