бота на бате Г

nik0la

New Member
как да накарам гадното ботче на бате Г да дойде на сайта ми?
 
И двата ми блога не са добавяни в Google , сам ги намира. Просто трябват входящи линкове от няколко популярни сайта и той сам ще те намери ;)
 
nik0la каза:
как да накарам гадното ботче на бате Г да дойде на сайта ми?

А можеш и да го вкараш от някой подпис от някой форум в който имаш коментари, това също не е лошо като идея. А и може да не са много добри тези линкове като PR, но пък са много - това се надявам да компесира.

Друг вариант е да си го вкараш от някой голям сайт или директория, ако имаш Blogger блог, опитай от там - в Blog Roll на блога, но е хубаво да е тематика като сайта към който ще води линка. :wink:
-----------------------------------------------------------------
Internet Affiliate Marketing
 
Както каза Blinky най-добре е да го сложиш в подписа си и да го субмитнеш в някоя друга директория. Аз лично не ти препоръчвам да го аддваш чрез www.google.com/addurl . Чувал съм че аднатите през там линкове най-често попадат в sandbox-a
 
Tsanko каза:
Както каза Blinky най-добре е да го сложиш в подписа си и да го субмитнеш в някоя друга директория. Аз лично не ти препоръчвам да го аддваш чрез www.google.com/addurl . Чувал съм че аднатите през там линкове най-често попадат в sandbox-a

Да, пробвай натурално да те манери бота, ако не го е направил вече. Подписите ще ти гарантират повече опции от където може да влезе, а директориите....еми и те също. :wink:
-----------------------------------------------------------------
Internet Affiliate Marketing
 
a

бате забрави за тва събмитване аз така преди време пуснах една заявка и още си чакам в санда - минаха над 9 месеца . по добре се събмитвай по фрии директории - са тоя моя блог в момента така го качих в гугъл за 1 ден.Айде успех ти пожелавам :!: :wink:
 
arsenal каза:
бате недей да сръвняваш блог със сайт :)

ок извинявам се че направих 11 смъртен грях.тоя спам нямаше много смисъл ама карай :?
 
vetzkov каза:
arsenal каза:
бате недей да сръвняваш блог със сайт :)

ок извинявам се че направих 11 смъртен грях.тоя спам нямаше много смисъл ама карай :?
Наистина има разлика в SEO-то на сайт и блог , а да не говорим когато блога е в Blogger.com aka blogspot.com - блоговете от там се индексират от Google за по-малко от ден
 
arsenal каза:
мдам виж как ги чаткаш ти нещата :) ZzZaPyr :)
хаха , мерси (ако е сериозно ) , но не мисля , че знанията ми са големи , даже не са 1/20 от тези на повечето хора тук :)
Все пак се уча и се надявам някой ден като стана на 20-ина години да имам сериозен опит с инет индустрията и да почна да припечелвам нещоо :)
Това в момента са някакви жалки опити , но се надявам все пак и от тях да припечеля колкото да си плащам хостинга и домейна ако не повече ;)
 
Съвсем сериозен бях, аз съм сигурен че един ден ще си много напред с материала, важното е че от рано си се ориентирал в правилнатат посока, а останалото си идва с времето и четеното и най-важното при неуспех в някое начинание да не се отказваш а да се амбицираш още повече.
 

Горе