Ъпдейт към WordPress 2.8.6. с и без проблеми.

CHILIEV

Member
Здравейте. Ъпдейтнахте ли WP-те, щото аз още се ослушвам...
Реших да ъпдейтна на едно малко мое сайтче, каза че всичко е ок и дотам. Бяла страница със 78901234621 грешки... :shock:

Малко гърч през ФТП-то с нова версия и неще и неще. Гърч със старата версия - пак на камък. Реших че нещо съм омазал кодировката на файловете, но не беше от там. Смъкнах до 1 грешка че хедъра-дъра-бъра и дотам. Сайта го накарах да работи, но вп-админа - не.

Добре че имах пълен бекъп на сайтчето, че качих него и всичко си потече.

Грешка може би беше че не спрях плъгините преди ъпдейта както пише по книгите... дали може да е от това? След като се разгърмя ъпдейтнах базата за да спра всички плъгини, но пак не се оправи... така де.

След като подкарах старата ми версия, ъпдейтнах наново и всичко мина супер, но все пак...

Ъпдейтнвахте ли? Имали ли сте проблеми?
 
От: Ъпдейт към WordPress 2.8.6. с и без проблеми.

Не съм имала проблеми с ъпдейтите досега! 2.8.6 работи чудесно :)
 
От: Ъпдейт към WordPress 2.8.6. с и без проблеми.

И при мен нямаше проблеми с ъпдейта. От контрол панела клицнах на бутона ъпдейт и си я ъпдейтна без никакъв проблем даже и плъгини не съм спирал. Всичко си работи перфектно. :)
 
От: Ъпдейт към WordPress 2.8.6. с и без проблеми.

Ъпдейт, без проблеми.
Ако искаш, пиши ми на ЛС, ще ударя някое рамо.
 
От: Ъпдейт към WordPress 2.8.6. с и без проблеми.

Аз ще ъпдейтвам като излезе следващата версия.
 
От: Ъпдейт към WordPress 2.8.6. с и без проблеми.

Гърмеше с
Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home4/hostingb/public_html/spamregister.info/wp-config.php:1) in /home4/hostingb/public_html/spamregister.info/wp-includes/pluggable.php on line 865

На този ред 865 има header("Location: $location");

Но както писах по-горе оправих се. Явно проблема е бил в моя телевизор, щом при вас не е имало проблем...

Ъпдейт, без проблеми.
Ако искаш, пиши ми на ЛС, ще ударя някое рамо.

Мерси ако я закъсам ще иамм впредвид :wink:

Аз ще ъпдейтвам като излезе следващата версия.
Някаква основателна причина ?
 

Горе