изпълнение на дизайн за Summer Cart 4

От: изпълнение на дизайн за Summer Cart 4

Има си Summer Cart доста предимства:

- ниска цена;
- seo-то наистина е добро;
- сравнително лесно интегриране на дизайн;
- разбира се няма как да не спомена многото платежни методи, което както и да го погледнем си е удобство за клиента. Колко магазини предлагат разплащане, чрез transcard или Diners, напр.? Няма значение, че масово се използва наложен платеж в момента, т.к. няма винаги да е така. А и според мен колкото повече предлагаш на клиентите си толкова по-добре - нека всеки плаща както му е удобно на него.
- интеграция с Еконт и Спиди - добре работи, но трябва да се обърне внимание и на др. - напр. Лео експрес, Сити експрес и т.н.
- страхотен дизайн на администрацията (не е дървен, както на повечето платформи) - изключително важно за бъдещия собственик на магазин- работи се бързо и лесно.
- Удобно сортиране на продуктите на активни/неактивни; възможност за избор къде да са видими промоционалните продукти - начална страница и/или категорийни страници и др.

Доста плюсове има Summer Cart и макар, че има и някои минуси за които се сещам, определено няма по-добра система за е-търговия предназначена за БГ фирми.

Почвам да се дразня вече леко. Може ли да си направите още 5 акаунта? И след като не разбирате от дума го объщам в другата посока.
СъмерНещо си не струва понеже:
1. цената е ниска на каква база??? 530лв./0лв. кое според вас е по ниско???
2. СЕОто е добро в сравнение с ??? флаш сайт, сигурно е по добро
3. платежните методи не струват поради простата причина че все още са леко неприложими за БГ
4. интеграция, ми то и Вмарта си има модул, даже е безплатен, даже и Еконт сами го настроиват при молба и не ми искат N-стотин лева
5. страхотен дизайн, пука му че му дреме на собственика като има да избива стотици левове от този прекрасен невероятен и неповторим и уникален четиригодишен професионален продукт??? аз пък къв дизайн имам на тоалетната, много бързо и лесно се работи в нея
6. WТF??? че те всички платформи имат промо продукти и сортиране???
 
От: изпълнение на дизайн за Summer Cart 4

Постнете си линкчето спокойно - админите няма да ви изядат. Все пак предлагате съдействие на човек, дето така или иначе търси услуга.

Опитах, но форумът не го позволява, т.к. нямам определен брох публикации.
 
От: изпълнение на дизайн за Summer Cart 4

Почвам да се дразня вече леко. Може ли да си направите още 5 акаунта? И след като не разбирате от дума го объщам в другата посока.
СъмерНещо си не струва понеже:
1. цената е ниска на каква база??? 530лв./0лв. кое според вас е по ниско???
2. СЕОто е добро в сравнение с ??? флаш сайт, сигурно е по добро
3. платежните методи не струват поради простата причина че все още са леко неприложими за БГ
4. интеграция, ми то и Вмарта си има модул, даже е безплатен, даже и Еконт сами го настроиват при молба и не ми искат N-стотин лева
5. страхотен дизайн, пука му че му дреме на собственика като има да избива стотици левове от този прекрасен невероятен и неповторим и уникален четиригодишен професионален продукт??? аз пък къв дизайн имам на тоалетната, много бързо и лесно се работи в нея
6. WТF??? че те всички платформи имат промо продукти и сортиране???

Позовавам се на опит с продукта, а също и на опит с няколко продукта с отворен ход. А ти на какво? До тук само празни приказки. Защото явно имаш пароноя от фалшиви профили, ти гарантирам, че нямам нищо общо с Мирчев Идеас и все пак ще ти отговоря:

1. Не знам от кой град си, а и се заливам от смях, че ти се струва много инвестиция от 530 лв. в продукт от който ще печелиш хиляди. Това все пак е продукт за бизнес, а не е сандвич - за сравнение, един офис не в краен квартал и не в центъра около 25-30 кв. ще ти струва толкова или повече на месец!

2. SEO-то е в пъти добро в сравнение в Zen Cart, osCommerce, Magento, X-cart и др.

3. С това мислене трябваше да няма Epay & eBG, а всъщност и дебитни, и кредитни карти в България. За по сигурно може да върнем времето малко назад и да развиваме само бартерна търговия.

