бъзик с хурвите

testkiwi

Well-Known Member
Тва видео днес го видях поне 10 пъти у фацебука

[video=youtube;0iyeUcFKRv4]http://www.youtube.com/watch?feature...&v=0iyeUcFKRv4[/video]

не може да не го пусна и аз некъде :lol:
 
Последно редактирано от модератор:
От: бъзик с хурвите

Много добър вирусен маркетинг.
 
От: бъзик с хурвите

хахаа, е стига толкоз :-o
Братче, не знам къф опит имаш, но ако се влюбиш в хурвендел,
най-лесния начин да я разлюбиш е да опрайш някоя нейна приятелка
Такива ще ти ги наговори, че ще се срамуваш, че си бил влюбен в нея :-o
 
От: бъзик с хурвите

Ами нормално да има толкова гледания, има над 2 милиона абонирани госин Виталий :)
 
От: бъзик с хурвите

Всеки си търси начин за оцеляване и придобивки. За мен курви не са тези които ясно го казват.

А тези които претендират че са девици, но в същото време са пълни мръсници.
 
Като цяло си е добре шервано. Чудя се какво би станало тук, имайки в предвид по-голямата мизерия и драпане за оцеляване. :)

Едно Ферари (оправеното от темата за евтиното Ферари), и ефекта ще е супер добър. Тук голи ходят по улицата, от скоро, ние и скъпа кола ще вкараме в сюжета. :)
 
От: бъзик с хурвите

хаха тоя е голям пич, сега гледах няколко други клипчета и е като оня репортера на милен цветков :D рашън стайл
 
От: бъзик с хурвите

Всеки си търси начин за оцеляване и придобивки. За мен курви не са тези които ясно го казват.
А тези които претендират че са девици, но в същото време са пълни мръсници.

+1

- А вие омъжена ли сте?
- Не. Все още се издържам от случайни запознанства...

:wink:
 
От: бъзик с хурвите

Всеки си търси начин за оцеляване и придобивки. За мен курви не са тези които ясно го казват.

А тези които претендират че са девици, но в същото време са пълни мръсници.

Така е, те търсят пари, коли и подаръци, ние търсим крак, дупе, цица / за трети път я споменавам тази комбинация тук./

Ти даваш и те ти дават, това си е бартер, не е курвенлък :)
 
От: От: бъзик с хурвите

Ти даваш и те ти дават, това си е бартер, не е курвенлък :)

Много проникновена мисъл, трябва да си я запиша някъде :) Но то си е така, не може да очакваш да минеш тънко и да си с турбо яката мацка
 
От: бъзик с хурвите

Братче, не знам къф опит имаш, но ако се влюбиш в хурвендел,
най-лесния начин да я разлюбиш е да опрайш някоя нейна приятелка
Такива ще ти ги наговори, че ще се срамуваш, че си бил влюбен в нея :-o


На колко си пичага? Вярваш ли още в Дядо Мраз?
За да се влюбиш в урва, трябва си или много закъсал или да си много прост и неопитен или свободно съчетание по избор от посочените.
Не важи за младежи под 25 :)
В урвите не се влюбваш, тях ги харесваш и притежаваш под наем. Дай да чуем още малко от опита ти, ти с тия приказки за сране на масрафи и чакане на дивиденти сигурно яко ти връзват козарките по вашето край?
 
От: бъзик с хурвите

100% режисирано. Ебати тъпотията. Не, че не са меркантилни някой женки, но точно тоя калмук да ми демонстрира.
 
От: бъзик с хурвите

Интересно клипче, но режисирано ми се струва; звука е перфектен, което мисля че няма как да стане отдалеч без микрофони.

Има как, на скритите камери звука отдавна си е перфектен. Разбира се, че става с микрофони.
 
От: бъзик с хурвите

Винаги ме забавлява някой като вземе да говори за жени и да ги нарича "*урви". Сякаш вашата от девичи пансион сте я взели и ви е харесала само заради невероятните ви сини очи. :D

Дефинирайте *урва. Че то сред мъжете има много повече.

Аз лично бих нарекъл някой така заради определен характер или действия, но не бих нарекъл жена по този начин, само защото тя иска да е добре материално или пък е спала с повече мъже.
 
  • Like
Реакции: Sky

Горе