изпълнение на дизайн за Summer Cart 4

От: изпълнение на дизайн за Summer Cart 4

vdobrev какво стана, ще ти правим ли дизайна :) или ти мина мерака
1. во - модула на Еконт принципно е готин, НО за БГ е леееееееко безсмислено при все че на всеки 5 поръчки ще трябва да обясняваш на прекрасния БГ клиент кое какво е каква му е идеята и как работи
2. ро - методи на плащане. Още по зле. На 100 човека един ще ПИТА евентуални дали може да плати по различен начин от наложен платеж.
3. то - пак не разбрах с какво този карт е повече от безплатните. Не че ме вълнува особено, но все пак 530 лв са си 530 :)
 
От: изпълнение на дизайн за Summer Cart 4

Най-нормален или най-ефтин ? :)
За мен най-нормалният и ефтин вариант е една опенсорс платформа с хубав темплейт (различен от дефолтния готов темплейт) и в повечето случаи е в пъти по-добре от много готови магазини за 200-300лв. Даже има шанс да се намери и по-хубав темплейт :))
Попадал съм и на тарикати които продават безплатни системи като техен продукт.
В крайна сметка при избора на платформа целта оправдава средствата.
Само да добавя че не искам да се заяждам с никой, просто ми стана интересно и си говорим :)
 
От: От: изпълнение на дизайн за Summer Cart 4

vdobrev какво стана, ще ти правим ли дизайна :) или ти мина мерака
...
Той човекът се шашна :) .

Най-нормален или най-ефтин ? :)
Определено нито е йофтин, нито е оптимален, нито е много умен подход.
Нормален - може би да, ако очакваш сериозен потребител на подобна услуга да е достатъчно тъп че да разчита Гугъл да му намери изпълнител.

За мен най-нормалният и ефтин вариант е една опенсорс платформа с хубав темплейт (различен от дефолтния готов темплейт) и в повечето случаи е в пъти по-добре от много готови магазини за 200-300лв. Даже има шанс да се намери и по-хубав темплейт :))
Да.
Прецъках портфолиото на първата фирма дето излиза на първо място (горе), дето Правят онлайн магазини
(да почерпят за рекламата) - първо си помислих, че работят прилично. После видях, че са по-скоро СЕО оптимизатори и доста по-малко дизайнери/програмисти (примерно потресающите <h1> във всеки от сайтовете им). А най-накрая се сетих, че има бройка масови темплейти, дето са по-кадърно направени и са за под 100-150 кинта и си имат включен съпорт даже. А и те тия едва ли сами си правят софтуера, дето ползват (опазил господ във всяко фирмено хапартаментче да се кове по едно Съмъркартче). Ама иначе разграфена цена по модули там...

А вторият сайт в списъка е тоже възхвала на СъмърКарт :) (вероятно сателитка).

ПС: Не че отричам къстъм услугите, те по принцип са си по-доброто решение ако човек има сериозни намерения, ама поне парите да се вложат в нещо с по-съществена стойност. А в примерите дотук не видях такова.
 
Последно редактирано:
  • Like
Реакции: adi
От: От: изпълнение на дизайн за Summer Cart 4

Не знам за кой сайт и какъв дизайн ми честитите :)

г-жо Мирчева,
Под конкуренция имах пхред вид други такива платформи - платени и неплатени, не са малко, база за сравнение има. Честно да ви кажа, като обикновен потребител, разглеждайки сайта ви не видях нещо което да ме накара да избера точно вашият продукт..... А и във форума ви има въпроси оставени без отговор, което някакси не се връзва с това ..:

При толкова много better than на едно място, започнах да се чудя дали не сънувам... :)

Adi,
извинявайте, объркала съм се. Много съжалявам, регистрацията ви е безименна и ви помислих за друг човек, който скоро си направи редизайн на сайта. Надявам се с нищо не съм засегнала чувствата ви. Благодаря ви и за разясненията що е то конкуренция в софтуерния бизнес.

Форумът на Summer Cart е място за взаимопомощ между 837-те клиента на Summer Cart, обаче те не пишат там защото се оказва че са много заети да правят пари.. :) Шегувам се. Всъщност за тях е много по-приятно, ползотворно и бързо да ни се обадят или да пишат имейли и тикети.

Мисля, че ние от Summer Cart не сме казали и направили нищо лошо по ваш адрес, и не ми става ясно защо се чувствате длъжен(длъжна) да "разнищвате" Summer Cart и да изваждате на показ уж неудобни факти? Ще бъде много любезно да кажете какъв е вашият мотив.
 