4. Може и да има, но какво от това? Не вярвам ако се бъгне нещо и не върши работата, за която е създаден продукта да дойдат и да ти го програмират специално за теб. Обади се и на Спиди...

5. Точно защото на много собственици на магазини не им дреме за дизайна им и нищо не печелят сега, няма и за в бъдеще от интернет. Този магазин, както и всеки друг изисква инвестиция и тя 100% се връща многократно.

6. Не си се запознал със Summer Cart, a критикуваш. Кажи ми на коя платформа можеш така да управляваш Промо продуктите, че да не са видими само на началната страница, а и да можеш БЪРЗО и ЛЕСНО да избереш визуализирането на даден продукт като водещ продукт освен на начална и на категорийна; или пък само на категорийна страница; или на няколко категорийни - както ти е кеф? Разбира се, че всички платформи имат промо продукти и сортиране - но в случая има и значение какви са.
 
От: изпълнение на дизайн за Summer Cart 4

Позовавам се на опит с продукта, а също и на опит с няколко продукта с отворен ход. А ти на какво? До тук само празни приказки. Защото явно имаш пароноя от фалшиви профили, ти гарантирам, че нямам нищо общо с Мирчев Идеас и все пак ще ти отговоря:

1. Не знам от кой град си, а и се заливам от смях, че ти се струва много инвестиция от 530 лв. в продукт от който ще печелиш хиляди. Това все пак е продукт за бизнес, а не е сандвич - за сравнение, един офис не в краен квартал и не в центъра около 25-30 кв. ще ти струва толкова или повече на месец!

2. SEO-то е в пъти добро в сравнение в Zen Cart, osCommerce, Magento, X-cart и др.

3. С това мислене трябваше да няма Epay & eBG, а всъщност и дебитни, и кредитни карти в България. За по сигурно може да върнем времето малко назад и да развиваме само бартерна търговия.

4. Може и да има, но какво от това? Не вярвам ако се бъгне нещо и не върши работата, за която е създаден продукта да дойдат и да ти го програмират специално за теб. Обади се и на Спиди...

5. Точно защото на много собственици на магазини не им дреме за дизайна им и нищо не печелят сега, няма и за в бъдеще от интернет. Този магазин, както и всеки друг изисква инвестиция и тя 100% се връща многократно.

6. Не си се запознал със Summer Cart, a критикуваш. Кажи ми на коя платформа можеш така да управляваш Промо продуктите, че да не са видими само на началната страница, а и да можеш БЪРЗО и ЛЕСНО да избереш визуализирането на даден продукт като водещ продукт освен на начална и на категорийна; или пък само на категорийна страница; или на няколко категорийни - както ти е кеф? Разбира се, че всички платформи имат промо продукти и сортиране - но в случая има и значение какви са.

Имам параноя от доста неща, но това в случая не е важното.
1. Радвам се, че успявам да Ви забавлявам, това от кой град съм не виждам какво значение има? Ако смятате, че с 530лв ще почнете да печелите хиляди, ето това е смешното. Сравнението е меко казано глупаво. Ако ставаше толкова лесно хоп 530 лв и хоп утре хиляди от магазин всички щяхме да сме милионери.
2. Браво, отново кой е попонай? Кое му е по доброто, обвинявате ме, че говоря празни приказки а Вашите са??? Или слагате летнияМарт и цял гугъл е Ваш?
3. Връщайте се където си искате. На всеки 100 поръчки 1 клиент пита за начин на плащане различен от наложен платеж. Според Вас адекватна ли е интеграцията на 15 модула за плащане?
4. Това, че не вярвате не значи че не е така. И със Спиди съм разговарял и с Еконт, особено последните са изключително отзивчиви и дори и малоумник би си справил с интеграцията
5. Инвестицията се връща на тези които копат. Тези които си мислят, че ще си купят магазин за 500 лв и утре почват да печелят много жестоко се лъжат.
6. virtuemart.

Други въпроси някакви, желания? Нещо да Ви помогна ако не Ви е ясно? И ако мнението ми Ви изглежда като заяждане, то е защото е така.
 
