Ъпрегида засега !!!

Да кажем като за начало, че има доста по-добър support, security фиксовете излизат много бързо, има и бая народ, които правят templates.

И още нещо което никак не е за подценяване, кода му е доста по-добре написан отколкото на phpbb. А и има доста модове някои от които доста ценни!

И още нещо от което аз лично страдах предния път, този поне си праща emails по RFC и не ми се reject-ват вече пощите от предприемач ;)
 
Да кажем като за начало, че има доста по-добър support, security фиксовете излизат много бързо, има и бая народ, които правят templates.

И още нещо което никак не е за подценяване, кода му е доста по-добре написан отколкото на phpbb. А и има доста модове някои от които доста ценни!

И още нещо от което аз лично страдах предния път, този поне си праща emails по RFC и не ми се reject-ват вече пощите от предприемач ;)

именно... ;)
 
Е ... ти на manual-а support ли му казваш ;)

Не се заяждам просто от php (а аз по принцип го ненавиждам) продуктите този е сред водещите, факт е няма смисъл да спорим, а и като казвам support имам предвид корпоративното тълкуване на понятието. Освен това, support форума им е доста богат, с малко търсене се намират чудеса :)

Е освен когато си достатъчно голям за да си напишеш собствен, който да отговаря 100% на всичките изисквания.

p.s. от форумната класацията дето си сложил в webmasterbg, на 2 кликнах, и се опитаха веднага да ми турнат вирусчета ;)
и още нещо, някои от тия, които са сред 1-вите в класацията, едва ли имат нещо общо с phpbb download-нато оригинално, такъв тип форуми са много силни модифицирани. Някои не си помнят името даже :)
 
Е ... ти на manual-а support ли му казваш ;)
predpriemach.com каза:
ъпгреидвах се батета ама този маунал на вбщлетин съкс отвяскаде още по съкс съпорт форума им
Без да се заяждам и аз. Иначе имам няколко пхпББ-та и не мога да кажа, че са ми създавали проблем. А, щом вБулетина трябва също да го пипна, за да е както аз искам, за какво да давам пари?
 
Мдам бате Ние сменяме заради функционалност не че пхпбб не може да пипа ама ми направи мазило при последния ми опит за пипане и затова на вбюлетин

Личните съобщения вече работят
 
Браво, VB е доста по-удобен от phpBB според мен.
Знам че имате още супер много работа заради това, късмет :)
 
Мисля, че този темплейт би подхождал най-добре за форума, само трябва да се оправи хедъра и е перфе.... ;)


Съгласен съм... нещо подобно би било по-добре от това в момента
Аз по принцип нехаресвам vbulletin повече ми допада pbpbb... тоя немога да му се ориентирам много, а и ония е по-изчистен.... лично мнение

Късмет все пак с новия форум :)
 

Горе