избягвайте от superhosting.bg -мнения

Не знам кво изобщо се занимавате с български продукти, ама честно ... а тоя хостинг само ядове съм брал с него , то не бяха брой inodes, cpu , майката си е оплождало.
 
За това като си напатих от всички минах към хоста на Блинки. Не съм работил само със jump bg но и нямам желание, за сега съм много доволен от coolicehost, не само аз а и хората които препрарих също са доволни
 
Последно редактирано:
За 7 години не съм имала проблеми, освен с големият скок на цените им.
Хаххаха, от 20 години пия сода каустик и нямам проблеми със стомаха. :)

След Нова година cPanel ще вдигат пак цените на лицензите си. Само подмятам, да знаеш какво да ти донесе дедо Кольо тази Коледа. ;)
 
Хаххаха, от 20 години пия сода каустик и нямам проблеми със стомаха. :)

След Нова година cPanel ще вдигат пак цените на лицензите си. Само подмятам, да знаеш какво да ти донесе дедо Кольо тази Коледа. ;)
Не знаех, че отново и пак:mad: ще вдигат цените
 
Не знаех, че отново и пак:mad: ще вдигат цените

Дано не се отрази на крайната цена при хостинг доставчиците, но се съмнявам да запазят сегашните си цени като веднорите вдигат техните. Има вероятност и да бъркам. ;) Ненаядоха се тия от цпанела....както върви всяка година ще вдигат. Откакто ги купиха, нещо тотално се обърка, ама нищо пазара щем ги накаже и тия тарикати.
 
От една година са без промяна цените. На който му изтича скоро хостингът може да поднови по старите цени. Аз така направих. След една година ще му мисля, ако ми стане прекалено скъпо.
 

Горе