въпрос за Paypal

FERRARIST каза:
ЛевскиЗавинаги каза:
Искам да ви попитам следния въпрос.Извадих си карта чрез името на един приятел защото правя 18 след седмица и не ми се чакаше :lol: Та картата е извадена от 2 седмици,регистрирал съм се в пейпал и съм Verify.Но акаунта е на мое име.Тоест щом тръгна да си превеждам пари и на информацията пише name on card:моето има.А името на картата е на моят приятел.Та въпроса ми е ще има ли някакви проблеми ако пратя парите от пейпал акаунта ми към картата :?: Благодаря предварително ;)
Надали ще имаш проблеми - те не пращат парите към някой с твоето име, а към акаунта който имаш, и сметката или картата която е верифната към него......дали ти си Пею пеев, а авера ти Аню Анев няма значение.....
Специално доколкото са ми личните проучвания за БГ Пейпал, можеш да имаш карта на едно име, а да се регнеш в Пейпала с друго - да пуснеш картата си дето не е на твое име, да и вкараш там всичките детайли, да ти я приеме(ако тя е валидна, и има кинти в сметката).....ако енролнеш и получиш номерата и се верифнеш е по добре......не че не може и да ти я отхвърли.....може и още как.....но това което имам врпедвид е че можеш да имаш Пейпал с едно име, и феривната БГ карта на друго......

Благодаря ти много ! А знаеш ли горе-долу за какво време се прехвърлят парите,защото гледам си запознат 8)
 
ЛевскиЗавинаги каза:
Благодаря ти много ! А знаеш ли горе-долу за какво време се прехвърлят парите,защото гледам си запознат 8)
Ми зависи - 3-5 дена........ако говориш за трансфер от Пейпал баланса към картата ти.......
 
FERRARIST каза:
ЛевскиЗавинаги каза:
Благодаря ти много ! А знаеш ли горе-долу за какво време се прехвърлят парите,защото гледам си запознат 8)
Ми зависи - 3-5 дена........ако говориш за трансфер от Пейпал баланса към картата ти.......

Да за такъв трансфер говоря.Благодаря отново ;)
 
Пари от Интернет - Make Money Online

много се извинявам но ще може ли някои да споде ли къде да го намеря този Expanded Use Number.

за да си варифицирам карта ще се съм благодарен ако някои сподели
Благодаря
 
Пари от Интернет - Make Money Online

много се извинявам че отнемам от ценото ви време но може ли да ми
кажете нещо за този саит дали e-mailpaysu org
има ли някои който да е взел манги от тез симпатяги
Благодаря
 
Re: Пари от Интернет - Make Money Online

westside каза:
много се извинявам но ще може ли някои да споде ли къде да го намеря този Expanded Use Number.

за да си варифицирам карта ще се съм благодарен ако някои сподели
Благодаря
Ако имаш онлайн банкиране и следиш тегленията и плащанията си, плащането от Пейпал има 4 цифрено число в статуса си - това число го пишеш в сайта им......
 
Помогнете!

регистрирах се успешно в пейпал, е мамка му Visa Electron на ОББ не мога да я добавя. Къде греша? изписва ми:

"We were unable to verify this credit card. Please check if the information you entered is correct. Please also make sure your credit card billing address matches your PayPal street address."

според мен не е проблема в адреса защото го преписвам на латиница от самия пощенски плик от дебитната карта. Има ли вероятност ОББ да не работят с пейпал (егати каръка съм)
 
Re: Помогнете!

Tetcho каза:
регистрирах се успешно в пейпал, е мамка му Visa Electron на ОББ не мога да я добавя. Къде греша? изписва ми:

"We were unable to verify this credit card. Please check if the information you entered is correct. Please also make sure your credit card billing address matches your PayPal street address."

според мен не е проблема в адреса защото го преписвам на латиница от самия пощенски плик от дебитната карта. Има ли вероятност ОББ да не работят с пейпал (егати каръка съм)

Хора абе така ли не разбрахте че е такова нещо като Visa Electron просто нема. Около 1700 човека във форума вече имат подобно оплакване и така ли не схванахте че ви трябва Visa. А не нещото си там наречено Visa Electron.
А между другото предолагам знаеш какво е billing address?
 
