безПРОБЛЕМНАТА "услуга" на HUGO.bg

От: Re: безПРОБЛЕМНАТА "услуга" на HUGO.bg

Самото мерене на процесорното време на минути е малко некоректно - едните могат да ползват умрели дърти процесори на по 5-6 години, а другите - модерни и значително по производителни. Така че мерната единица "минута" не означава едно и също навсякъде.

А иначе колегата дето не му работят сайтовете - ако имаш бекъпи, взимай си един VPS от delta.bg и качвай там. Сигурно ше ти е по-скъпо от тоя световно неизвестен hugo.bg, ама поне ще спиш спокойно.

Нямам колега, това е лошото. Според аналитикса, снощи са спряли посещенията около 23:00 часа. Лошото е че не ми дава поне бекъпите, за да не страдат и други хора около мен.Това са 3 сайта и 3 години къртовски труд. Иначе следи темата, звънях му от друг номер пак не вдига. Поне да излезе като мъж тук и да каже, че има проблем, който ще бъде отстранен до... ден, два...три...пет, и така. Не ми вдига телефона, не ми отговаря на имейла... незнам какво цели...???
 
От: Re: безПРОБЛЕМНАТА "услуга" на HUGO.bg

Нямам колега, това е лошото. Според аналитикса, снощи са спряли посещенията около 23:00 часа. Лошото е че не ми дава поне бекъпите, за да не страдат и други хора около мен.Това са 3 сайта и 3 години къртовски труд. Иначе следи темата, звънях му от друг номер пак не вдига. Поне да излезе като мъж тук и да каже, че има проблем, който ще бъде отстранен до... ден, два...три...пет, и така. Не ми вдига телефона, не ми отговаря на имейла... незнам какво цели...???

Подготви се за най-лошото - може да няма бекъп.
И аз от мързел съм горял не веднъж, но вече си знам, че по-важно от него няма.
 
От: Re: безПРОБЛЕМНАТА "услуга" на HUGO.bg

Подготви се за най-лошото - може да няма бекъп.
И аз от мързел съм горял не веднъж, но вече си знам, че по-важно от него няма.

Не ми се коментира това. Но от близо месец съм в този хост и би трябвало да има поне един бекъп. Питах го преди да се качна към него, "човекът каза че прави 3 пъти в седмицата и взе парите..." и продължението как беше? "Куче влачи рейс..."
 
Гледам имат проблем с днсите ... затова не се отварят и те и сайтовете.... незнам кое е шеърд иптп но днсите са с поредни IP та и с висока вероятност е само една машина

демек ще имаш достъп до твоя акаунт на ипто на днс

dns.png

Код:
https://94.155.33.31:2083/

ако не пробвай с шеърд ипто от меила за активация вместо това което пуснах влизаш генерираш бекъп след това си теглиш...


ПП и щом си нямаш бекъп значи не ти е важен сайта...

На мойте сървъри съм калкулирал че според вида в хостинг в ден за бекъп отиват до 30-40 процента от ресурсите да генерираме бекъп и да го пратим в датацентър в германия и пак ви съветвам да си пазите персонални бекъпи поне веднъж месечно...
 
От: Re: безПРОБЛЕМНАТА "услуга" на HUGO.bg

Гледам имат проблем с днсите ... затова не се отварят и те и сайтовете.... незнам кое е шеърд иптп но днсите са с поредни IP та и с висока вероятност е само една машина

демек ще имаш достъп до твоя акаунт на ипто на днс

Виж файлът 12945

Код:
https://94.155.33.31:2083/

ако не пробвай с шеърд ипто вместо това което пуснах влизаш генерираш бекъп след това си теглиш...


ПП и щом си нямаш бекъп значи не ти е важен сайта...

На мойте сървъри съм калкулирал че според вида в хостинг в ден за бекъп отиват до 30-40 процента от ресурсите да генерираме бекъп и да го пратим в датацентър в германия и пак ви съветвам да си пазите персонални бекъпи поне веднъж месечно...

