Аукцион за: домейн: 342610.com (NNNNNN.com)

От: домейн: 342610.com (NNNNNN.com)

Няма продаване, то и за рождена дата на старейшината Вискяр не става,,, ама дедазнам
 
От: домейн: 342610.com (NNNNNN.com)

Няма продаване, то и за рождена дата на старейшината Вискяр не става,,, ама дедазнам

Привет, уважавам мнението ти, но нали знаеш, че за всеки влак си има пътници! Въпрос на лична гледна точка! Хубав ден!

ПП. И аз не можех да повярвам на това, ама е факт :) http://namebio.com/pedal.com
 
Последно редактирано:
От: домейн: 342610.com (NNNNNN.com)

Извинявам се за въпроса ако съм некомпетентен ,но кое му е хубавото на този домейн ?!

Абе Смешко, не стига, че влизаш в темата ми и пишеш тъпи коментари, но на всичкото отгоре си знаел за слагаш РЕПИ, пък и на края поставяш негативен Итрейдър. Направо счупи тъпомера! Кажи сега тук пред всички с какво преди това съм обидил в темата си, за да ми слагаш негативна репутация и кога съм работил с теб и съм те измамил... Негативен Итрейдър се дава за измама! Аз бизнес теб никога не съм правил и няма да правя!
Моля, Админите да отстранят "грешката" на колегата и да попитам, сега аз на свой ред, при създалата се ситуация: мога ли аз сега на свой ред да поставя негативен Итрейдър, на колегата, тъй като оценката му е невярна, подвеждаща и измамна???
 
От: домейн: 342610.com (NNNNNN.com)

например 4 ката, но в някой случай е добра когато е комбинирана с други цифри
---- ето например някой твърдят че 84 Prosperous -- --
 
От: домейн: 342610.com (NNNNNN.com)

например 4 ката, но в някой случай е добра когато е комбинирана с други цифри
---- ето например някой твърдят че 84 Prosperous -- --

Да, наистина китайците не харесват 0, 4 и 5, но какво да ги правя... Почти вече е невъзможно да се намери свободен 6 N.com. Ако искат да купуват, все ще се продаде някъде. ;)
 
От: домейн: 342610.com (NNNNNN.com)

Извинявай за оффтопика, но ми стана интересно, защо китайците не харесват въпросните цифри? :)
 
От: домейн: 342610.com (NNNNNN.com)

4 на китайски звучи като смърт. В много от високите сгради се избягва етаж 4. 8-мицата пък е най-харесваната цифра, и всеки иска номера на колата му да включва 8-мица, телефонния номер, имейла. Много хора имат 8 8-мици в имейлите си или номер на кола 8 8-мици (но може само по 1 във всяка провинция и са изключително скъпи).
Но, иначе домейни с цифри са доста популярни, защото не всеки може да ползва пинин (нещо като латиница) и не всеки знае как да спелува йероглиф на пинин (латиница).
Другите домейни, които се харесват са тези със съкращения за град / провинция + или без CN. Примерно ShangHai -> shngh.com или кратко SHcn.com. Друг пример HZcn.com и т.н
 
От: домейн: 342610.com (NNNNNN.com)

4 на китайски звучи като смърт. В много от високите сгради се избягва етаж 4. 8-мицата пък е най-харесваната цифра, и всеки иска номера на колата му да включва 8-мица, телефонния номер, имейла. Много хора имат 8 8-мици в имейлите си или номер на кола 8 8-мици (но може само по 1 във всяка провинция и са изключително скъпи).
Но, иначе домейни с цифри са доста популярни, защото не всеки може да ползва пинин (нещо като латиница) и не всеки знае как да спелува йероглиф на пинин (латиница).
Другите домейни, които се харесват са тези със съкращения за град / провинция + или без CN. Примерно ShangHai -> shngh.com или кратко SHcn.com. Друг пример HZcn.com и т.н

@ daniio , благодаря! Много полезна информация! (+1)
 

Горе