ейзитреидър луди пари ...

AMOUN

Well-Known Member
Забогатях ей направо незнам къде да си харча парите от easytrader.bg

то бива бива немотия тяхното ама... що се мъчат ?
за 3 месеца сайт с 2-3 000 уникални на ден
с два банера техни успя да изкара ЦЕЛИ 28 ЛЕВА ...
почти по 10 лева на месец ей !
и ги питам така и така може л ида се направи нещо по въпроса добавих си и втори сайт с 5 -6 000 уникални на ден
и ги питам вижте това много уникални много нещо - отделно и 50 000 импресии - неможе ли да ме добавите при убавите реклами това тук си правите гаргара - 5 банера въртим на империя онлайн и някакви скучни фирми дето само по погрешка клицат на тях заспали счетоводителки в менопауза!
неможело няма да си разширяват халката на приятелите

е как така има сайтове с по малко от 1000 уникални вис а моите на ротарка ...
и сега им казах да си ми дават 28-те лева сичките си ги искам накуп
да ми ги наброят по педесетолевки и да си ходим от тях ... ми смешно е - даже гуглето прави 15 пъти повече от тях минимум за същите позиции дева
 
От: ейзитреидър луди пари ...

Ами така е.
Аз пресметнал,че живот и здраве догодина през февруари или март ще взема 100 лв. хахахах:lol:
Това е смешно, на фона на това,че тез пари ги вземам за директна реклама на месец. И още повече ми е интересно как директните реклами получават повече кликове от ийзитрейдъра. Отговор: повтарящите им се реклами. Няма ли да боднат някой нов рекламодател.:mad:
 
От: ейзитреидър луди пари ...

Не съм работил с тях от 4-5 месеца.Лично мнение - доволен съм от тях.С над 20к дневно към 1100 на месец се взимаха.При тях това е зора, трябва да имаш поне 10к дневно за да очакваш доходи над 200 лева (месец).Иначе за коректност от към плащане не съм видял проблем, 28 - 29 - 30 всичко е платено.:)
 
От: ейзитреидър луди пари ...

Ами като цяло са си в правото, все пак са частна фирма и могат и 1 стотинка да дават, ако решат.
Друг е въпросът, че сайтове с по 300 уникални ги правят ВИС, защото били за новини и полезни съвети и им дават 10 стотинки на клик и ония се разбиват да пускат в свежо.нет да си водят трафик да им клика.
А на утвърдени сайтове за забавление, какъвто е например mqsto.com, където по няколко хиляди потребителя на ден идват сами да си разцъкват и има много верни фенове .. му дават разни минимуми от сорта на 3-5 стотинки на клик ( информацията за място.ком я имам от лични наблюдения и от темите във форума).
В общи линии е доста несправедливо това. И най-вероятно много хора ще се дръпнат от Изитрейдър, точно поради гореспоменатите причини.
Колкото до малкото кликове.. не съм убеден, че идват само от скучните реклами. Един приятел си кликна на рекламите за да тества дали отчита и то от чужд компютър и познайте какво - не му отчете клика. Но това са подробности :)
 
От: ейзитреидър луди пари ...

не ги знам колко са коректни и колко не са - просто са им толкова изтъркани банерите че е малоумие
да правят по 5 клика на 10 000 импресии
 
От: ейзитреидър луди пари ...

то като гледам повечето сайтове за ги махнали техните реклами
аз ги позлвам предимно за алтернативните реклами на адсенс

иначе и аз немога да разбера по каъв принцип решават кой е Вис и кой да го духа с 3 ст.
и ужасно цтр
 
От: ейзитреидър луди пари ...

еми сега ще видим дали ще си ми дадат 28 те лева + ддсету :)
щото то подигравка за 30 стотинки на ден да им показвам по 10 000 пъти рекламите
 
От: ейзитреидър луди пари ...

продавам мястото на ейзи трейдър в сайта obiavibg.com
вижда се на всички страници baner 468x60 в хедъра 2000+ уникални дневно без ротация 25 лева за месец
за три месеца цена 50 лева
 
От: ейзитреидър луди пари ...

На мен ИзиТрейдър и луди пари не са ми много съвместими понятия, освен ако парите не бегат от публишъра като луди, друго не си представям. Но това е лично мнение и не обременявам никой с него. ;)

Тенденцията, която анблюдавам при тях е, че все повече хора се дърпат от тях, както и много недоволни от плащанията им. А как определят кой е по по най.... или по кликове или по некви други си критерии. Това ако не е написано там при тях, значи са по-зле отколкото си мислех. За да просъществува една програма, тя трябва да обръща внимание на всеки един свой афилиейт, респективно публишър на рекламите им.

Определено има топ кучета, но те по никакъв начин не трябва да взимат повече пари, просто им се гледа малко по-сериозно, както и след опредлен набор генерирани кликове към програмата да се причисляваш към там. Рекламите на Г са идеални пример за това.....плащането е едно (както си го направи съответния уебмастър), но категоризирането на сайтовете е друго (големина, трафик, ниша и т.н.).

Всеки има право да си оправлява бизнеса както намери за добре, само едно мога да препоръча аз - бъдете в интерес на тези, които ви разрастват бизнеса и им помагайте, другото е булшит. ;)
 
От: ейзитреидър луди пари ...

БЕДНИ И НАГЛИ СА ТИЯ ПИЧОВЕ :) ама какво да правят и те искат да папат бял лебец!



