да не удариха арената?

От: да не удариха арената?

А холандското правителство дали знае, че българското МВР спира сайтове, намиращи под холандска юрисдикция?
 
От: От: да не удариха арената?

А холандското правителство дали знае, че българското МВР спира сайтове, намиращи под холандска юрисдикция?

А на българското МВР да ли му пука какво мисли холандското правителство за спрените сайтове на хора дето не ги защитава ни българското ни холандското правителство? Българското МВР си мисли, че е над някакви смешни български и холандски закони.:)

Иначе е интересен казуса какво ще стане ако се оплачеш на холандците, че бг смешници спират сайтове под тяхна юрисдикция?
 
Последно редактирано:
От: От: да не удариха арената?

А холандското правителство дали знае, че българското МВР спира сайтове, намиращи под холандска юрисдикция?

По принцип никой няма право да спира сайт или да предявява каквито и да са претенции за сайт който се намира под чужда юрисдикция, където е сървъра! Няма и достъп до сървъра че да спре сайта, тъй като не е в България. Освен да са наредили на ISP-тата да филтрират заявките до сайта.

Сега при мен се отвори по този начин 0.arenabg.com Ще пробвам и с прокси да видим какъв ще е резултата.
 
От: да не удариха арената?

http://www.data.bg/
Датата си работи, отгоре линкът е грешен.

Не е! Става дума за тракера датабг. Плюс това едва ли ще затворят някога дата.бг, въпреки, че и там е пълно с пиратско съдържание, защото собственика на сайта дата.бг, притежава част от БТВ или е акционер, нещо такова... А както знаем "любимата ни тв" е много гъста с ГДБОП! :?
 
От: да не удариха арената?

С нулата отпред ми отваря арената, без нулата не ще.
 
От: да не удариха арената?

При мен снощи не се отваряше, но сега си бачка нормално. На виваком съм
 
От: да не удариха арената?

При мен не е спирала да работи - отваря се съвсем нормално...
 
От: да не удариха арената?

Не я ползвам, но при мен се отваря без проблем. Най-вероятно е поредното идиотско нареждане за заглушаване, което ще отпадне бързо. Интересно ми е в какъв размер ще са обезщетенията, които държавата ни ще плаща на собственика на Арената за тези простотии.
 
От: да не удариха арената?

Не мога да влизам нещо и аз ... само през 0-та или през прокси.
 

Горе