От: въпрос за Paypal

Привет, от известно време се опитвам да си купя нещо от ebay, но се сблъсках със лимит на плащанията, доста неща изчетох по форумите, но не стигнах до разрешаване на проблема, изпратих л.к. за да ми махнат лимита, но все още няма резултат. От прочетеното разбирам че нещата са доста тромави, но все пак ще се радвам ако можеш да ми дадеш съвет как да постъпя защото стоката ми е необходима, а на няколкото ми запитвания дали мога да платя на вноски продавача не ми дава отговор.Ще бъда много благодарна на всякаква помощ!
 
От: Re: Помогнете!

Хора абе така ли не разбрахте че е такова нещо като Visa Electron просто нема. Около 1700 човека във форума вече имат подобно оплакване и така ли не схванахте че ви трябва Visa. А не нещото си там наречено Visa Electron.
А между другото предолагам знаеш какво е billing address?

Аз не се оплаквам ... и с нещото наречено Visa Electron става :)Нямам проблем нито в РР нито в Била:wink:

А billing address-а трябва да съвпада с адреса посочен в договора с банката .
 
Последно редактирано:
Re: От: Re: Помогнете!

Аз не се оплаквам ... и с нещото наречено Visa Electron става :)Нямам проблем нито в РР нито в Била:wink:

А billing address-а трябва да съвпада с адреса посочен в договора с банката .
подкрепям Adi имам Виза Електрон вече година и половина пазарувам - ebay, godaddy (Paypal), adwords и т.н. Това ако е нямане...
 
От: От: Re: Помогнете!

А billing address-а трябва да съвпада с адреса посочен в договора с банката .

99% от случаите - това е адреса от личната ти карта.
ПС: Разбира се че няма проблеми с VISA Electron
Гарантирам за ПроКредит ПИБ и ЦКБ
 
От: въпрос за Paypal

Трябва ли да се прехвърлят парите от акаунта в Пейпал, за да платиш в Интернет чрез дебитната си карта?
Изпратих пари на мой познат в Англия чрез пейпал. Сумата е в неговия акаунт, но като изкам да се разплатя в Интернет сайт чрез неговата карта, ми дава грешка...Може би трябва да се изчака време за да се приеме транзакцията или е необходимо той да си премести парите в дебитната карта ?
Моля ви за съвет. ТРябва ми спешно:(
 
От: От: въпрос за Paypal

Трябва ли да се прехвърлят парите от акаунта в Пейпал, за да платиш в Интернет чрез дебитната си карта?
Изпратих пари на мой познат в Англия чрез пейпал. Сумата е в неговия акаунт, но като изкам да се разплатя в Интернет сайт чрез неговата карта, ми дава грешка...Може би трябва да се изчака време за да се приеме транзакцията или е необходимо той да си премести парите в дебитната карта ?
Моля ви за съвет. ТРябва ми спешно:(
Трябва да си прехвърли парите в картата, ако ще плащаш с нея...
ако ще плащаш през пейпал не е нужно...
Като си поиска парите в картата пак ще трябва да се изчака известно време (няколко дни) парите да бъдат прехвърлени.
 
От: въпрос за Paypal

А кажете ми какво е това :( имам 140$ и няколко цента и се опитвам да ги изтегля но не ми дава :( Нищо не съм теглил уж до сега :mad:
 

Прикачени файлове

  • ScreenShot001.jpg
    ScreenShot001.jpg
    89.1 KB · Преглеждания: 18
От: въпрос за Paypal

Е като не съм изтеглил нищо къв лимит е тва :( кога мога да ги изтегля?
 
От: въпрос за Paypal

Колко време отнема пращането от един paypal acc към друг , и там има ли също лимит ?
 
От: въпрос за Paypal

Здравейте, Искам да попитам следното, имам карта мастеркард на СИБАНК, рег. в paypal и мога до колкото разбрах да изтегля около 500, 600$ само, явно имам лимит, ако искам да дръпна едно 1000$ какво трябва да направя, друга карта на която да пращам пари ли? или ? Благодаря.....
 

Горе