АЗ: Здравейте сайтовете ми не носят никаква печалба от вашата реклама?
БНе виждам полза нито за вас нито за мен
Ако имате желание и вариант да работим аедно предполагам щяхте да ми направите сайтовете в мрежата с по доходоносни реклами ?
Има ли възможност това да стане - все пак имам над 6 000 уникални и над 25 000 импресии дневно ?
Не виждам смисъл да слагам кодове на мои саитове при положение че от рекламите които показвам имам по 20 -30 стотинки на ден
при положение че от гугъл ми носят по над 8 $ на ден ?
та въпросът ми е има ли възможност сайтовете ми да се добавят във вис групата или не ?
Приятен ден


TE: АдминистраторЗдравейте,

сайтовете ви няма да бъдат препозиционирани към някоя от горните групи. На този етап непредвиждаме разширяване на горните групи.

Поздрави,
АЗ: kakmoga v takyv slu4ai da priklu4im vzaimootno6eniqta si dosega i da mi byde izplateno zarabotenoto dosega? 12.09.2009


TE: АдминистраторЗдравейте,

суми под 100 лв не се изплащат. Може да прекратите показването на банерите по всяко време. Това са нашите общи условия за работа, с които сте се съгласили при регистрация в платформата.

АЗ: ami da no vie ne si dyrjite na usloviqta ne az kakvo obetavate a kakvo davate?

•Достъп до голям брой сериозни рекламодатели - KUDE SA????
•Непрекъснат доход от свободни рекламни позиции - I TE KYDE SA :)
•Възможност за избор на рекламодатели и рекламни носители - ISKAMDA SI IZBIRAM - KAK?
•Достъп до атрактивни и разнообразни флаш и графични банери - KYUDE SA?
?
hubavo az vi spazvam usloviqta za6to ne gi spazvate i vie ?

6te sloja sega va6 baner na nai klikreitowata poziciq v sait s 5 - 6 000 unikalni i 50 000 impresii da vidim kolko 6te generira kato prihodi togava


ко да им обясняваш те и да искат немогат да направят нищо... ни желание имат н ивъзможности :) напук ша ги държа докато напраят 100 лева и искам да им видя мутрите като ми ги дават как се разделят с ценните си 100 лева :) :) :twisted::twisted:
 
От: ейзитреидър луди пари ...

Интересна кореспонденция :)
Ами наистина имаш много посещения в сайта си и Гугъл е добро решение.
А относно дали ще им видиш мутрите на изитейдър, като взимаш 100-те лв.. няма да ги видиш, нали по банков път става плащането ;) хаха
 
От: ейзитреидър луди пари ...

Изи Трейдър в началото бяха доста добре и бях много доволен. Нямаше го това разделение на групи и за сайтовете си можех да избирам кои реклами да показвам и самите рекламодатели избираха дали да одобрят дадения ми сайт или не. Тогава за сайт с около 100 посещения дневно изкарвах по около 200 лева месечно. След това решиха да направят тези групи и всичко се прецака. Сложиха ми сайта на трафик и от 200 лева месечно печалбата намаля многократно. Тогава реших да пробвам рекламите на гугъл и видях че от там се печели доста по-добре. Според мен с тази си стратегия Изи Трейдър много губят и не могат да се осъзнаят дори. Те по едно време бяха на върха, почти всички БГ сайтове бяха сложили техни реклами, след това съсипаха всичко и всички се махнаха от тях.
 
От: ейзитреидър луди пари ...

Тъй като един от сайтовете ми беше баннат от adsense , се принудих да сложа реклами на easytrader.
с адсенсе - 5 - 10 долара на ден
с ейзитредър - 2 - 3 лева на ден
Естествено събрах 100 - тях лева , пратиха ми парите , и се махнах от тях.
 
От: ейзитреидър луди пари ...

точно така,
като не ти отърва се махаш
какво мрънкате !? на сила ли ви държат да седите на традера ?!
не е като да няма алтернативи
 
От: ейзитреидър луди пари ...

Вчера останах изумен, Видях че в Изитрейдър рекламират Suzuki и реших да кандидатствам със сайта на фирмата за която работя, става дума за гуми и джанти.... тематика - точно в десетката... и тия от Suzuki са блокирали кандидатурата ми.

Май ще спирам и аз да работя там, от 50 рекламодатели в категорията в която са ме сложили, половината не си влизат в профилите и не те одобряват или игнотират... и системата след определен период автоматично те игнорира.
 
От: ейзитреидър луди пари ...

А някой може ли да ми каже каква е разликата в един клик от Трафик сайт и ВИП сайт?
 
От: ейзитреидър луди пари ...

Мисля, че няма кой да ти каже.
Не че не пише каква е, просто се съмнявам някой да я е усетил.
 
От: От: ейзитреидър луди пари ...

продавам мястото на ейзи трейдър в сайта obiavibg.com
вижда се на всички страници baner 468x60 в хедъра 2000+ уникални дневно без ротация 25 лева за месец
за три месеца цена 50 лева
Купена! Кажи на лс как да ти пратя парите.
 
От: ейзитреидър луди пари ...

Тяхната е срамато ама какво да се прави пак им въртя рекламите, сега ме бутхана при трафик сайтовете с 6-7к уникални и не ме преместват при Екстрийм. дават някакви мизерни 3-4 ст пфф преди правех по 15 лв на ден, а сега едва 1 лв :(
 

Горе