да не би киното в сити центъра да фалира?

От: да не би киното в сити центъра да фалира?

В Пловдив всички кина умряха..(образно казано)
Само едно остана..
Cinema City > Мол Пловдив...

Направо изкърти конкуренцията..
 
От: да не би киното в сити центъра да фалира?

Аз ходя в Арена и от време на време в мола на Стамболийски, доста хора си има - не ми изглежда да са зле.
 
От: да не би киното в сити центъра да фалира?

Аз ходя в Арена и от време на време в мола на Стамболийски, доста хора си има - не ми изглежда да са зле.
Не се изразих правилно..

Имах предвид, че конкуренцията беше смазана от Cinema City..
Определено Cinema City е доста добро кино..
Някак си атмосферата вътре е доста добра..
Навсякъде хора.. КЛЮПАЧКА, и всякакви други екстри..
Верно не е за на всеки джеба, ама става за 1 път в семдмицата или поне 1-2 пъти в месеца.

И определено няма нищо по-яко от това да гледаш филм на голям екран! ;)

Аз също ходя.. Почти всеки четвъртък(че по еФтино :lol:) сме на кинце с приятели..
 
От: да не би киното в сити центъра да фалира?

Аз ходя в Арена и от време на време в мола на Стамболийски, доста хора си има - не ми изглежда да са зле.
Да, и аз ходя в Кино Арена Запад и Синема Сити в Мола на Стаболийски и опредлено не липсват хора. Даже нашите са решили да отидат на Мисия Шменти капели, а те не са били на кино от 20 години, което ме навява на мисълта, че не е толкова зле.

Опредлено предлагането е повече от търсенето, но и за това ще се редуцират някои неща. Доколкото разбрах Кино Арена Запад са затворили някои зали и са взели част от оборудването за да сглобят другото в Мола на Цариградско Шосе. Или поне да разпределят ивентара поравно, базирайки се на икономическата обстановка. Не може да правиш кино във всеки Мол, а хората да не харчат така, че да покриват поне разходите му.

Аз за това не се изненадвам когато нещо затвори врати. Такова което го има в предостатъчно количества.

Аз лично последо време ходя на кино, ако ми се гледа нещо и за сметка на това съм позабравил замундата и арената, като торенти. Даже преди 4 месеца си преинсталирах компютъра и още не съм си свалил мторента. Дано не го направя. :) Гадно звучи, но все пак трябва да си плащаме за някои удоловствия. Ето - българските филми си извоюваха правото тези торенти да не ги шерват и като чели май има успех.
 
От: да не би киното в сити центъра да фалира?

Да, и аз ходя в Кино Арена Запад и Синема Сити в Мола на Стаболийски и опредлено не липсват хора. Даже нашите са решили да отидат на Мисия Шменти капели, а те не са били на кино от 20 години, което ме навява на мисълта, че не е толкова зле.

Преди две години нямаше място къде да се паркира в арена запад...
а сега паркинга е две трети празен.
 
От: да не би киното в сити центъра да фалира?

Относно това че трябва да се плаща за филмите съм съгласен. Но и сайтове като замунда и арена е добре че ги има. Конкретен пример: Гледах на кино Конан, но сега може пак да си го дръпна и да си го гледам вкъщи. И да искам да го гледам пак на кино, няма да ме огрее, просто му минаха прожекциите.
Друго което тегля са сериали, предпочитам да ги гледам в оригинал, а не с некадърен дублаж.
А относно кината, нормално е да затварят някои, а други да просперират, като при всеки друг бизнес. Добрите оцеляват, другите си заминават.
 
От: да не би киното в сити центъра да фалира?

В Пловдив всички кина умряха..(образно казано)
Само едно остана..
Cinema City > Мол Пловдив...

Направо изкърти конкуренцията..
Оня ден гледахме Real Steel в мол Пловдив с жена ми. Супер много й хареса филма, въпреки продължителния спор за избор на филм...
 
От: да не би киното в сити центъра да фалира?

Относно това че трябва да се плаща за филмите съм съгласен. Но и сайтове като замунда и арена е добре че ги има. Конкретен пример: Гледах на кино Конан, но сега може пак да си го дръпна и да си го гледам вкъщи. И да искам да го гледам пак на кино, няма да ме огрее, просто му минаха прожекциите.
Друго което тегля са сериали, предпочитам да ги гледам в оригинал, а не с некадърен дублаж.
А относно кината, нормално е да затварят някои, а други да просперират, като при всеки друг бизнес. Добрите оцеляват, другите си заминават.

Голяма излагация тоя филм...
толкова прозаичен...
ужас.
толкова наивен
тъп сценарий
ефектите посредствени...
грима и облеклата на артистите наивни. декорите жалки....
и някаква посредствена игра. като викат от радост толкова изкуствено. ужас.
а имах големи надежди.
 

Горе