въпрос за facebook

Emi4a

Active Member
Здравейте,
надвиших безплатния ваучер който имах с 6 евро и въпроса ми е ще мога ли да ги платя тези 6 евро с paypal или автоматично ще ми вземе от дебитната карта
 
От: въпрос за facebook

Взима ги автоматично от картата. Аз така се бях отнесъл и ме "глобиха" с 50 долара.
 
От: въпрос за facebook

Мерси fozzy ! Искам да те питам вземат ли пари за транзакцията, освен тези които трябва да платя за рекламата
 
От: въпрос за facebook

Не съм сигурен, но аз не съм забелязал да удържана някаква такса.
 
Това зависи от банката, в rbb ми взимат някакви стотинки.
 
От: въпрос за facebook

Ти пък и нетърпелив :) Аз се надявах да не ги вземе. Изчакай малко, при мен след 2-3 дни стана.
 

Горе