ейзитреидър луди пари ...

От: От: От: ейзитреидър луди пари ...

Купена! Кажи на лс как да ти пратя парите.


ЕЕЕЕЕ НАЙ - НАКРАЯ НЕЩО ХУБАВО !!!
СТРУВА СИ ПОВОДА ДА ОТВОРЯ ЕДНА БИРА :) А? И ДА СЕ МЕСТЯ В КРЪЧМАТА
 
От: ейзитреидър луди пари ...

ДНЕС ИЗИТО КО НАПРАИ :)

20 000 ИМПРЕСИИ - 9 КЛИКА ! - 33 СТИНКИ :)

аз съм инат ве ша въртя до 100 лева ей така напук :)
 
От: ейзитреидър луди пари ...

33 стотинки.. на това се вика демокрация :) хаха

абе те май са без ддс - аз кат съм регнат трябва 120 левра да ми изплатят един вид :)
 
От: ейзитреидър луди пари ...

Мне.. ще ти изплатят точно толкова, колкото виждаш. ако си регнат като физическо лице. Тоест.. ако стигнеш до 100 лв.. значи 100 лв ще получиш :)
 
От: ейзитреидър луди пари ...

amoun, с банер 468х60 не очаквай да направиш повече от тия 33 стинки ;) Това все пак е банер реклама, не можеш да сравниш с гугълската, която на банер реклама, за последния месец, не се взима повече от 2 доларови цента на клик :( :( :(

Аз съм си доволен, но работя само със сайта ми, който е във ВИС групата им, където ми давт по 10 стинки на клик и се надвам скоро да съм в най-горната група, където падат по 25 стинки :) но ще трябва да си се потрудя ...
 
От: ейзитреидър луди пари ...

регнат съм под ддс :) ши въртя насила по 3 стинки само и само да им взема 120 лева:)
 
От: ейзитреидър луди пари ...

регнат съм под ддс :) ши въртя насила по 3 стинки само и само да им взема 120 лева:)

е щом си регнат под ДДС, ще са 80 лв :) трябва да си над ДДС за да земеш 120 ;)

са кат стигнеш 99.99 ша та резнат - хахахахаха
 
От: От: ейзитреидър луди пари ...

е щом си регнат под ДДС, ще са 80 лв :) трябва да си над ДДС за да земеш 120 ;)

са кат стигнеш 99.99 ша та резнат - хахахахаха


ТУЙ НИ ГУ РАЗБРАХ?
КВИ 80 МА?

ШИ РЕЗНАТ АМА ПРАЩАМ АРАБИНА С ЖИГУЛАТА С 2 КАСИ ТРОТИЛ В БАГАЖНИКА И ТРИ ДОЗИ КОКА В КРЪВТА...

АЛЛАХ АКБАР!!!
 
От: ейзитреидър луди пари ...

В интерес на истината по едно време се вадеха добри пари от тях. След промените, се усети спада, но 100-200 лв. на месец не е проблем да се правят!
 
От: ейзитреидър луди пари ...

Мда.. 100-200 лв не са проблем, ако си на 10 или 25 стотинки на клик. Да видим как се правят 100 лв с 3-4 стотинки на клик(трафик сайт) и мега скучните реклами, които не можеш да избираш.
Точно 3 месеца ще ги събираш тези 100 лв, а ако си с някой малък трафик сайт.. може и 6-7 месеца да не ги събереш.
 
От: ейзитреидър луди пари ...

с малък сайт няма да ги събереш никога :)

с 5 000 уникакни имам по 20 клика :)

ама аз съм инат - ши връткам... ду дупкЪ
 
От: ейзитреидър луди пари ...

Мда.. с 5000 уникални се правят по 20 клика.. и аз го потвърждавам :)
 
От: ейзитреидър луди пари ...

май 10
% ако си се регнал като частно лице
ако си като фирма - юридическо лице не ти ги удържат
ама ти после си се данчосваш сам
 
От: ейзитреидър луди пари ...

Кофти е с тези данъци къде трябва да се платят и как да ги декларирам ако някой може да кажи, че се събраха вече…
 
От: ейзитреидър луди пари ...

Кофти е с тези данъци къде трябва да се платят и как да ги декларирам ако някой може да кажи, че се събраха вече…

не се занимавай с глупости :)
 

Горе