От: изпълнение на дизайн за Summer Cart 4

2. СЕОто е добро в сравнение с ??? флаш сайт, сигурно е по добро
Приятел, недей така ... могат само да си мечтаят да имат сео-то на флаш сайт ... неприложимо е за тях :) Ако искаш и доказателство ще приложа :)

... как така с толкова добро сео не можах да ви намеря на първа страница ... писах каквото се сетих с цел да си купя онлайн магазин и съмъркарт са само в платените реклами. Не прекаляват ли доста хора тук с използването на тази думичка СЕО.
 
От: изпълнение на дизайн за Summer Cart 4

Имам параноя от доста неща, но това в случая не е важното.
1. Радвам се, че успявам да Ви забавлявам, това от кой град съм не виждам какво значение има? Ако смятате, че с 530лв ще почнете да печелите хиляди, ето това е смешното. Сравнението е меко казано глупаво. Ако ставаше толкова лесно хоп 530 лв и хоп утре хиляди от магазин всички щяхме да сме милионери.
2. Браво, отново кой е попонай? Кое му е по доброто, обвинявате ме, че говоря празни приказки а Вашите са??? Или слагате летнияМарт и цял гугъл е Ваш?
3. Връщайте се където си искате. На всеки 100 поръчки 1 клиент пита за начин на плащане различен от наложен платеж. Според Вас адекватна ли е интеграцията на 15 модула за плащане?
4. Това, че не вярвате не значи че не е така. И със Спиди съм разговарял и с Еконт, особено последните са изключително отзивчиви и дори и малоумник би си справил с интеграцията
5. Инвестицията се връща на тези които копат. Тези които си мислят, че ще си купят магазин за 500 лв и утре почват да печелят много жестоко се лъжат.
6. virtuemart.

Други въпроси някакви, желания? Нещо да Ви помогна ако не Ви е ясно? И ако мнението ми Ви изглежда като заяждане, то е защото е така.

Ха-ха-ха. Искрено се забавлявам с теб. Заяждай се колкото си искаш, щом можеш да си тровиш нервите с тази тема, нека е така. Според някои дебели книги заядливостта и бързото избухване са признак на слабост и неубеденост в собствените сили. Така ли е ти ще кажеш?

Темата за мен се изчерпа. virtuemart? Стиггааа глупости. Никога не бих прекарал мой клиент с какъвто и да е продукт, т.к. колкото по-успял и печеливш е той, то толкова повече ще работим съвместно завбъдеще.

Между Summer Cart и virtuemart хиляди пъти бих избрал Summer Cart. И все пак успеха на един магазин не зависи само от софтуера, но и от цени и качество на продуктите, удовлетвореност на клиентите, поддържане на интереса на клиентите и превръщането им в повече от инцидентно пазаруващи лица, сео, реклама, бързина и коректност в доставката, периодични промоции и игри.

Дали може с инвестиция от 440 лв. (защото ако фирмата ти е по ДДС, толкова ще ти струва) може да се спечелят хиляди? Твърдо да, даже и със стандартния дизайн. Виждал съм примери и познавам собствениците на такива магазини.

Успехи и гледай по-розово на живота :)
 
От: От: изпълнение на дизайн за Summer Cart 4

Ха-ха-ха. Искрено се забавлявам с теб. Заяждай се колкото си искаш, щом можеш да си тровиш нервите с тази тема, нека е така. Според някои дебели книги заядливостта и бързото избухване са признак на слабост и неубеденост в собствените сили. Така ли е ти ще кажеш?

Темата за мен се изчерпа. virtuemart? Стиггааа глупости. Никога не бих прекарал мой клиент с какъвто и да е продукт, т.к. колкото по-успял и печеливш е той, то толкова повече ще работим съвместно завбъдеще.

Между Summer Cart и virtuemart хиляди пъти бих избрал Summer Cart. И все пак успеха на един магазин не зависи само от софтуера, но и от цени и качество на продуктите, удовлетвореност на клиентите, поддържане на интереса на клиентите и превръщането им в повече от инцидентно пазаруващи лица, сео, реклама, бързина и коректност в доставката, периодични промоции и игри.

