имот с цел отдаване под наем

boikov

New Member
Здравейте, със семейството ми мислим да инвестираме в покупка на имот в някой от зимните ни курорти, който след това да отдаваме под наем. Въпросът е, че не можем да преценим къде е най-подоходящо да го направим и къде ще има най-добра възврaщаемост на инвестицията. Ще съм много благодарна на отзовалите се със съвети или препоръки.
 
По-добре инвестиция на морето, то вече няма зима. Балчик примерно са супер евтини имотите в новият им комплекс.
 
  • Like
Реакции: Sky
Важно е и дали вие ще го отдавате или ще го преотстъпите за управление и обслужване. При първия вариант ще ви е по-удобно да е наблизо, за да можете да реагирате при наемане и да нямате големи разходи за транспорт при обслужването. При втория вариант избора може практически да е неограничен, но възвращаемостта намалява.
 
няма смисъл, ще го избивате над 15 години, ще ви крадат тъй като няма да го работите сами, таксите годишните са убийствени

по добре в града който живеете имот който да се дава под наем
 
няма смисъл, ще го избивате над 15 години, ще ви крадат тъй като няма да го работите сами, таксите годишните са убийствени

по добре в града който живеете имот който да се дава под наем
Добре, ще се замисля над това. Благодаря за съвета.
 
По тази логика да спрем да използваме форума. Господина търсеше съвет и го препратих към сайт който наскоро четох такава тема. Не му предлагам да му продам нещо или нещо подобно..
 
По тази логика да спрем да използваме форума. Господина търсеше съвет и го препратих към сайт който наскоро четох такава тема. Не му предлагам да му продам нещо или нещо подобно..
И ти си направи акаунт специално, за да помогнеш на господина, нали 😂😂😂
 
Имот за под наем, в голям град. Това би било добра инвестиция. В курортите мисля, че предимно залитат на къщи за гостии, хотели и рядко на апартаменти. Аз лично последно така почиваш в Панпорово. Дори не съм се замисля за нещо под хотелска стая. Апартамент в някой блок, ако не е поддържан комплеск, според мен няма да е атрактивно. Отделено имаш целогодишни такси, но само сезонен интерес. Няма да се вържат нещата.
 
🤣 Купувай спешно!
 

Прикачени файлове

  • фаце.png
    фаце.png
    531.7 KB · Преглеждания: 17

Горе