въпрос за един сайт

От: въпрос за един сайт

Wire ($1000 minimum) or Epassporte ($200 minimum) $200 minimum payout
Ако имаш примерно 170$ от Реферали ( вече плащат по 1 долар за регистрация + афилейт tier-а ) , минимума е 200$ ( тоест 200 потребителя) . Успех.
 
От: въпрос за един сайт

Wire ($1000 minimum) or Epassporte ($200 minimum) $200 minimum payout
Ако имаш примерно 170$ от Реферали ( вече плащат по 1 долар за регистрация + афилейт tier-а ) , минимума е 200$ ( тоест 200 потребителя) . Успех.

еми те дават $50 welcome bonus значи трябва да събера 150 реферала за да станат 200 $

така ли ?
 
От: От: въпрос за един сайт

еми те дават $50 welcome bonus значи трябва да събера 150 реферала за да станат 200 $

така ли ?

$150 комисионни от продажбата на продукти, не е задължително да са от реферали. 150 реферала с зор ще ги събереш.:)
 
От: От: От: въпрос за един сайт

$150 комисионни от продажбата на продукти, не е задължително да са от реферали. 150 реферала с зор ще ги събереш.:)

ако можеше...щях да се пробвам мисля че за 1 месец спокоино ще ги събера .... :evil:
 
От: въпрос за един сайт

Не си мислете, че като регистрирате фалшиви реферали ще получите някакви пари :)

При CashBurners, както и при всичко останали сериозни афилиейт програми, няма начин да печелиш пари с измама.

Афилиейт маркетингът няма нищо общо с разните там буксове и кешфиести. При него не се печели от реферали, а от клиенти. Статистиките ми показват, че от събиране на реферали само съм си изгубил времето (това, което получих са статистки, които потвърждават, че от реферали не могат да се вадят пари).
 
От: въпрос за един сайт

Дам, акцента тук е да се продават продукти не да се трупат реферали, лошо няма да имаш и реферали, но аз лично не се занимавам. От рефералите ще вземеш еднократно по $1 и това е ако не ти правят пари разбира се.
 
От: От: въпрос за един сайт

Защо да не можеш? :) Аз бих пробвал най-малкото и след това да дам становище по въпроса. ;)

еми аз дори и да го набавя тези 150 реферала
какъв е смисъла като не мога да вземе парите ?

Не си мислете, че като регистрирате фалшиви реферали ще получите някакви пари :)

При CashBurners, както и при всичко останали сериозни афилиейт програми, няма начин да печелиш пари с измама.

Афилиейт маркетингът няма нищо общо с разните там буксове и кешфиести. При него не се печели от реферали, а от клиенти. Статистиките ми показват, че от събиране на реферали само съм си изгубил времето (това, което получих са статистки, които потвърждават, че от реферали не могат да се вадят пари).


ако ставаше да се събира минимума само с реферали
нямаше да ги събирам по такъв начин - фалшиви рефрали .. и т.н.
 

Горе