за триене

така и така има тема за триене, да я одрискаме поне, да не отива зян хайванчето?

чай ви се изфукам/покажа какво колело имам
 
От: Re: за триене

Дай да го видим.. Електро ще да е нещо :)
така и така има тема за триене, да я одрискаме поне, да не отива зян хайванчето?

чай ви се изфукам/покажа какво колело имам
 
DSC_6859.JPG

С летни жанти ;)

attachment.php
 
От: за триене

Супер, ненормално яко е.. Миналата седмица гледах едно втора ръка в един кюп, рекоха че всички били по 100 лв, па можело и да паднат от цената. Имаше едно електрическо, дето много ми грабна окото и беше супер лъскаво. Карай някой и друг ден и кажи как се държи подобно нещо на пътя. Колко зареждане иска, колко издържа, пали ли от раз, после как е да се кара по нормалния начин като няма ток..
 
30-40 километра минава с едно зареждане и вдига 30-40 в час.
Но батерията е правена оргиналната беше по слаба и минаваше по малко с нея.
Иначе е марково, априлия.
 
От: за триене

Много добре изглежда - наистина не било мотопед. Зимни джанти ще си взимаш ли, щом си взел летни?
 
От: за триене

Летите гуми стоят перфектно на летните джанти :clap:
 
А аз не разбрах смисъла? Моля да ми го поясните, защото се чувствам ибиционален...
 
е? ...... ?

Това си е лаф,
Защото тарикатите и дупетатат зимата махат летите джанти и слагат обикновенни.
Затова им викаме "летни" с колегите..
аз съм написал и жанти не джанти, така че би трябвало ясно да се забелязва че е направено нарочно...
Все пак за всички е часно че съм турбо интелигентен и цепя мрака с моментни мозъчни изригвания...
мразя като се налага да се обяснвям.
 
От: Re: за триене

е? ...... ?

Това си е лаф,
Защото тарикатите и дупетатат зимата махат летите джанти и слагат обикновенни.
Затова им викаме "летни" с колегите..
аз съм написал и жанти не джанти, така че би трябвало ясно да се забелязва че е направено нарочно...
Все пак за всички е часно че съм турбо интелигентен и цепя мрака с моментни мозъчни изригвания...
мразя като се налага да се обяснвям.
Ами така кажи, де! Какво казваше за коктейлите по обяд /този път са в моята градина/ :oops:
 
От: за триене

И аз искам такова, с летни джанти и джам на таваня :p
 
От: Re: за триене


Баси якото велосипедище!

Ще дадеш ли едно кръгче?

И от къде си си го взел?
Детето ми страшно ще се израдва.
Направо е извънземно. Красота!
 
От: за триене

Тя че темата няма да се изтрие, но може поне да й сменят заглавието на "Ибаси якото колето!"
Спирачките с въздух под налягане ли са, хидравлични или обикновени ръчни с гумички и жило? Като те засили тоя ток, не те ли е страх дали няма да откажат спирачките?
 
От: за триене

Ей, сега забелязвам как ги правят тия новите и ме хваща яд.. Абе турете му едни калници на тва убао колело.. Ще миан през локва, кал.. и ще ме осере това чудо за стотици леуее.. Един кош отпред да сложа бирата, багажник отзаде да се качи и жената да я повозим малко. Орязана работа като промоциите по брошутите.. НАМАЛЕНИЕЕЕЕ...!!! Супер АКЦИЯ.. Само за 2,40 лв СИРЕНЕТО (за 50 грама).
 
няма подгряване, но искам да си взема от тия седалки с дупка, като пръцкаш докато караш , да не се запарва дупарата...
А калници не слагам, защото е чичковско, а аз съм младеж.
иначе съм си харесал едни касетки за хляб да монтирам отзад, и да сложа кормило от камаз с чеп да връткам...

http://velo-m.net/userfiles/productlargeimages/product_1956.jpg

http://www.eenk.com/images/wheelbike.jpg

Наследника на трабант:
http://www.dnevnik.bg/sviat/2012/10/24/1926621_izraelec_pokaza_kak_da_si_izrejesh_kolelo_ot_karton/
 

Горе