допълнителен месечен доход и то РЕАЛЕН

emooo90

New Member
Условията е да се регистрирате в сайт, който рекламира др. сайтове. Само трябва да click-вате на определени link-ове, като всеки click ви носи по 1$, а за всяка регистрация към някой сайт( определен от този сайт) по 10$.Парите са реални!!! Само трябва малко търпение, това не е banner като Cashfiesta или тем подобни глутости, които обещават много пари, а в редките случаи изплащат много малки суми или в повечето не изплащат сумата!!! Ето и link за регистрация - [url]http://www.bigmoneyptc.com/index.php?ref=emooo90[/URL]
 
От: допълнителен месечен доход и то РЕАЛЕН

нов виц - "всеки click ви носи по 1$"
 
Последно редактирано:
От: допълнителен месечен доход и то РЕАЛЕН

Как плащат? Имаш ли плащания от тях? Изглежда супер лесно за да е истина. :p
 
От: допълнителен месечен доход и то РЕАЛЕН

Как плащат? Имаш ли плащания от тях? Изглежда супер лесно за да е истина. :p
Много просто - не е реално. Абе как ги има още такива оптимисти. :) Не ми го побра главата. Емооооо, леко бате с линковете. Добре, че са де модерирали, защото никой не иска да линква към шитове, ако ме разбираш правилно. Хвани и прочети как се правят наистина пари онлайн, възползвай се от тази възможност. ;)
 
От: допълнителен месечен доход и то РЕАЛЕН

Zdrasti Emo predpolagam:)
izvinqvai 4e te pritesnqvam,no vidqh kakvo kazva6 za bigmoneyptc.com i iskam da te popitam dali naistina tozi sait e 4itav?az za pryv pyt popadam na takyv vid "rabota" i sym mnogo lubopitna.ti vzimal li si naistina pari?i da ti davat cql dolar mi se struva mnojko?kakvo 6te mi kaje6?:)ako ti se zanimava de da otgovarq6 na nepoznat
blagodarq ti i priqten den
 
От: допълнителен месечен доход и то РЕАЛЕН

Нали се сещаш защо подобни теми се намират в раздел "Кофа" на форума?
 
От: допълнителен месечен доход и то РЕАЛЕН

Наистина изглежда прекалено изгодно,за да е истина...
 

Горе