дтранен пррблем с worpdress темата twenty fourteen

borisov87

Member
Имам следния проблем правя нов блог, избрах тази тема, вчера всбше ок дсавиа и линс каегриянд вск пост липсва, какво ли не е мъих и е се орпвя, направих нова инсталация на wordpress за спорта да тествампактака отначало се показваше линка с категорията и след час два изчезна. Видях от къде идва проблема
Код:
<?php if ( in_array( 'category', get_object_taxonomies( get_post_type() ) ) && twentyfourteen_categorized_blog() ) : ?>
		<div class="entry-meta">
			<span class="cat-links"><?php echo get_the_category_list( _x( ', ', 'Used between list items, there is a space after the comma.', 'twentyfourteen' ) ); ?></span>
		</div>
		<?php
			endif;
като пробвах да махна тая проверка с if си показва категорията , значи проверката се чупи но не знам по каква причина и някой знае ли за какво е тази проверка и дали е безопасно да я махна, доколкото гледах първото условие проверява дали в масива с таксономии имаcategory, а втората проверка е функция която ако липсват категории връща false. Но при мен уж и двете условия отговарят и въпреки това проверката не минава


Извинявам се за заглавието ако може модератор да го коригира, имам проблем с една клавиатура безжична, а принципно пиша без да поглеждам затова се получи така
 
От: дтранен пррблем с worpdress темата twenty fourteen

След дебъгване разнищих проблема
оказа се че twentyfourteen_categorized_blog() връща false ,ако в блога ми се ползва само една категория, дори и да имам 20 създадени ако не се ползват в постове или в някой пост отбелязан с повече от една категория , пак връща false.
Това е странно и остава въпроса как тогава първоначално всичко работи с една категория.
 

Горе