домейн от godaddy

От: домейн от godaddy

Кажи какъв ти трябва, ако имам останали пари в картата ще ти взема
 
От: домейн от godaddy

Двама сериозни потребителя щом не са успели ме навява на мисълта,че май искаш някой да ти купи на промоция домейна и още кой знае какво.
 
От: домейн от godaddy

Не е така, на мене просто са ми свършили и стотинките от картата и трябва да ходя до банката да заредя, ама ще е след около седмица, докато подготвя коледното пазаруване и подновяване на домейни.
 
От: домейн от godaddy

Някой изглежда не го кефи че защитих човека, защото наистина няма нищо съмнително в него и ми е сложил едно червено реп-че "мирише ми на измама"

Аз съм в шах
 
От: домейн от godaddy

Двама сериозни потребителя щом не са успели ме навява на мисълта,че май искаш някой да ти купи на промоция домейна и още кой знае какво.

Каква промоция бе човек ? Ти ако си за 2 долара аз не съм ...

Не е така, на мене просто са ми свършили и стотинките от картата и трябва да ходя до банката да заредя, ама ще е след около седмица, докато подготвя коледното пазаруване и подновяване на домейни.

Наисти беше така! Аз не виждам нищо съмнително в това ...


Някой изглежда не го кефи че защитих човека, защото наистина няма нищо съмнително в него и ми е сложил едно червено реп-че "мирише ми на измама"

Аз съм в шах

Съжелявам за което!

п.с. Взех си .еу домейн от icn на промоция за 1 евро, даже ми дадоха хостингза 3 месеца, и още един безплатен еу домейн ...
 
От: домейн от godaddy

Изобщо не е проблема в парите,просто има достатъчно много некоректни потребители и затова се усъмних.Иначе имах възможност да помогна,но виждам,че си се справил.

ThinkFast можеш да си сигурен,че не е от мен - предпочитам да раздавам само положителни оценки,а и в тази ситуация не виждам нищо,което да предизвика негативни репутации ...
 

Горе