вие сте супер

Emi4a

Active Member
Вие хората от форума сте супер!
Можете да опреквате и да сте против наши действия , но винаги ни давате съвети как да оправим нещата.
Във форума винаги се намира човек , който да ти помогне :).
Прочетох темата , че някой хора опрекват хората в форума и затова реших да напиша и една такава статия :)
 
От: вие сте супер

Ах!ллл Аз съм си харесала един медальон от английски сайт за малко над 300 евро... (не мога да кажа сумата в паундове, защото не го гледам с тази валута)...

*миг-миг*


Не, сериозно - мерси. Въпреки, че се съмнявам, че имам общо ;)
 
От: вие сте супер

Темата си я бива и давам едно положително реп-че. наичина сме готини, нека да я има тази тема, за да си го кажем. Не може дамо некви спамарчета да ни хранята, май заслужаваме повече си мисля. :)
 
От: вие сте супер

Много повече залужавате, Бентли а-у, мерцедеси с еднакви номера, п*чки, милиони в банката, по 2-3 апартамента... жалко, че никога няма да го постигнете :) :) :)
 
От: От: вие сте супер

Много повече залужавате, Бентли а-у, мерцедеси с еднакви номера, п*чки, милиони в банката, по 2-3 апартамента... жалко, че никога няма да го постигнете :) :) :)

Кой ти каза? Някой може и половината работи да сме ги постигнали вече. Дето има един лаф на теб като не ти става не си мисли, че и при другите е така :) :) :)

Ходи да си спамиш не си затормозявай мозъка с работи дето не са за теб. :) :) :)
 
Последно редактирано:
От: вие сте супер

I rule the world...

Хех... значииии... и всичко това, защото реших да си поискам подарък... (и то на шега) :)

Хубава темичка, ама не мисля, че админите ще я оставят много. Поне не достатъчно...
 
От: вие сте супер

Просто като ви гледам подхода вие сами пречите на щастието си. Не говоря за всички хора в този форум, за тези които говоря сами ще си покажат рогата (както и вече го правят). Това, че вие ме наричате спамер, няма да ме направи такъв.
Пожелавам на всички ви, да постигнете всичко, което ще ви направи щастливи.
 
От: От: вие сте супер

Просто като ви гледам подхода вие сами пречите на щастието си. Не говоря за всички хора в този форум, за тези които говоря сами ще си покажат рогата (както и вече го правят). Това, че вие ме наричате спамер, няма да ме направи такъв.
Пожелавам на всички ви, да постигнете всичко, което ще ви направи щастливи.

Виж "съгъ", коментара ти си беше за мен е подигравка с хората в тоя форум и за това така и ти отговорих. Нищо лично просто коментар към коментара ти.

Относно спамъра, казах го защото в една друга тема много му се радваше на спама и софтуер продаваше чак. Може да е бизнес ама е мръсен.

Поздрави! :)

Edit: Добре от мен да мине оставих само любезната, част от коментара :mrgreen:
 
Последно редактирано:
От: вие сте супер

Да, който както си ги вижда нещата. Ако не виждаш бъдещето си добре, то за какво си говорим тогава? Важното е винаги да се подхожда към нещо с положителна нагласа, в обратния случай - губим само ние!

Темата е малко лигава и не за тук, но важното е всеки да си каже това, което мисли. Все пак за това са сайтове от този тип - за да се видят гледните точки и на останалите. Аз лично няма против темата, напротив. А това кой с какъв характер е отделен въпрос. Важното покрай всичко това да се извлече положителното, което да ни кара да се развиваме, защото каквото и да си говорим всеки има положителни и отрицателни черти, а идеята е тук да изпъкнат само положителните. ;)

А кой няма да успее, кой ще зависи изцяло от самия си него. Никой не може да му каже до къде ще стигне, както и какво ще направи в бъдеще. Така, че аз единствено мога да пожелая успехи на всеки един, независмо кой колко храни и хейтва. Мисля си, че всички го заслужаваме. Ето, аз в това съм сигурен за другите. ;)
 
От: вие сте супер

gangster, млади господине, не ми вкарвайте думи в устата - не съм се радвал на спама. Да продавах софт който е легален, но Вие от къде знаете дали съм спамил ? Смешно и жалко е да говорите без доводи. Да, мога да ви кажа как да предпазите форумите, блоговете от спам, но... заслужавате ли с подобно отношение и нападки? Понеже виждам, че мястото ми не е в този форум изпратих съобщение до администратора Blinky с молба моят профил да бъде изтрит.
 
От: вие сте супер

Добре понеже съм добър днес се извинявам ако съм Ви разбрал погрешно. Дори и да не сте спамили с него, тези на който го продавате ще спамят. Има доста други програми, които могат да се продават и да бъдат полезни.

За мен спама е неуважение към труда на уебмастъра.
 
От: вие сте супер

Благодаря, за Вашето благоволение да бъдете така добър с мен. Приемам извинението Ви!
 

Горе