дълг в сектор енергетика: 2013 - 1 млрд; 2014 - 3 млрд;

nortrant

Well-Known Member
Захариева: Може да стигнем до режим на тока
"Дупката в енергетиката беше 1 млрд. лв. на годишна база. В момента дупката по предварителни оценки, които имаме и в държавните дружества, изключително тежкото положение на НЕК, са може би около 3 млрд. лв.", обясни служебният вицепремиер.
http://www.vesti.bg/temi-v-razvitie...va-mozhe-da-stignem-do-rezhim-na-toka-6019479


това ли беше цената за "намаление" на тока? а, ЧЕРВЕНИ БОКЛУЦИ?
 
От: дълг в сектор енергетика: 2013 - 1 млрд; 2014 - 3 млрд;

п.п. а какво стана със забраната за пушене?
червени боклуци...
 
От: дълг в сектор енергетика: 2013 - 1 млрд; 2014 - 3 млрд;

250 хиляди работни места..... А сега пак ще обещават за новите избори. Ама само овцете вече им вярват.
 
От: дълг в сектор енергетика: 2013 - 1 млрд; 2014 - 3 млрд;

и най-новото което ще въртят като предизборна лъжа: Ще правим Белене, в Козлодуй ще бъдат добавени още няколко реактора, Южен поток също ще се прави
тия нещастници самозабравили ли са се?
най-малкото за последното - те нямат думата и не решават дали ще се прави или не
глупаци
 
От: дълг в сектор енергетика: 2013 - 1 млрд; 2014 - 3 млрд;

%D0%B4%D0%BE%D0%B3%D0%B0%D0%BD1.jpg

Този човек управлява България ! Да благодарим на верните коалиционни партньори - БСП и Атака.
 
От: дълг в сектор енергетика: 2013 - 1 млрд; 2014 - 3 млрд;

Агитационна тема на гробарите :lol:
 
От: дълг в сектор енергетика: 2013 - 1 млрд; 2014 - 3 млрд;

Кой задлъжня НЕК, не бяха ли герберастите, ей се прехвърляте вината на другите, типично герберастки
 
От: дълг в сектор енергетика: 2013 - 1 млрд; 2014 - 3 млрд;

Не ма бе те нямат вина за нищо нали знаеш. Само като каже вожда АЗ или И ние за това, и ние така и те падат на колене да се молят на буда. :lol:
По-прости хора от последователите му не съм срещал начи, ей под мен обаче е един от най-простите, ама се съревновават с човека пуснал темата :lol:
Кой задлъжня НЕК, не бяха ли герберастите, ей се прехвърляте вината на другите, типично герберастки
 
От: дълг в сектор енергетика: 2013 - 1 млрд; 2014 - 3 млрд;

Не ма бе те нямат вина за нищо нали знаеш. Само като каже вожда АЗ или И ние за това, и ние така и те падат на колене да се молят на буда. :lol:
По-прости хора от последователите му не съм срещал начи, ей под мен обаче е един от най-простите, ама се съревновават с човека пуснал темата :lol:

За това че си беден , необразован и живееш на село Бойко ли е виновен ?
 
От: дълг в сектор енергетика: 2013 - 1 млрд; 2014 - 3 млрд;

Ти за мен не бери грижа гледай себе си вожда да плаща за мотивация, ама нещо не ти се отдава. ;)
Пък колкото до образованието ни моиш ми стигнеш на знанията ни на нищо специалисте. Такива като теб набедени смешници не заслужават и грам стинка и излагат България на всякъде.
Толкова си смешен, че нямам думи просто не знаеш елементарни неща, а ми се пише, че бил "IT". Казах ти ходи си пий хапчетата Б.Б. или изяш една вафла, че утре трябва да изкараш некой леф.
Бас държа, че си мамино детенце между другото видяхти и снимка изглеждаш като пълен..... , но нека не навлизам в стила на винету и твоя ходи там и му лижи мадурите, че от теб не може човек да прегледа никоя друга тема....
За това че си беден , необразован и живееш на село Бойко ли е виновен ?
 
От: дълг в сектор енергетика: 2013 - 1 млрд; 2014 - 3 млрд;

Ей такива хора като теб , с знания , трябват на селото за да просперира. А такива неудачници като мен ходят по големите фирми да ги съпортват. За това ти си на село , а аз обикалям Европа.

Ти за мен не бери грижа гледай себе си вожда да плаща за мотивация, ама нещо не ти се отдава. ;)
Пък колкото до образованието ни моиш ми стигнеш на знанията ни на нищо специалисте. Такива като теб набедени смешници не заслужават и грам стинка и излагат България на всякъде.
Толкова си смешен, че нямам думи просто не знаеш елементарни неща, а ми се пише, че бил "IT". Казах ти ходи си пий хапчетата Б.Б. или изяш една вафла, че утре трябва да изкараш некой леф.
Бас държа, че си мамино детенце между другото видяхти и снимка изглеждаш като пълен..... , но нека не навлизам в стила на винету и твоя ходи там и му лижи мадурите, че от теб не може човек да прегледа никоя друга тема....
 
От: дълг в сектор енергетика: 2013 - 1 млрд; 2014 - 3 млрд;

Кой задлъжня НЕК, не бяха ли герберастите, ей се прехвърляте вината на другите, типично герберастки

да, прав си! Захариева е за ВТОРИ път служебен министър
управлението на ГЕРБ е оставило 1 млрд дупка (олеее, колко много)
след една година - тя отново е служебен министър и казва, че дупката след управлението на БКП е 3 млрд (вече един млрд не ми се виждат много :cry:)

цифрите са си цифри, не вярвам да си ги измисля...
както направиха комунистите с "намалението" на тока

червени боклуци, това са въдици са бабичките
не мога да повярвам как млад човек ще гласува за бкп - партията със концентрационните лагери

БСП не е нито лява, нито дясна
не е и ПРОруска
тя е 100 годишна курва
 
От: дълг в сектор енергетика: 2013 - 1 млрд; 2014 - 3 млрд;

концентрационни лагери и сега трябва да има, за такива като нортрант, само че от тип Белене - където да се хранят прасетата с тях.
 
От: дълг в сектор енергетика: 2013 - 1 млрд; 2014 - 3 млрд;

концентрационни лагери и сега трябва да има, за такива като нортрант, само че от тип Белене - където да се хранят прасетата с тях.

ти още ли си фенка на бюрека?
 
От: дълг в сектор енергетика: 2013 - 1 млрд; 2014 - 3 млрд;

концентрационни лагери и сега трябва да има, за такива като нортрант, само че от тип Белене - където да се хранят прасетата с тях.
Бареката ще оправи България ! Такъв честен политик никога не сме имали ! Да живей !
 
От: дълг в сектор енергетика: 2013 - 1 млрд; 2014 - 3 млрд;

Е как ще е за дудука, на него му спряха парите, така че пак със старата любов - ебати геронтофилията честно ....
 
От: дълг в сектор енергетика: 2013 - 1 млрд; 2014 - 3 млрд;

Бареков си мисля, че ще обере анти-бойко избирателите и после ще се коалира с тях заедно с дпс-то. с никой не съм, прая си моите неща и работи, пък те си крадът всички.
 
От: дълг в сектор енергетика: 2013 - 1 млрд; 2014 - 3 млрд;

А със плоския данък какво стана :lol: да ви веба във социалистите
 
От: дълг в сектор енергетика: 2013 - 1 млрд; 2014 - 3 млрд;

А със плоския данък какво стана :lol: да ви веба във социалистите

Да ти ева и пропагандатора, кой го прокара плоския данък и кой искаше да го махне??? облъчен капут
 

Горе