е, кажете за Гинчето ве

testkiwi

Well-Known Member
Що за форум, дето никой не обсъжда Гинчето и Славчо :D На леля Гошка и отделихте тема, ама за Гинчето няма :(

Аз мисля, да купя АЕЦ Козлодуй щот ще го пусна да копае биткойни директно с безплатен ток, ще ми отпуснат голям кредит от Битконект, вече съм говорил с Тревон Джеймс, Криптоник и Криптоchick, остава само да получим разрешение от Наков и стартираме. За пиар съм говорил с Митьо Пищова и тая новата миска Норчето простата.
 
Аз си мислех, че само аз съм в потрес, след като царят слънце каза "че го занимавали с глупости на сред европрецедателството" и едва ли не проблем няма. От друга страна продажбата на Е-он беше не по-малко скандална, но нали е в провинцията не се чу много, много. Апропо и с мръсният въздух е така...
 
По мои сметки (по-точно на гинка и боеко) ако си ипотекирам къщата ще мога да купя български пощи.
 
По мои сметки (по-точно на гинка и боеко) ако си ипотекирам къщата ще мога да купя български пощи.
Ако е триетажна и санирана може и БДЖ-то да ти дадат като бонус :D.
 
Ма, девойчето сутринта по Nova сложни изречения съставя. Много добре си беше научила текста. Плавно, гладко, с необходимата интонация. Ходила е на уроци ми се струва. Тя за народа го прави, не за дивиденти.
 
Еееех, какво нападате девойчето. 100% нейна собственост е фирмата, която стопанисва фотоволтаични електроцентрали.
Само военно положение ще оправи България. Военно положение и разстрел. Само, че преди разстрела, всички ще си купят куршумите. Няма да хабим държавни пари за тях я. Костов, Станишев, Бойко, Масларова, Сидеровата свиня, Цветанов, списъка е доста дълъг. Поне 1000 човека, които са минали през парламента. Защото откакто станахме Парламентарна република ни управляват само боклуци. То бива да откраднеш за себе си и за родата (няма как да си до кацата с меда и да не се облажиш), ама това тяхното е алчност, граничеща с лудост. Все едно като пукнат, ще ги занесат парите на онзи свят. Тъпи мутри и разпасани курви!
 
Не знам гледахте ли предаването на Карбовски за българския снайперист в Косово. Та човека какво си казвал, докато си отстрелвал мародери - вземай, вземай, те тея пари на тебе няма да ти трябват... Дай боже и на наще мародери да не им трябват тези пари.
 
Не знам гледахте ли предаването на Карбовски за българския снайперист в Косово. Та човека какво си казвал, докато си отстрелвал мародери - вземай, вземай, те тея пари на тебе няма да ти трябват... Дай боже и на наще мародери да не им трябват тези пари.
Чак ме е гнус да те цитирам, верно ли публично си признаваш че гледаш карбовски?!?
 
Да, що!? Какво толкова, засякох го, стана ми интересно, гледах го, проблем? :)

Чак ме е гнус да те цитирам, верно ли публично си признаваш че гледаш карбовски?!?
 
Стигам до крайния извод, че булгар вече толкова е претръпнал на свинщини, че неща, дето в нормални страни ще съборят и власт, и държава, и всичко, тука вече просто им се хихикаме и си правиме шегички с тях :D

Нещо от рода на "ха-ха, абе видЕхте ли тая Гинка, хе-хе, ебаси майтапа"

А то ебаси свинщината, човек :D
 
Не знам гледахте ли предаването на Карбовски за българския снайперист в Косово. Та човека какво си казвал, докато си отстрелвал мародери - вземай, вземай, те тея пари на тебе няма да ти трябват... Дай боже и на наще мародери да не им трябват тези пари.
Кой е тоя снайперист?
 
Не знам гледахте ли предаването на Карбовски за българския снайперист в Косово. Та човека какво си казвал, докато си отстрелвал мародери - вземай, вземай, те тея пари на тебе няма да ти трябват... Дай боже и на наще мародери да не им трябват тези пари.
Кой е тоя снайперист?
 
няма какво да се одобрява, електроразпределителните дружества не са вкарани в някой списък подлежащ на контрол от държавата примерно във връзка с националната сигурност, а купувача не е конкурент за да го гледат в КЗК за монопол.
 

Горе