въпрос за Paypal

Здравейте!Аз си направих кредитна карта Visa Electron но не успях да разбера за добавянето в paypal как става.Пробвах като напиша данните си и като добавя съответно кномера и три цифрения код на картата но се се получи като ми изписа това:
This credit card has been denied by the bank that issued your credit card. For details on why your card was denied, please contact your credit card issuer's customer service department. Or, you may want to try adding a different credit card.
 
fubo каза:
Здравейте!Аз си направих кредитна карта Visa Electron но не успях да разбера за добавянето в paypal как става.Пробвах като напиша данните си и като добавя съответно кномера и три цифрения код на картата но се се получи като ми изписа това:
This credit card has been denied by the bank that issued your credit card. For details on why your card was denied, please contact your credit card issuer's customer service department. Or, you may want to try adding a different credit card.

Сложи 5-10 лв в картата .
 
Здравейте.Искам да ви попитам следния въпрос > Извадих си Виза Електрон от ПИБ,като сметката е в левове.Ще може ли от акаунта в пейпал който е в долари да прехвърлям на моята дебитна карта,която е в левове.Ако да каква такса изискват от банката за обръщането на парите в друга валута ? Благодаря предварително.
 
ЛевскиЗавинаги каза:
Здравейте.Искам да ви попитам следния въпрос > Извадих си Виза Електрон от ПИБ,като сметката е в левове.Ще може ли от акаунта в пейпал който е в долари да прехвърлям на моята дебитна карта,която е в левове.Ако да каква такса изискват от банката за обръщането на парите в друга валута ? Благодаря предварително.

Такса няма, но за всеки превод от paypal към сметката ти в левове ще трябва да играеш по курса за деня. Същото важи за всички плащания в долари, които правиш с картата. Тъпо е, че предлагат само сметки в левове и евро...
 
E-Business каза:
Moko каза:
радвам се че се е завъртяла такава огромна тема и много въпроси намериха своя отговор...
Майка ми работи в ЦКБ и аз няма да взимам карта от друга банка... Но проблема е друг ... Тя има 2 кредитни карти (Visa и MasterCard) обаче ми каза "няма да пипаш кредитните карти" , а пък нова заради мен няма да си изкара... тя дебитна неще нова камо ли кредитна... затова исках с дебитна карта... а значи има Виза кредитна, но без кредит... т.е като дебитна както се изразихте ..... Това ще е готино... Нека да видим, ако потръгне да изкараме някой лев тогава ще правим картите.....
благодаря много за информацията! :)

Защо не можеш да си изкараш - нямаш 18 ли?
сега правя 17....
 
Moko каза:
сега правя 17....
Не ти пречи да вкараш някой от вашите в ролята на регент. Карта на тяхно име и всички са доволни. От теб си зависи дали ще ги убедиш обаче. :wink:
Аз така направих с adsense като бях на 16.
 
yMladenov каза:
Moko каза:
сега правя 17....
Не ти пречи да вкараш някой от вашите в ролята на регент. Карта на тяхно име и всички са доволни. От теб си зависи дали ще ги убедиш обаче. :wink:
Аз така направих с adsense като бях на 16.
със или без позволение майка ми има около 20 регистрации за такива работи :lol:
ако стигнем до печалба тогава ще се разправяме с кредитни и дебитни карти ;)
 
Няколко дни си чакам Expanded Use Number-а, с който да си верифицирам картата. Не съм сигурен дали ако се обадя на банката ще ми помогнат. Някакви идеи? Картата ми е от ПИБ - Виза електрон. От пейпал ме чарджнаха с 1,5 евро, но остава номера за активация.
 
Е и аз малко да се включа.Първо да благодаря на всички тук.Много добра информация има в тази ниша.

E-business повдигна въпроса за кредитна карта, която е като дебитна.Искам да питам това какво всъщност означава.Като я вадиш трябва ли да доказваш доход, къде работш и т.н.

И също така ако примерно имаш $100 в нея то колко можеш да изтеглиш?

За paypal искам да питам колко карти можеш да имаш най-много(до колкото разбрах 2).И може ли да ги сменяш от време не време.

И последно все пак нещо важно.Вие имате ли 100% дверие на paypal.Какво би станало, ако например докато си въвеждате номерата от кредитната карта се окаже че имате keyloger, spywere или virus?
 
И още нешо да питам:

Какво всъщност е "без-лимит".

