за триене

От: за триене

Кажи парата стига се прави :p
 
Re: От: за триене

Кажи парата стига се прави :p

не беше скъпо,
един приятел ми го купи по обява от ибей мисля
или от пребалник
купи 3 броя такива Априлия.
700 лева без батерията и с прости капли.
Втора ръка

250 лева дадох за алуминиевите джанти
и батерията ми я направи същия приятел.
за 400 лева
още няколко дребни детайла за 100
1500 лева излезе.
доволен съм, защото китайчетата са по 1500 лева а са по грозноватички :)
 
От: Re: От: за триене

Идеалка, е! А колко зареждания кара една батерия?
не беше скъпо,
един приятел ми го купи по обява от ибей мисля
или от пребалник
купи 3 броя такива Априлия.
700 лева без батерията и с прости капли.
Втора ръка

250 лева дадох за алуминиевите джанти
и батерията ми я направи същия приятел.
за 400 лева
още няколко дребни детайла за 100
1500 лева излезе.
доволен съм, защото китайчетата са по 1500 лева а са по грозноватички :)
 
незнам... но и не се притеснявам, защото със сигурност или ще го откраднат докато издаде багажа батерията или ще го потроша или ще ми писне и може да излязат нови модели на слънчеви панели :)

Абе от 3-5 години търся хора да се навият да направим един преход с велосипеди
София - Бургас
или поне Ком - Емине?
И никой не иска?
 
От: за триене

Като идея добре звучи, но трябват подготвени хора, не като мене пишман ентусиасти дето карат колело само уикенда

ПП
Ама с електрички ли имаш предвид за прехода
 
От: за триене

Аз веднага мога да ти прибавя един колега дето ще се навие.. Като преминаваш през Казанлък ще го вземеш със себе си. За 6 часа стигал Бургас с коллуото без да пикае.
 
От: за триене

Обърках с редакцията на предното мнение, но ако няма да въртя по целия път, ако слажа някой голям акумулатор и аз мога да се включа
 
Re: От: за триене

Напротив номера е да сме аматьори.
Аз го мислех това като бях 140 кила
и се надявах един такъв преход да ми свли поне 20 килца.
 
От: за триене

Ами мерак не ми липсва за такива приключения, ама като съм цяла седмица с колата, не знам до къде ще го докарам този преход
 
От: за триене

Пътуване с колело си е предизвикателство. Иска се издръжливост и добра организация, да се отреагира при различни обстоятелства.
Преди две години с детето решавам да се метнем на колелетата и с тях да стигнем до плажа. Аз естествено натоварена с чадър и багаж. Не че толкова тежи, но неудобно. С кола е за 10 минути. Асфалт. Колко? Към седем километра да е. Едно нагорнище около километър и съвсем леко надолнище. Детето ми ... ме възхити!Как издържа милото, не знам. Но първо, че то ме изчакваше и второ че грам не се размрънка. Като стигнахме плажа бях като труп-размазана. А то щастливо си влезе да си плува. После на връщане беше по- ... поносимо, но на връщане винаги е така. Втори път не пробвах :) Възрастна съм вече за такива екстремности :)

... но колелото е наистина много ман`яшко. Не мисля, че ще ти омръзне.
 
Последно редактирано:
От: за триене

Малее кви преходи с колела бе.. миналия ден на съседа колата му падна акумулатора, докато го бутахме щях да умра от сърце, не моа си взема въздух :lol:
На другия ден 100 мускулни трески.. заеби тая..

Аз съм от компа на колата.. от колата на компа.. баси мързела дето съм станал, даже взех да ставам дебелак басииииииииии :(
 
От: за триене

Много ми е интересно колко пробег дават с 120кг велосипедист, гледал съм клипчета, ама те на по 50кг
 
От: за триене

Намаляй яденето много си се ошупарил.
Много ми е интересно колко пробег дават с 120кг велосипедист, гледал съм клипчета, ама те на по 50кг
 
Аз затова смъкнах, всички забавни неща са за хора под 90 килограма, включително и готините дрехи.
 
От: Re: за триене

Аз съм качил малко, но това е от биреното ми коремче, иначе съм си уж в нормите горе долу 1.72 / 74 . Преди бях 70, ама таз пуста биричка много си я обичам, пък надува. :D
Аз затова смъкнах, всички забавни неща са за хора под 90 килограма, включително и готините дрехи.
 
От: за триене

Аз много се надявам да съм наддала и в края на другия месец, ако съм качила пет килца ще почерпя тамън за рожденият си ден 8)
Много отговорно набивам храна всякаква и полезна. Движа се сериозно, вече с кучето по два пъти сутрин и вечер си тичаме с него, и се чувствам нов човек!

Но днес е наистина прекрасен ден! Защото си намери едно прекрасно гадже! Много красива кучка- бяла. Мелес. Двамата са на една възраст. Тя е скопена, направо бях толкова щастлива за него!!! И как мило сякаш и легна/падна на колене и тя си играеше с него ... А! сънувах точно снощи, че си намира "гадже", но в съня ми беше някаква по-никаква, но тази е просто прекрасна! Очевидно сънищата ми са пророчески 8)
Наздраве за добрите новини и ... срещата на сродните души!
 
От: за триене

наздраве ! Тва шкембето е голяма работа!
 

Горе