аи кажете че няма уредени мачове..

От: аи кажете че няма уредени мачове..

За съжаление фиша ми не излезна , но пък бях заложил и по отделно по 5 лв .. взех от единия познат мач 75 лв :Д
 
От: аи кажете че няма уредени мачове..

От залагания се печели в дългосрочен план единствено ако имаш информация за уговорени мачове. Другото си е чист хазарт
 
Последно редактирано:
От: аи кажете че няма уредени мачове..

gledam ima mno deto se razvudiha po fb s tiq dfixed machovete platih na edin ama trqshe mo dam 50 evro za 2 tochni rezoltata az mo dadaoh 25 toi mi dade 2 macha ama samo ediniq izlezna posle poblikuva dr rezoltat v fisha si :D
 
От: аи кажете че няма уредени мачове..

Зарежи ги тия фиксед мачове и тия типстери ..всеки гледа да те излъже. Мислиш ли ,че ако имаше готови мачове щеше да иска 50-100 лева при положение ,че ще вади хилядарки ? Най-добре се разбери да му даваш процент от печалбата ако излизат мачовете и така ...:)
 
От: аи кажете че няма уредени мачове..

Зарежи ги тия фиксед мачове и тия типстери ..всеки гледа да те излъже. Мислиш ли ,че ако имаше готови мачове щеше да иска 50-100 лева при положение ,че ще вади хилядарки ? Най-добре се разбери да му даваш процент от печалбата ако излизат мачовете и така ...:)
Той много ще разбере колко съм заложил :lol:
 
От: От: аи кажете че няма уредени мачове..

Аз всъщност никога не съм залагал, ама ми е безкрайно интересно дали има такива, айде да не са 100%-ви схеми, ама поне 80%-ви....
На @slavchev схемата е точно такава - 80%, аз играя точно по същият начин 1 или в редки случаи 2 мача с 100-200лв. с малки коеф., но се усещат. Ако се хванеш сериозно да анализираш и тн, няма да ти трудно да ги хващаш често.
 
От: аи кажете че няма уредени мачове..

Пускайте днеска Бразилия - Мексико на обръщалка 2 - 1 8)

!!!FIXED!!! БРАЗИЛИЯ - МЕКСИКО 2ка с хендикап !!!FIXED!!!
Залагайте апартаменти, коли, каквото имате, днес е шанса ви да станете милиардери! 100% вътрешна информация!! :D
 
От: аи кажете че няма уредени мачове..

!!!FIXED!!! БРАЗИЛИЯ - МЕКСИКО 2ка с хендикап !!!FIXED!!!
Залагайте апартаменти, коли, каквото имате, днес е шанса ви да станете милиардери! 100% вътрешна информация!! :D

0:0 :lol: :lol: :lol:
 
От: аи кажете че няма уредени мачове..

Къде намери този уредения еб*си :D
 

Горе