Дали може с инвестиция от 440 лв. (защото ако фирмата ти е по ДДС, толкова ще ти струва) може да се спечелят хиляди? Твърдо да, даже и със стандартния дизайн. Виждал съм примери и познавам собствениците на такива магазини.

Успехи и гледай по-розово на живота :)

:) Радвам се, че ти е забавно, все пак това е крайната цел :) На всички предполагам стана ясно колко сте про и попонай :)
Темата се изчерпала. Хм е тя каква беше?
-Нашия продукт е попонай
-Какво му е попонай?
-Мииииииии не знаем ама е попонай сичко му е попонай и е прекрасен ако искате да знаете, ама вие ко разбирате
-Какво му е попонай?
-Мииииииии гони ви параноята...
-Какво му е попонай?
-Ми може да се подредят по отдолу нагоре и обратно... и мноооооооого сео има... 5 кила СЕО! и от тия 5 кила мое да се изкарат 10 домата...
-Какво му е попонай?
-Темата се изчерпа :)

Ама взе на другия край да отиваш... значи не било само с летенкарт и хоп милиони трябвало и ред други неща за печеливш бизнес а?
"Дали може с инвестиция от 440 лв. (защото ако фирмата ти е по ДДС, толкова ще ти струва) може да се спечелят хиляди? Твърдо да, даже и със стандартния дизайн. Виждал съм примери и познавам собствениците на такива магазини." без солиден оффлайн бизнес или познания в областта на онлайн бизнеса ще стане точно едно голямо нищо.

Слабост и неубеденост... щом така смяташ, СЕО оптимизаторе ;)

А да и по една ирландска ракия :)
 
От: изпълнение на дизайн за Summer Cart 4

Призова Съмърткарт афилиейтите си и настана регистрация, коментар и жупел.

айде просто си дайде aff линкчетата към съмъркартата ви да цъкнем и да мирясате
 
От: От: изпълнение на дизайн за Summer Cart 4

:) Радвам се, че ти е забавно, все пак това е крайната цел :) На всички предполагам стана ясно колко сте про и попонай :)
Темата се изчерпала. Хм е тя каква беше?
-Нашия продукт е попонай
-Какво му е попонай?
-Мииииииии не знаем ама е попонай сичко му е попонай и е прекрасен ако искате да знаете, ама вие ко разбирате
-Какво му е попонай?
-Мииииииии гони ви параноята...
-Какво му е попонай?
-Ми може да се подредят по отдолу нагоре и обратно... и мноооооооого сео има... 5 кила СЕО! и от тия 5 кила мое да се изкарат 10 домата...
-Какво му е попонай?
-Темата се изчерпа :)

Ама взе на другия край да отиваш... значи не било само с летенкарт и хоп милиони трябвало и ред други неща за печеливш бизнес а?
"Дали може с инвестиция от 440 лв. (защото ако фирмата ти е по ДДС, толкова ще ти струва) може да се спечелят хиляди? Твърдо да, даже и със стандартния дизайн. Виждал съм примери и познавам собствениците на такива магазини." без солиден оффлайн бизнес или познания в областта на онлайн бизнеса ще стане точно едно голямо нищо.

Слабост и неубеденост... щом така смяташ, СЕО оптимизаторе ;)

А да и по една ирландска ракия :)

Ама ти първо не четеш и второ повтаряш като кречетало едно и също. Аз се обосновах достатъчно, а ти ги плещиш все едни и същи с цел да си изспамиш счетотоводните линкчета.

Просто изказвам мнение и за последно - Самър Карт е мой продукт, колкото е твой Windows. А, че съм доволен от него- да наистина съм.
 
От: От: изпълнение на дизайн за Summer Cart 4

Ама ти първо не четеш и второ повтаряш като кречетало едно и също. Аз се обосновах достатъчно, а ти ги плещиш все едни и същи с цел да си изспамиш счетотоводните линкчета.

Просто изказвам мнение и за последно - Самър Карт е мой продукт, колкото е твой Windows. А, че съм доволен от него- да наистина съм.

