за линк директориите

IBMcho

Member
Здравейте,
от всичките прочетени неща има нещо което не ми е точно ясно.
Когато един сайт се добавя в линк директория значението дали ще е българска или английска
от толкова ли голямо значение е? Виждам, че постоянно питат бг или ен е.
И ако бг сайт го добавям в ен директории ще му се отрази ли на рейтинга или какво?
10х :rolleyes:
 
От: за линк директориите

Доста хора тук са казвали "колкото повече толкова повече".
Ако ги добавиш и там това няма да навреди на сайта ти.
Все пак, ще получиш линкове.
Но друг е въпроса, дали ще ти бъде одобрен сайта от администраторите на директориите.
Защото повечето такива ги изритват, затова и потребителите преди да закупят питат ен или бг са,за да не дават пари пари за линкове които няма да получат.
За социалките напоследък гледам пада голям спам от чужденците по нашите социалки, блъскат яко на всякакви езици.
Но и нашите ги трият от врем на време.
Според мен няма да навреди на сайта ти,но това е мое мнение.
Дано съм ти помогнал.
Поздрави.
 
От: за линк директориите

Така е. Но много важно е - разчитай на качеството. Това е нещото, което с комбинация от количество ще донесе максималния ефект, който търсиш. Забелязал съм , че хубавите линкове се взимат не толкова с блъскане, а с мозък и мисъл. Разработката на някой тук, който си прибавят хората по сайтовете с линкче към афтора е един от тях. Но най-често това явление е с темите на WP. :)

В социалките е много важно да не си поредния спам. Как се разбира това - хората те харесват и шерват. Това е друг силен начин за линкове. :)
 

Горе