Добре ако paypal кажат без лимит си, ок.Но ако картата ти има лимит?
 
http://www.raiffeisen.bg/transform/...stomers/03_Services/03_cards/01_VISA Classic/

еи това е такава карта навсякаде ги отчита като кредитна но кредитнития ти лимит е = на размера на сумата - неснижаем остатък които не си спмням колко е звани им по телефона и питаи
 
gartar каза:
Е и аз малко да се включа.Първо да благодаря на всички тук.Много добра информация има в тази ниша.

E-business повдигна въпроса за кредитна карта, която е като дебитна.Искам да питам това какво всъщност означава.Като я вадиш трябва ли да доказваш доход, къде работш и т.н.

И също така ако примерно имаш $100 в нея то колко можеш да изтеглиш?

За paypal искам да питам колко карти можеш да имаш най-много(до колкото разбрах 2).И може ли да ги сменяш от време не време.

И последно все пак нещо важно.Вие имате ли 100% дверие на paypal.Какво би станало, ако например докато си въвеждате номерата от кредитната карта се окаже че имате keyloger, spywere или virus?

Ох все не ми остава време да питам как тоцхно се казва услугата. Естествено че не ти искат никакви доходи нито къде работиш. Казвам естествено , защото не ти отпускат кредит - така че няма какво да доказваш доходи. Просто трябва да имаш $50 в картата постоянно и това е. Значи аз имам пълно доверие на ПейПал и ще кажа защо. @ пъти ме крадат, единия път $850 другия път доста доста повече. Но направих оспорване на транзакциите и без никакви въпроси ми върнаха парите. Сменям си паролата всеки месец обаче за по сигурно
 
gartar каза:
Това че връщат пари не го знаех.

Разбира се - след като гарантират за парите ти - длъжни са да връщат ако нещо се случи не по моя вина. Така е и с американските банки. Бяха ми изтеглили много пари. банката има една форма която се попълва - за оспорване на транзакция. И банката е длъжна до 24 часа да ти върне парите. А те после си разследват къде какво и как е станало. Естествено не мога да твърдя че същото важи за БГ банките
 
FERRARIST каза:
Ей така се почва мошенничеството - за купувача има някаква протекция, но продавача зависи единствено на милоста на Пейпала.....

за съжаление си прав
 
Мдам прави сте затова има и толкова много анти пеипал саитове и доста хора са се научили да живеят без него...

Иначе при електроните продукти има опции да се защитите има един доста готин софтуер за ибукове с които, ако решът да купят книгата и след това да си поискат парите обратно просто им изключвате копието (копи / пеист не работи принт също ) Ако някои иска ще споделя повече...

За съжалени за продуктите с физическа доставака наистина се разчита на милоста на пеипапа..... :(
 
Искам да ви попитам следния въпрос.Извадих си карта чрез името на един приятел защото правя 18 след седмица и не ми се чакаше :lol: Та картата е извадена от 2 седмици,регистрирал съм се в пейпал и съм Verify.Но акаунта е на мое име.Тоест щом тръгна да си превеждам пари и на информацията пише name on card:моето има.А името на картата е на моят приятел.Та въпроса ми е ще има ли някакви проблеми ако пратя парите от пейпал акаунта ми към картата :?: Благодаря предварително ;)
 
ЛевскиЗавинаги каза:
Искам да ви попитам следния въпрос.Извадих си карта чрез името на един приятел защото правя 18 след седмица и не ми се чакаше :lol: Та картата е извадена от 2 седмици,регистрирал съм се в пейпал и съм Verify.Но акаунта е на мое име.Тоест щом тръгна да си превеждам пари и на информацията пише name on card:моето има.А името на картата е на моят приятел.Та въпроса ми е ще има ли някакви проблеми ако пратя парите от пейпал акаунта ми към картата :?: Благодаря предварително ;)
Надали ще имаш проблеми - те не пращат парите към някой с твоето име, а към акаунта който имаш, и сметката или картата която е верифната към него......дали ти си Пею пеев, а авера ти Аню Анев няма значение.....
Специално доколкото са ми личните проучвания за БГ Пейпал, можеш да имаш карта на едно име, а да се регнеш в Пейпала с друго - да пуснеш картата си дето не е на твое име, да и вкараш там всичките детайли, да ти я приеме(ако тя е валидна, и има кинти в сметката).....ако енролнеш и получиш номерата и се верифнеш е по добре......не че не може и да ти я отхвърли.....може и още как.....но това което имам врпедвид е че можеш да имаш Пейпал с едно име, и феривната БГ карта на друго......
 

Горе