:D нищо не си обосновал, само лаеш и приказваш общи приказки дето може може да убедиш само някой от Горно Нанадолнище, че продукта е дъ бест.
Мда хвана ме, това за линкчетата ми е цел в живота :D
 
От: изпълнение на дизайн за Summer Cart 4

тука се обърна на безсмислено заяждане..
още в началото преди темата да се опорочи поясних проблема и помолих за съвети и предложения.
благодаря за нищо!


@xopacuo: за този БГ проект и търсената функционалност - SC е изключително подходящ.
Ще отделя време да прочета за опен сорс вариантите, ако имаш нещо предвид..

Благодаря за коментарите, възможно е да има и други решения на задачата, която всъщност е да се направи магазин като този на Dolce&Gabana: store(dot)dolcegabbana(dot)com
Ще съм благодарен за съвети или прeдложения!
 
От: изпълнение на дизайн за Summer Cart 4

Благодаря за коментарите, възможно е да има и други решения на задачата, която всъщност е да се направи магазин като този на Dolce&Gabana: store(dot)dolcegabbana(dot)com
Ще съм благодарен за съвети или прeдложения!
Ако искаш да си сигурен, разтоварваш едно Мадженто. Ще има всички опции дето може да ти дойдат на акъла (или поне ще има хора, дето ще знаят как да ти го направят) + разни, дето няма да ти трябват.

Дизайнът на Долче и Габана няма да го коментираме - леко е уникален и ще трябва стабилна инвестиция ако искаш подобно ниво.

Но пък за Мадженто съм виждал най-добрите безплатни (а и платени) теми в света на е-комерса. Има тонове плъгини/модули за какво ли не.

ПС: Или пък ползвай СъмърКарт. С желание и с пари всичко се постига.
 
От: изпълнение на дизайн за Summer Cart 4

Малко късно се включвам в дебата, но мисля че ще е полезно да чуете още едно мнение. Регистрирал съм се със собственото си име и съм търговски директор на ГенСофт ООД. Нашите клиенти искат бързо и ефективно да си пуснат електронен магазин и SummerCart ни даде тази възможност. Знам, че има безплатни и не лоши ел. магазини, но евтиното винаги излиза скъпо. Ако желаете да интегрирате друг магазин към ERP системата си ще ви излезе на порядъци по-скъпо. Правили сме интеграция и към такива решения - отнема около месец, плаща ни се за като за специфична доработка, при проблеми в интегрирането няма на кого да разчиташ, а времето за търсене на информация в Google също не е безплатно. С колегите от Мирчев Идеас се работи много добре - кооперативни са и веднага реагират на възникнали проблеми. Преди да се запознаем с тях планирахме да разработим собствен ел. магазин, сега вече не е необходимо.
 
Изпълнение на дизайн за Summer Cart 4

Нека споделя и моето мнение по темата (макар и със закъснение).
С моя екип се занимаваме с дизайн и интеграция на онлайн магазини от няколко години. Работил съм с много от безплатните решения за е-търговия (вкл. OS Commerce, Presta, Magento и пр.). Всичките са хубави, но всичките имат по някой дразнещ дефект, който отнема ужасно много време за да бъде коригиран, а поддръжката им (support-а) като на всяко безплатно решение е под всякаква критика. SummerCart наистина изисква начална инвестиция, но поне работи гладко и е лесен и интуитивен за научаване от клиента. Не казвам, че поддръжката е перфектна, защото когато сигнализираш на SummerCart разработчиците за някакъв проблем, обикновено се чака доста време за отговор, ако не те забравят междувременно, но като цяло продукта е най-доброто решение за българския пазар според мен. Затова и в последно време се насочихме към дизайн предимно на магазини базирани на Summercart.
В случай че проявявате интерес, може да разгледате нашите пакетни предложения за дизайн на SummerCart 4 на адреса по-долу:
credia-web.com/index.php/webdesign-prices/estores.html или да се свържете с нас.
 
От: изпълнение на дизайн за Summer Cart 4

Клиент сам на SummerCart и докато ми беше безплатната подръжка винаги са били коректни и нито веднъж не им се е случвало на разработчиците да ме забравят.Не съм се абонирал за поддръжка след безплатния срок за да имам наблюдение след това как стоят нещата.
 

Горе