въпрос за гугъл – тези думи надолу, защо се показват точно те, по какъв признак? брой

petrov321

Well-Known Member


тези думи надолу, защо се показват точно те, по какъв признак? брой търсения ?

как може да се появи нова ?
например отдолу защо не се показва programa Diema ?
 
От: въпрос за гугъл

Аз си мисля че май това са думи, по които има рекламни кампании в адвордс първо и после по други признаци.
 
От: въпрос за гугъл

аз си мисля, че причината е СЕО .... именно на диемата СЕО-то никога не е било добро. Давам пример със саайта им premiership bg, който не можеш да го намериш в гугъл с търсене на ключова дума Premiership или premier league. За сметка на тях хората намираха моя сайт :p В аналитикс съм виждал как хората са търсили premiership bg и влизат в моя сайт. Според мен това е причината .... СЕО
 
От: въпрос за гугъл

Причината е търсенията. Не може да е СЕО. Направи СЕО на "programa kvak" и ще видиш че каквото и СЕО да му правиш след като няма никакъв интерес към тази дума, Г няма да я дава като suggestion.

В крайна сметка това е поле за търсене, а не за класификация на сайтовете и оценка на СЕО-то им. Г се стреми да предположи какво търси потребителя като сравнява най честите търсения за деня/месеца/седмицата на словосъчетания по определена кл.дума.
 

Горе