От: изпълнение на дизайн за Summer Cart 4

Adi,

Мисля, че ние от Summer Cart не сме казали и направили нищо лошо по ваш адрес, и не ми става ясно защо се чувствате длъжен(длъжна) да "разнищвате" Summer Cart и да изваждате на показ уж неудобни факти? Ще бъде много любезно да кажете какъв е вашият мотив.

Нищо лично против вас просто тези дни разглеждах такива платформи и като стана дума за SC отворих да я разгледам и нея и си написах впечатлението. В крайна сметка не бива да ви притеснява едно мнение, ако всичко при вас е на професионално ниво и е най-най-най.
 
Последно редактирано:
От: От: изпълнение на дизайн за Summer Cart 4

[FONT=&quot]
е как!!!

10 български платежни метода = epay + Борика (осемте лога на банки)

едното по-лесно.
а на Борика някой май трябва да ги генерира сертификата.
демек 10-8 остават към 2 платежни метода
easyPay се плаща на каси по бутки и подлези.
2-1 едно, остават един платежен на практика метод.

Радвам се, че намирате платежните модули за интересни. [/FONT]
[FONT=&quot]Модула за Борика наистина работи с повече от една банка - работи с 3 банки - Райфайзен, ЦКБ и Булбанк, а за останалите банки има индивидуални модули за виртуалния ПОС терминал на всяка (те не се обслужват от Борика). Колкото до сертификата на Борика, ние сме разработили уникална и единствена система чрез която въпросните сертификати се генерират лично от търговеца направо през Summer Cart[/FONT][FONT=&quot]. Н[/FONT][FONT=&quot]е е необходимо да участват каквито и да било други хора, което е много по-сигурно от начина при който някой програмист/дизайнер го генерира за клиент. Дори сме написали статия (с много картинки) как точно става това. Толкова е просто, че имаме стотина клиенти, които ползват модула на Борика.

А за Easypay, хубаво е, че оценявате, колко полезен е модула за Easypay - клиентите могат да платят от практически всяко място, при положение, че Easypay имат над 1500 офиса. В Summer Cart има специална функционалност – когато някой краен клиент плати в ЕasyPay, търговецът ползващ Summer Cart получава автоматично известие от системата на EasyPay директно в е-магазина, и съответно може да задейства доставката веднага.

В заключение искам да кажа, че имаме отлично партньорство с Еpay/Еasypay както и Борика, и когато те пуснат нова функционалност в техните услуги, ние веднага добавяме поддръжка за нея в Summer Cart.

Броят на платежните методи е съвсен точен. Опита ви за омаловажаване не прави броя им по-малък.

ДВАЙСЕ МЕЖДУНАРОДНИ платежни метода

нещо като горния вариант -> paypal, които оправа кредитните карти. С Гугъл нормален юзър, които е ползвал уеб между 2 и 4 години може да се оправи някак...

Сигурно не знаете, че Summer Cart е доста харесвано решение и извън пределите на родината ни. Всеки един от платежните модули се ползва активно от най-различни наши клиенти.

модули за доставка, о май год... ЕКонт. Ади, как няма да може да си настроиш API-то на еконт.. аз мислих, че ти си го програмирала..

Вие явно не ползвате Еконт, но много наши търговци ги ползват (или пък Спиди, за които също има модул), и се възползват от тази вградена функционалност.

и на последно място, Ади но не и по значимост. СТО ПРОЦЕНТА СЕО!! ОМАЙ ФАКИН ГОД!!
имаш .хтмл страници и мета ключови думи.
[/FONT][FONT=&quot]

SEO-то на Summer Cart е страхотно. Това е по думи на клиенти, които реално извличат ползи от органичните резултати на търсачките. А и да добавя, че професионалистите в бранша (SEO специалистите) харесват Summer Cart като платформа за работа, лесна и [/FONT][FONT=&quot]функционална[/FONT][FONT=&quot] е за техните цели. Ние не с[/FONT][FONT=&quot]м[/FONT][FONT=&quot]е[/FONT][FONT=&quot] специалисти по всичко, следвaхме препоръките на най-добрите СЕО професионалисти в България що се отнася до общовалидна on-site SEO оптимизация .

[/FONT]
[FONT=&quot].[/FONT]
  • [FONT=&quot]SOAP service interface - allows fast and easy integration with ERP and CRM software!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/FONT]
  • [FONT=&quot]NEshTo Da kajeSH, a Adi?!![/FONT]
[FONT=&quot](spoko, sled 3-4 godni shte si go dotransleitnat, ako towa te pritesnqwa) [/FONT]
[FONT=&quot]

За [/FONT][FONT=&quot]партньорите[/FONT][FONT=&quot], които ползват тази SOAP интеграция, като Генсофт, Микроинвест, Селматик и многото крайни клиенти като Мултирама, не им пука за това, че някъде в сайта ни има непреведено изречение.