Не ме допуска. Аз никога не съм крил, че повече разбирам от музика, отколкото от сайтове... И не ми се е налагало. Преди бях към ХостБългария, винаги ми помагаха когато имам нужда, но посещенията скокнаха над 400-500 и най-учтиво ме помолиха да си потърся друг хост.
 
От: безПРОБЛЕМНАТА "услуга" на HUGO.bg

Какво общо има темата с раздела в който е пусната?

А според теб в кой раздел трябва да е пусната? Има реклама, има и антиреклама! Щом ти пречи пускай доклад против нея!
 
В хостинг секцията трябва да е

значи си на друг сървър виж си на кое ИП си с ping иметонасайта.ком или от имейла за активация

и пробвай да влезеш на ip
Код:
https://ipto:2083
 
От: безПРОБЛЕМНАТА "услуга" на HUGO.bg

Когато ти се оправят нещата виж за информация тази анкета от форума: http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=58143 Ще ти помогне да направиш правилен избор. Аз съм на CooliceHost.com и нямам никакви забележки досега. Но поне аз не знам хостинг компания в България, която да не е имала поне няколко прекъсвания за по няколко минути през годината. Издънки винаги може да има, но е важно и с кого комуникираш- със служител или с човек, който проявява разбиране към проблема ти и ти посочва възможности за решаването му.
 
От: безПРОБЛЕМНАТА "услуга" на HUGO.bg

Когато ти се оправят нещата виж за информация тази анкета от форума: http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=58143 Ще ти помогне да направиш правилен избор. Аз съм на CooliceHost.com и нямам никакви забележки досега. Но поне аз не знам хостинг компания в България, която да не е имала поне няколко прекъсвания за по няколко минути през годината. Издънки винаги може да има, но е важно и с кого комуникираш- със служител или с човек, който проявява разбиране към проблема ти и ти посочва възможности за решаването му.

Колега, 3 пъти тази седмица прекъсвания с часове, като от снощи 23;00 сайтовете са спрели, а собственика на хоста ме игнорира отвсякъде... първо е малко нелоялно и некоректно, а второ: остави всеки сам да си даде отговор!
 
От: безПРОБЛЕМНАТА "услуга" на HUGO.bg

Има една много хубава приказка, дето новобранците още не са я опознали. Тя гласи "евтиното излиза най-скъпо".

Не е по евтино, Колега! 25 лв месечно е, но какво да ти обяснявам... Ако искаш, чети темата от създаването и, така няма да се изказваш неподготвен.
 
От: безПРОБЛЕМНАТА "услуга" на HUGO.bg

Има отвърдени хостинг компании унас, при които няма проблеми и има съпорт. За тях съм сигурен че има повече препоръки, от колкото тези за хуго ли е кво е, аз първоначално като прочетох заглавието помислих че става въпрос за парфюми
 
От: безПРОБЛЕМНАТА "услуга" на HUGO.bg

Слагай CooliceHost.com с плана LSV VPSh 1G за 10 евра или плана с SSD диск за 12 евра и ако щеш и по 1000 потребителя ОНЛАЙН да имаш пак няма да надвишиш ресурсите.
 
От: безПРОБЛЕМНАТА "услуга" на HUGO.bg

За първи път чувам за hugo.bg, но явно работата е дебела, защото и в момента са down. Съветът ми е не страдай повече, има много голям избор от други компании. За ориентир виж тази тема.
 
От: безПРОБЛЕМНАТА "услуга" на HUGO.bg

По-големите компании направо ще ти мигрират услугите (стига сегашния ти доставчик да се задържи достатъчно дълго работещ) - не се занимавай с някакви недоказани компании, особено ако става въпрос за услуги в средния (за България) ценови параметър
 
От: От: безПРОБЛЕМНАТА "услуга" на HUGO.bg

Слагай CooliceHost.com с плана LSV VPSh 1G за 10 евра или плана с SSD диск за 12 евра и ако щеш и по 1000 потребителя ОНЛАЙН да имаш пак няма да надвишиш ресурсите.

Ще се радвам ако, Кула ме приеме в неговата чета! :)
 

Горе