голям "бум"

chedda

New Member
не бях влизал в ГетПейд форума от месеци, но запоследно като влязох имаше регистрирани около 1700 потребителя, днес влизам - 81568 Публикации в 7408 Теми от 2498 Членове :shock:

Егати цяла българия ли с това ще се занимава в близките години :lol:

пазара се владее от 2-ро до 9-то класници :lol:
това става много комерсиално май
 
тоя форум нещо не ми мяза на много сериозен :wink: продават се реферали ит.н.
 
лошо няма бате повече хора да открият че може да се изкарат някакви парички онлайн с работа :) а като им омръзне да работят ще почната да се озъртат и за как се прави бизнес онлайн
 
гдф

лошо няма бате повече хора да открият че може да се изкарат някакви парички онлайн с работа а като им омръзне да работят ще почната да се озъртат и за как се прави бизнес онлайн

много истина има в думите ти, все пак малко минават през "цедката"
 
абе в началото и аз бях там но печелиш на месеца 10$ от аутосърф и като разбрах колко се зима.. се отказах :)
 
Евалата, да са йижи и здражи. Тук си правиме бизнеса, там си създават работа. Всеки е имал нещо общо със сърфовете и се е обедил че има къде къде по добри възможности за изкарване на кинти от нета, и което е най-хубавото не се налага да се седиш по цял ден да цъкаш по сайтовете там. Направо депресия, приятели. А

Затова като дойдат хора с такава нагласа тук, гледаме странно, не защото се занимават с тази безмислица, а защото си търсят реферали. А всъщност са попадбнали на батковците в интернет. :) :wink:
 
fsdfs

Blinky хаха точно така, когато аз открих вас бях в тоя форум. доста ми се беше размътила главата. Прав си, повечето хора тръгват от трудния и в случая безмислен път. Но и това си има плюсове които все сам открива.
Радвам се че разбрах и продължавам да разбирам много повече :)
 
Blinky каза:
Всеки е имал нещо общо със сърфовете и се е обедил че има къде къде по добри възможности за изкарване на кинти от нета, и което е най-хубавото не се налага да се седиш по цял ден да цъкаш по сайтовете там.

Аз не съм минавал през това звено на еволюцията :)
Сигурно защото съм от тези дето не са особенно доверчиви, а и винаги съм имал доста по-високи цели, които се надявам някой ден да постигна ;)
 
MacTeP каза:
Blinky каза:
Всеки е имал нещо общо със сърфовете и се е обедил че има къде къде по добри възможности за изкарване на кинти от нета, и което е най-хубавото не се налага да се седиш по цял ден да цъкаш по сайтовете там.

Аз не съм минавал през това звено на еволюцията :)
Сигурно защото съм от тези дето не са особенно доверчиви, а и винаги съм имал доста по-високи цели, които се надявам някой ден да постигна ;)
Еее, има и такива, които са прескочили това. Но доста внушителна бройка от маркетърита са минали през тях. Ти си почнал от по-горно ниво, това е добре - спестил си доста излишни мъки.

Аз лично виждах смисъл единствено за гролване на даунлайна - и работеше, но повечето там тъсеха подобни сърфове, а не афилиейт програми. :)

chedda, супер много се радвам, когато някой от този форум дойде при нас и разбере, как наистина могат да се правят сериозни пари. Никой тук не е накаран на сила да почва с афилиейт маркетинг, но се вижда доста голяма пройка го предпочитат пред безмисленото кликане за центове. А и е истински бизнес, а не просто акаунт с някакви малки суми. Има разлика голяма. :wink:
 

Горе