е2,000,000 инвестиция ?!

Абе аз ако иам толкова пари няма да ги вложа в сайт :lol:
1 милион в банката и ще си живея от лихвите до края на живота и 1 милион да си направя аквапарк в квартала с ресторант и дискотека :lol: 8) Тия луди ли са да ги влагат в сайт :roll:
Или верига заведения, но първо бих вложил в истински бизнес, а не в онлайн и ако остане тогава в онлайн :)
Бих си направил някаква фирма и да развивам дейност :)
Но дори и да не ги вложите в кой знае какво 1 милион евро в банката мисля, че са предостатъчни да живеете от лихвите, а с другия да си купите каквото поискате :)
 
BRAIN_PAIN каза:
Абе аз ако иам толкова пари няма да ги вложа в сайт :lol:
1 милион в банката и ще си живея от лихвите до края на живота и 1 милион да си направя аквапарк в квартала с ресторант и дискотека :lol: 8) Тия луди ли са да ги влагат в сайт :roll:
Или верига заведения, но първо бих вложил в истински бизнес, а не в онлайн и ако остане тогава в онлайн :)
Бих си направил някаква фирма и да развивам дейност :)
Но дори и да не ги вложите в кой знае какво 1 милион евро в банката мисля, че са предостатъчни да живеете от лихвите, а с другия да си купите каквото поискате :)
Тая лихва в Банката ще я изяде инфлацията ;)
 
Според мен ще направят голям удар.

Аз никога не бих държал пари в банка.

Ако имах 2 мил. бих ги вложил в сайтове. По точно в социални мрежи и сайтове където потребителите правят съдържанието.
 
BigBoss каза:
Според мен ще направят голям удар.

Аз никога не бих държал пари в банка.

Ако имах 2 мил. бих ги вложил в сайтове. По точно в социални мрежи и сайтове където потребителите правят съдържанието.

За да вложат толкова пари най-вероятно ще се стремят към голям удар :)
 
500k ще вложа в бизнес - оналайн и офлайн, 5% от тях ще са за обучението ми :)
с останалите ще си построя къща, ще си купя кола и още куп глезотии за мен и семейството ;)
 
iNDESiGN каза:
1 млн в банката и си живееш живота... ако е с 3% лихва, ще взимаш около 30 000/месец по мой (пиянски) изчисления...
Аз бих казал 3 хиляди пък не знам дали съм прав поне на ум като го сметнах толкова ми излезе. Но да не разводняваме темата.
 
memorex каза:
iNDESiGN каза:
1 млн в банката и си живееш живота... ако е с 3% лихва, ще взимаш около 30 000/месец по мой (пиянски) изчисления...
Аз бих казал 3 хиляди пък не знам дали съм прав поне на ум като го сметнах толкова ми излезе. Но да не разводняваме темата.

абе нз...весела коледа... :lol:
и 3к не е малко...
 
2 милиона за този сайт незнам ? Малко звучи като от времето на дот ком бума или някои вече се е напечелил добре от този проект :mrgreen: за два милиона € нашата фирма ще ви изработи същия даже и първата година хостинга е от нас :mrgreen:

Иначе по темата как бих ги инвестирал аз: в банка е много бавно и инфлацията наистина ги яде. Половината ще иде на борсата резпределена за довертиелно управление между няколко посредника и фонда а другото ще налея в бизнеси като ще гледам да купя някакви разработени сайтове.........
 
coolice каза:
2 милиона за този сайт незнам ? Малко звучи като от времето на дот ком бума или някои вече се е напечелил добре от този проект :mrgreen: за два милиона € нашата фирма ще ви изработи същия даже и първата година хостинга е от нас :mrgreen:

Иначе по темата как бих ги инвестирал аз: в банка е много бавно и инфлацията наистина ги яде. Половината ще иде на борсата резпределена за довертиелно управление между няколко посредника и фонда а другото ще налея в бизнеси като ще гледам да купя някакви разработени сайтове.........

Хората влагат парите в реклама и персонал. Не ги дават да им направят сайта.
 
coolice каза:
другата опция е да пробват някакъв линкбайт.... 8)
Да, с тези пари може да се направи доста добър и голям линк байт, нещо като википедия или абаут.ком.Абе за този сайт не ми се вярва толкова пари да се хвълени, може да са за реклама ама, като гледам каква му е рекламата в мрежата май не са наляли толкова пари в него.

Като гледам в мрешата е популярен по форумите с тема:"Сайт за е 2 000 000?" Това е му е силна реклама и линк байт, а да ли са дали толкова пари? Само те си знаят.

Аз ако трябваше да ги запределям - 30% - фондове и акции, 30% - инвестиции в недвижимо, 30 % - в бизнеси <онлайн и офлайн> и 10 % за устройване на живота си.:)
 
те въобще не са наляли тези пари линкбаите е че казват че са ги наляли а ние по уебмасърските форуми ги дъвчем и ги линкваме .........

ако харчат за офлайн реклама е напълно възможно и повече да им струва Рекламите на Годеди на супербол са по 2,5 млн за 30 секунди
 
а вие откаде сте сигурни че е дал 2 милиона? може би това е с цел реклама така да го пишат по форуми и блогове.. :)
 

Горе