аи кажете че няма уредени мачове..

е то има...ама ние не ги знаем :D

Има, има, но за големите пари се искат и връзки. Там е дебело и не е нужно да минава през сайт. Както се вика една хилядарка на правилната среща и информация за нея и ето ти един апартамент. :) Това е, но си трябва да има кой да ти го каже. С 10 такива залози и си готов. ;)
 
От: аи кажете че няма уредени мачове..

Така е, но всичко е скрито и покрито, а накрая спорят, че нямало такива неща. Гледат и ни лъжат в очите.
 
От: аи кажете че няма уредени мачове..

Азиатския пазар е меката на уредените мачове, ама там всичко е кеш, няма карти, няма сайтове, няма офиси :) така се правят нещата. А иначе преди няколко години имаше случай в Швейцария, където първенството е 10 отбора. Та там, някакъв меринджей си купил 5 отбора в долната дивизия и си цъка на точни резултати :) е, хванаха до на полусезона, ама до тогава колко милиарди е направил не ми се мисли...па ние рибките само обираме трохите
 
От: аи кажете че няма уредени мачове..

Като изключим уредените мачове, има ли хора дето изкарват пари от това? Чувал съм легенди за пичове дето само с това се занимават... ама нещо не ми се вярва, До колкото знам в дългосрочен план си 0 на 0 в най-добрия случай, а вундеркините са + 10-15%, стадото естествено, че плаща сметката.:)
 
От: аи кажете че няма уредени мачове..

Ако си изградиш добра стратегия и я следваш стриктно си заслужава, иначе си вътре и с парите и с нервите. Според мен, най-добрият вариант е на ден по 1 мач, с коефициент от 1.5, слагаш му 100 лв. и вземаш 50 чиста пара. Напълно реално и постижимо!
 
От: аи кажете че няма уредени мачове..

Devlix е то да твърдиш, че няма уредени мачове е налудничево, така че едва ли някой от форума, ще ти кажа, че няма е имам малки съмнения за някои юзъри, ама едва ли... Аз и вчера гледах един уреден мач и то от българското първенство, въобще всичко е много пошло.
 
От: аи кажете че няма уредени мачове..

По принцип има някои мачове, за които без да си навътре в нещата се знае, че са уредени. Например Славия и Локо Сф често си правят врътки, в зависимост от това на кой му трябват точки. Ако се поровите малко в статистиката ще видите, че когато единия отбор е застрашен от изпадане например, винаги си взима мача и то не как да е, а с т.нар. "обръщачки". Разбира се, не всеки път е такъв развоя на срещата, но винаги излиза така "както трябва". Вижте в гугъл за т.нар 3 for 3 - разменяне на победи. Има много отбори, които го правят, дори може да се каже, че през последните пет години, Левски и ЦСКА бяха в тази схема - единия отбор бие първия полусезон, другия втория и обратното..Обаче тези сайтове, които предлагат fixed мачове са лъжа.. един път уцелят по някаква случайност и излъжат много хора, че имат уговорени мачове...
А колкото до това да правиш пари от хазарт - възможно е, но ти трябват много излишни пари, които да залагаш и не малко късмет... Лично мен ме гони страшен карък напоследък - последните 8-10 фиша, които играх, винаги по един мач ме дъни... без значение дали съм пуснал 2, 3, 4, 5 или повече мача...Преди 1-2 месеца пък ми връзваше много и бях с 300-400 лева напред само за 5 дена, но както се случва обикновено след време ги връщаш.... Така, че не може да се разчита на залагането на мачове, като сигурен доход..
 
От: аи кажете че няма уредени мачове..

Аз познавам 1 приятел на който му казват уредени мачове до сега ми е казвал 1 мач и беше верен така, че наистина мачове се купуват
 
Аз познавам 1 приятел на който му казват уредени мачове до сега ми е казвал 1 мач и беше верен така, че наистина мачове се купуват
Еми дебнете един отбор, който ще бие и е в същото време е с малък коефициент този развой на нещата и ето ти. ;) Ама вкарайте и двамата по малка сума. Да не си лични. :) Или няколко души по още по-малка и да нямате видима връзка - роднини, съседи, много близки приятели. Като в Под прикритие. :) Хахаха. То май последно време само така могат да се правят някакви пари. :)
 
От: аи кажете че няма уредени мачове..

Никой нищо не каза за на Славчев схемата:) На мен ми изглежда твърде лесно за да работи това, ама все пак ако играят първия с последния и първия е домакин, какъв е шанса да не спечели фаворита? Според мен минимален. Ама все пак де да знам... Примерно ако сложиш на 10 срещи и не излязат 3 от тях ще трябва да ги избиваш с останалите 6 и една да ти остане печалба. Това при коефицент 1.5 Ако обаче не ти излязат 4 срещи вече си вътре... Сега дали фаворитите си вземат мачовете 10 от 10 ще трябва някой с повече опит да каже:)

Аз всъщност никога не съм залагал, ама ми е безкрайно интересно дали има такива, айде да не са 100%-ви схеми, ама поне 80%-ви....
 
От: аи кажете че няма уредени мачове..

Мда, в една друга тема няколко човека пуснаха такива "уредени" мачове и нито 1 не излезна :lol:
 
От: аи кажете че няма уредени мачове..

Схемата е проста - играеш един мач на коеф 2 примерно - лайв на корнери, там коефициентите винаги са 2 и слагаш примерно 10 лева, ако загубиш слагаш 20 и т.н.... ХОРАТА СА ГО ИЗМИСЛИЛИ, но трябва да имаш пари. Ако не чакаш с 2 лева да фанеш 200 и се надяваш :D
 
От: аи кажете че няма уредени мачове..

Всъщност се нарича "Система на Мартингейл".

Има и други подобни системи, като числата на Фибоначи и др., но нищо не може да ти осигури гарантирана печалба, освен ако нямаш неограничени еврончета. :)
 

Горе