Общо взето, колкото по-бързо го купиш, толкоз по-бързо почваш да правиш милионите.


Аз, човека дето мисли, че ДДС-то е 200% много се впечатлява!
Radev,
Аз се пошегувах за ДДС-то, не подозирах че с това ще ви засегна... Дължа ви извинение. Уважавам мнението ви и приемам факта, че не харесвате най-разпространената българска платформа за е-магазини. Моля дайте шанс на останалите да я разгледат и да изградят собствени впечатления от софтуера. :)
[/FONT]
 
От: От: изпълнение на дизайн за Summer Cart 4

Нищо лично против вас просто тези дни разглеждах такива платформи и като стана дума за SC отворих да я разгледам и нея и си написах впечатлението. В крайна сметка не бива да ви притеснява едно мнение, ако всичко при вас е на професионално ниво и е най-най-най.

Adi,

благодаря ви за отговора. Желая ви всичко най-хубаво през новата 2011 година!
 
От: изпълнение на дизайн за Summer Cart 4

определено не очаквах такова развитие на темата..
 
От: изпълнение на дизайн за Summer Cart 4

а какво ? съвсем нормално си и е развитието :)
@vdobrev, може да пуснете същата тема във форума на съмър карт като по-специализиран по въпроса ...

Желая ви всичко най-хубаво през новата 2011 година!
Мерси, подобно.
 
Последно редактирано:
От: изпълнение на дизайн за Summer Cart 4

Здравейте г-н Добрев,

Ще се радваме да помогнем с вграждането на визията в новата версия на SummerCart. От доста
време вече работим с платформата и имаме интегрирани около 10-тина магазина + още 4 интеграции
в новата версия 4. Доколкото разбираме ползвате SummerCart и желаете да направите ъпгрейд
заедно с новата визия, която имате. Можем да предложим по-изгодно решение, но ще е добре да
видим първо дизайна, за да се прецени крайната цена. За връзка с нас, използвайте ngeorgieva[at]hotmail.com
 
От: изпълнение на дизайн за Summer Cart 4

Относно злостните нападки към продукта:

Не за пръв път в България се доказва, че е доста трудно да си No1 без "конкуренцията" да се опитва да те смачка. Казвам конкуренция в кавички, защото силно се съмнявам някой от авторите на горните публикации да е вложил толкова усилия да направи собствен продукт, с толкова много вградени възможности като SummerCart. Уникално е за България, че се предлага цялостно решение за такива пари, а не сайт за 300 или 500 лв, който се превръща в сайт за хиляди левове, когато клиент поиска модул за това или онова. Работили сме с много ecommerce решения като osCommerce, Virtuemart, OpenCart, XCart, Magento... От Тях единствено Xcart и Magento са сериозни решения за магазини с много продукти, даващи необходимите възможности на клиенти които смятат да развиват онлайн търговия сериозно. За съжаление и двете решения са много усложнени, абстрактни и трудно се работи с тях. Да не говорим, че трябва допълнително да се интегрират payment модули за България, a това допълнително оскъпява проектите. Накрая фактите сочат, че за България най-евтиното и най-качественото решение е именно SummerCart. Не случайно сме избрали тях и сме техни реселъри. Смея да твърдя, че нямаме оплакали се клиенти. Мога да кажа обаче че имаме доста клиенти, оплакали се от други фирми, които им смучат парите с години и магазините им са до никъде.

Учудват ни подобни публикации, половината от тях написани толкова неграмотно от уж сериозни фирми като "Уеб Дизайн България" ООД. Крайно време е да приемете конкуренцията достойно и да се опитате да привлечете хората с нещо в което сте по-добри, което явно от публикациите ви личи, че не е ecommerce.

Тъй като тази тема тотално е off topic вече, нека да се приключи с тази публикация. Нямаме намерение да отвръщаме на злостни нападки, така че не си правете труда да пишете.
 
Е толкова ли го закъсахте, че почнахте да си правите още профили и да си пишете? Пълна излагация стана.
 
  • Like
Реакции: adi
От: изпълнение на дизайн за Summer Cart 4

Къв е тоя сеир, кви са тия 5 милиона магазина дето ползват съмър нещото си, кви са тия фирми дето имат по 100 интерграции???
Попитах много ясно с какво е повече, мълчите като бити гъзове и само се появяват некви юзери с по 2 мнения дето и двете са "колко е прекрасен, колко е неповторим"

"Накрая фактите сочат, че за България най-евтиното и най-качественото решение е именно SummerCart" е та това вече ме убеди да го купя.

