има ли за какво да се отчайвам

От: има ли за какво да се отчайвам

Ще се скрия в на майка ти храсталака, че е най-големия. Само да не ме отсреля, някой от редовните ловци, които дебнат лисичките с белия си флумастер. loser
Абе смешник, що не вървиш да скочиш от някой мост, а? Не говори за майка ми, че само да те видя на живо ще ти се стъжни живота, буклук нещастен :evil::evil::evil::evil::evil::
Поредния недорасъл пиклио! върви на айфеловата кула и се обеси!
 
От: има ли за какво да се отчайвам

Извинявай, не бях прав да обиждам на майка, особенно пък едно дете. Малко ми стана тъпо, че само се величаете като палячовци. Като не помагате, по-добре си трайте!!!! Не съм Hustla или Playa и не мога да си позволя билет до Париж, пък и самоубийството не ме влече, за разлика от теб..
 
От: има ли за какво да се отчайвам

Извинявай, не бях прав да обиждам на майка. Все още можеш да се самоубиеш. Ако искаш да се видиме преди това? Скайпа ми е: lekichko
Това да се самоубия го казах на базик, не бих се самоубила заради 1 сайт и по-точно този (на emoyambol).
Теб не бих те гледала и в форум, пък камоли на живо.
Писна ми от "газари" в интернета, последния, който ми се прави на интересен и ме заплашва му замина интернета и компютъра в мъртвата (езеро в Плевен).
Едит: хаха дете, може да съм "дете", но съм сигурна, че имам повече акъл в главата от теб, като ти гледам постовете.
 
От: има ли за какво да се отчайвам

Добре, виждаме Егото в действие... Сега аз приемам, че ти ме заплашваш. Така ли да разбирам? Че ще ми замине интернета в мъртвата..(пауза за смях). Като гледам, по-добре да си Дете, иначе си излишно обременена от това което си мислиш, че е Мислене.
 
От: От: има ли за какво да се отчайвам

Добре, виждаме Егото в действие... Сега аз приемам, че ти ме заплашваш. Така ли да разбирам? Че ще ми замине интернета в мъртвата..(пауза за смях). Като гледам, по-добре да си Дете, иначе си излишно обременена от това което си мислиш, че е Мислене.
Не те заплашвам, само казвам. ;) Детския живот го минах още когато бях на 10, спокойно.
 
От: От: има ли за какво да се отчайвам

престанете с този спам де !

не ми е приятно да чета из темите и да гледам някой само се заяждат, обиждат и т .н. :(

Абе смешник, що не вървиш да скочиш от някой мост, а? Не говори за майка ми, че само да те видя на живо ще ти се стъжни живота, буклук нещастен :evil::evil::evil::evil::evil::
Поредния недорасъл пиклио! върви на айфеловата кула и се обеси!

:arrow: @LiSicHkA, внимнавай с заплахите, било то и в виртуаното пространство !
 
От: От: От: има ли за какво да се отчайвам

престанете с този спам де !

не ми е приятно да чета из темите и да гледам някой само се заяждат, обиждат и т .н. :(



:arrow: @LiSicHkA, внимнавай с заплахите, било то и в виртуаното пространство !
Да не мислиш, че на мен ми е приятно? всяка тема в форума се осира. Като напише някой 1 коментар и веднага се намира някой след него да почне и той, и т.н.
и @nortrant, пак казвам, че в момента не заплашвам, а само казвам.
 
От: има ли за какво да се отчайвам

Ей хора, не се нехвърляйте един на друг. Аз просто искам да ми изтрият профила, но писах до Администраторите а реакция няма. За това един вид ги предизвиквам :)

Да добавя само, че не можеш да плашиш с някакво езеро в Плевен, човек който не го е страх от Смъртта. Тъпо, но факт.
 
От: има ли за какво да се отчайвам

Ей хора, не се нехвърляйте един на друг. Аз просто искам да ми изтрият профила, но писах до Администраторите а реакция няма. За това един вид ги предизвиквам :)
Едва ли ще го изтрият, тук изтрит профил не съм виждала.
Излизаш от форума, блокваш го през антивирусната (ако имаш) и готово.
 
От: има ли за какво да се отчайвам

Абе хора, вече няколко пъти виждам че правите голяма грешка. Когато следващата дума започва с буквата "з", пишете прети това "със", а не "с"!
 
От: има ли за какво да се отчайвам

Абе хора, вече няколко пъти виждам че правите голяма грешка. Когато следващата дума започва с буквата "з", пишете прети това "със", а не "с"!
В момента не обръщам голямо внимание, че както седя пред монитора и заспивам..
лека алл :lol:
 
От: има ли за какво да се отчайвам

Забавна темичка стана, като сценарий за Хичкок... Мъртви езера с плуващи в тях трупове на компютри, надсмиващи се над Смъртта безстрашни отчаяни камикадзета, желаещи да намерят утеха от Меча на крал Бан, люлеещи се по Айфеловата кула обесени и грачещи птици, много птици...
 
От: има ли за какво да се отчайвам

След като прочетохме спама..такааа...
Няма за какво да се отчайваш, тъй като резултатите и за момента са добри. Летвата си си вдигнал с тези 1800, ама може да са и от свежо. Не съм гледал от къде са. Та пиши по 2-3 статии минимум на седмица и добавяй блога в директории. Това ти е общо взето играта. Ми то този форум има около 700 на ден, ти искаш веднага над 1000. Ще почакаш. Успех. ...ПП. Бях ти казал за червеното и синьото, затова имаше мнения, че е грозен. Темичка може да сложиш друга, но не е и задължително.
 
От: От: има ли за какво да се отчайвам

Ако става въпрос за този сайт
Код:
www.trikove.net
нормално е след първоначалния бонус, посещенията да падат!
Няма място за отчаяние! Имаш време да постигнеш повече трафик.
Добави го във всички директории, добавяй уникални материали и яко добавяй в социалните мрежи...


имаш бонус точка в форума от мен :)
 
От: има ли за какво да се отчайвам

След като прочетохме спама..такааа...
Няма за какво да се отчайваш, тъй като резултатите и за момента са добри. Летвата си си вдигнал с тези 1800, ама може да са и от свежо. Не съм гледал от къде са. Та пиши по 2-3 статии минимум на седмица и добавяй блога в директории. Това ти е общо взето играта. Ми то този форум има около 700 на ден, ти искаш веднага над 1000. Ще почакаш. Успех. ...ПП. Бях ти казал за червеното и синьото, затова имаше мнения, че е грозен. Темичка може да сложиш друга, но не е и задължително.

ще видим има време , а за статии пиша около 30 на ден , но само 5 са уникални , ама каквото стане :)
 

Горе