директории с моментално одобряване

От: директории с моментално одобряване

мерси за списъчето ... пробвах една две наистина одобряват моментално :)
искат е-мейл пък не пращат за потвърждаване ..
 
От: директории с моментално одобряване

Това си е нечия линк ферма, но върши работа. Който е тарикат дори може да не им дава реален mail, тъй като пише, че щяли да ти пращат някакви техни си новини.
 
От: директории с моментално одобряване

Най мразя да смятам :mrgreen: Прекарах първите 5 веднага ти слагат линка и като гледам няма nofollow. Браво, добър списък! Имаш и репутацийка от мен за списъка. :)
 
От: директории с моментално одобряване

да ще свършат работа ....няма и много линкове по категориите

мисля да "поспамя" докато си почивам :)

Имаш и репутацийка от мен за списъка. :)
и от мен
 
Последно редактирано:
От: директории с моментално одобряване

Лошото е ,че нито една от директориите не е индексирана от Гугъл.:mad:
 
От: директории с моментално одобряване

Евала за директориите. Жалко за гугъла - дано не са отнесли наказание само. Иначе е въпрос на време.
 
От: директории с моментално одобряване

зависи кой ги държи тези директории, моята вярно че е на автопилот но все пак за всеки нов линк си получавам имейлчето и ако има нещо което не ми хареса си го махам, иначе няма смисъл да ги администрирам всичките

така де, ако искате да публикувате линкчета давайте на сайта в подписа ми, за безплатни такива изберете опцията с reciprocal и давайте смело без да слагате обратен линк, системата не го отчита така или иначе :wink:

Поздрави
 
От: директории с моментално одобряване

Незнам дали е от домейна, но съм забелязал че Г. хич не се засилва да индексира .инфо. На мен до днес не ми беше индексиран едноседмичен .инфо, хванах чичо Г. за ръчичка и го... :twisted:
С .нет и .ком не ми се е налагало чак дотам да стигаме.:)
 
От: От: директории с моментално одобряване

Незнам дали е от домейна, но съм забелязал че Г. хич не се засилва да индексира .инфо. На мен до днес не ми беше индексиран едноседмичен .инфо, хванах чичо Г. за ръчичка и го... :twisted:
С .нет и .ком не ми се е налагало чак дотам да стигаме.:)

поредната глупост :)

благодаря за списъка! ще го пробвам и аз ;)
 
От: директории с моментално одобряване

Не бих си събмитнал сайт в тия дирове и не виждам защо и вие ще искате да го правите.
 
От: директории с моментално одобряване

Главния домейн, май, мернах, че е регистриран 2002-ра година, а индексация няма. Защо ли?
 
От: От: От: От: директории с моментално одобряване

Може и така да е. Просто такива са ми наблюденията.

Аз пък мога да ти кажа, че имам едно домейнче с .инфо, което толкова добре се ранква и супер яко си копа напред и продължава да се издига и за ключови думи, за които не съм оптимизирал даже.

Нищо лично към теб - на един съфорумец подписа много ме кефи и винаги се къртя от смях като го видя. Все забравям чий е подписа, обаче гласи :
"на малоумен оптимизатор .инфо-то му криво" .

Съжалявам, ама не мога да се сдържа просто :D :D :D :lol:
 
От: директории с моментално одобряване

Принципно имам предразсъдъци към .инфо и го използвам само в много краен случай. Въпроса беше с първоначалното индексиране на домейна... оттам нататъка е ясно че зависи от "мастъра" :)
Карай да върви... ;)
 
От: директории с моментално одобряване

Извинявай тогава :) Но да ти кажа, напоследък Гугъл започна да индексира все по-бавно и все по-бавно... Като че ли следи дали сайта има ъпдейт и тогава го пуска. Може би искат да пропуснат траш-а
 

Горе