Ае вие съвсем за мезе ни зехте тука???
 
  • Like
Реакции: adi
От: изпълнение на дизайн за Summer Cart 4

Очевидно сте сериозна компания щом реселвате най-добрия продукт за е-комерс и имате толкова клиенти.

Във ваш личен и корпоративен интерес би било да се представите официално и да дадете линкче към фирмения си сайт.
Така юзърите ще имат удоволствието да разгледат портфолиото ви и евентуално да се възползват от несъмнено качествените ви услуги.
Кой не обича допълнителна и безплатна реклама?

... А не да ни показвате само клошарски хотмейлски адрес зад купчината компетентни аргументи дето разтоварихте тук.
Поне един скайп да бяхте оставили, та да затвърдите сериозния си бизнес имидж? :)
 
От: изпълнение на дизайн за Summer Cart 4

Има си Summer Cart доста предимства:

- ниска цена;
- seo-то наистина е добро;
- сравнително лесно интегриране на дизайн;
- разбира се няма как да не спомена многото платежни методи, което както и да го погледнем си е удобство за клиента. Колко магазини предлагат разплащане, чрез transcard или Diners, напр.? Няма значение, че масово се използва наложен платеж в момента, т.к. няма винаги да е така. А и според мен колкото повече предлагаш на клиентите си толкова по-добре - нека всеки плаща както му е удобно на него.
- интеграция с Еконт и Спиди - добре работи, но трябва да се обърне внимание и на др. - напр. Лео експрес, Сити експрес и т.н.
- страхотен дизайн на администрацията (не е дървен, както на повечето платформи) - изключително важно за бъдещия собственик на магазин- работи се бързо и лесно.
- Удобно сортиране на продуктите на активни/неактивни; възможност за избор къде да са видими промоционалните продукти - начална страница и/или категорийни страници и др.

Доста плюсове има Summer Cart и макар, че има и някои минуси за които се сещам, определено няма по-добра система за е-търговия предназначена за БГ фирми.
 
От: изпълнение на дизайн за Summer Cart 4

:) хубаво ама написахте поредното better than без изобщо да прочетете темата :
- цената изобщо не е ниска - това е още в началото на темата "Silver package е 680 евро и принципно ми е висока"
- транскарт вече пуснаха международна платежна карта trans.pay MasterCard и мисля че няма да подновя тази, която ми е само за България
- еконт също работят по въпроса http://www.econt.com/2010/10/integraciq/
- ..........
 
Последно редактирано:
От: От: изпълнение на дизайн за Summer Cart 4

:) хубаво ама написахте поредното better than без изобщо да прочетете темата :
- цената изобщо не е ниска - това е още в началото на темата "Silver package е 680 евро и принципно ми е висока"
- транскарт вече пуснаха международна платежна карта trans.pay MasterCard и мисля че няма да подновя тази, която ми е само за България
- еконт също работят по въпроса
- ..........

Прочетох :) - няма грешка. Имах предвид цената на платформата от 440 без ДДС, че не е висока. Относно сумата за дизайн - моята препоръка е да не пестите от дизайна, т.к. той е силата караща посетител да се задържи по-дълго в магазина и в крайна сметка да се превърне в клиент. Имаме опит в изработка на онлайн магазини, както и дизайн за Самър Карт и със сигурност можем да Ви предложим цена за дизайн, която да Ви удовлетвори, но за целта е нужно за имаме насоки относно това какъв вид желаете да има магазина -office "маймунско а" emedia "средно тире" group "точка eu

Основен недостатък на повечето open source платформи, е че както всяко безплатно нещо имат много недоизпипани страни. Също и доста версии на софтуера. Не е изключено напр. (информацията от линка на еконт), разработката на еконт да е несъвместима с някой от модулите на бъдещия Ви магазин, което ще направи или единия или другия незползваем.

Обаче дори и да може да се използва със сигурност трябва да се пипне от програмист за да придобият в крайна сметка желания вид стъпките в процеса на пазаруване.
 
От: изпълнение на дизайн за Summer Cart 4

Пак само мейли, ама тоз път има лек напредък - собствен домейн :) .

За сетен път:
Поканете потенциалните си клиенти да разгледат предишната ви работа (ака портфолио).
Не разчитайте на СЕО оптимизирани статии и омайвания по мейла, за да спечелите следващия си клиент.
Всички знаем, че програмирането и дизайнът са важни. Въпросът е дали вие конкретно можете да удовлетворите тия "важности"..

Постнете си линкчето спокойно - админите няма да ви изядат. Все пак предлагате съдействие на човек, дето така или иначе търси услуга.
 

Горе