има ли начин да проверя пр на вътрешни страници

това ще провери какво всички страници на домейна или страницата на която се намирам защото имам доста вътрешни страници и ми е любопитно дали някоя от тях има пр
примерно този сайт който ми даде Ssh_on ми показва пр 0 и на главната
а от няколко дни имам 3 на главната като съм проверил на няколко места дали е така
 
Това не е добре ползвашли all in one seo pack сайта ти най вероятно сам си е наприл дупликеит контент на категриите.... плъгина които си споменавам ще оправи проблема
 
хм нямам дупликеит контент :)
да ползвам го и гоогле засича поддомейна ми към този сайт имам сложен сайт за клипове и незнам защо но индексира всеки клип от всяка катогория като страница :) с уникално до някаде съдържание
 
а да тама може иначе в блога ползвам all in one seo pack и там не би трябвало да има проблем
а този субдомейн може ли да ми навреди по някакъв начин тъйкато месеци след като съм пуснал сайта (основния) и тези на суб домейните пр-а ми се дигна на 3 то това си е от линковете нали ама ми го дигна отделно си се котирам в топ 10 даже в топ 5 по някой важни за мен ключови думи и фрази :) ( чек да чукна на дарво да не изчезе че всичко идва от гого )
такаче ако прави проблем тоз суб домейн някой който разбира да казва и да го местя на друг домейн и от друга страна ако го махна нямали пък да ми навреди
 
в какъв смисал да го оптимизирам с нофолоу
да разменя линкове но да им пусна нофолоу или
че не съм много на ти със сео
старая се колкото мога и квото прочета да го правя но мисля че все още може да се каже че не съм на ти е вярно че съм в топ 5 по някой ключови думи и фрази от около 10 600 000 резултата но мисля че не е достатъчно :)
 
да не прави дупликеит слагаш повътрешните линкове нофолоу или от роботс.тхт забрани да рови там където прави дупликеит ....

ПП не на абоут ас и контакта А там където прави дупликеит...
 

Горе