истината за птц програмите и моите фаворити

shs1976

New Member
От 4 месеца цъкам на реклами. Вече съм заработил добри суми за допълнителен доход. За тази работа трябва волско търпение и магарешка упоритост.
Добрите страни на работата са:
1. Не се изискват никакви документи касаещи образование, квалификациии, референции и т. н.
2. Няма начален капитал всичко започва от нулата.
3. Чувството на удовлетворение е страхотно и знаете че каквото постигнете сам си е само ваше и никои не може да ви го отнеме.
4. има прекалено много сайтове даващи подробна информация как да си откриете сметка, кои сайтове наистина плащат, стратегии за по добри заработки и управление на наетите реферали.
5. Никой не Ви стои над главата и не Ви вика за щяло и за нещяло.
6. Винаги е по-добре да имаш да вземаш пари от колкото да даваш.
Негативите са:
1. Началото е много трудно. Като всяко начало.
2. Бързо се разбира, че много от информацията не е точна или е изопачена.
3. Част от сайтовете, Слава богу доста малка, изчезват и се появяват отново.
И ако въпреки всичко решите да се захванете с този начин на печелене на допълнителни доходи - НЯМА ДА ОСТАНЕТЕ РАЗОЧАРОВАНИ.
ОСНОВНОТО В СЛУЧАЯ Е ЕЖЕДНЕВНО ДА СИ ОБИКАЛЯТЕ САЙТОВЕТЕ В КОИТО СТЕ СЕ РЕГИСТРИРАЛИ И ЦЕНТОВЕТЕ ЩЕ СЕ ПРЕВРЪЩАТ В $$$$$
КОГАТО ВСЕПАК РЕШИТЕ ДА СЕ ЗАНИМАВАТЕ С ТАЗИ ДЕЙНОСТ МОЛЯ ПОЛЗВАИТЕ ПРОВЕРЕНИТЕ ОТ МЕН САЙТОВЕ.
МОЯТАНГАЖИМЕНТ КЪМ ВАС Е, АКО НЯКОЙ САЙТ ПРОМЕНИ СТАТУТА СИ ИЛИ ИМА ВРЕМЕННИ ПРОБЛЕМИ СВОЕВРЕМЕННО ДА ВИ УВЕДОМЯВАМ
за повече информация и за да видите моите фаворити посетете сайта ми:
http://sites.google.com/site/trustedptc1/

p.s. за въпроси и др. също можете да се свържете с мен на skype: shs_1976
 
Последно редактирано:
От: истината за птц програмите и моите фаворити

Добър опит. Само че тук работим върху малко по-сериозни неща, но щеше да разбереш ако беше се зачел преди първи пост. ;)

"Не всички програми са ми изплатили парите защтото както ще видите сами, когато започнете различните програми имат различни уловки за отлагане на плащането"

Тук не знам да се смея ли или да плача, но никак не звучи добре. :)

Аз бате, искам да сваля една много яка мацка, но не става както си го мислех. Това е да има уловка. Дано да правиш разлика.'

За едно ти правя евалата само - добро Sales Copy си спретнал, може още малко да се пипне, но опредлено си се постарал.

Ако се задържиш тук и попрочетеш, може да изкараш повече от това, което някога си мислил, че можеш от интернет. ;)

Упсехи.
 
От: истината за птц програмите и моите фаворити

Блинки, за какво ти е още един кликар? Вече си имаме няколко и освен да им се смееш, за друго не стават. Защо приобщаваш ромите на интернет пространството? :)
 
От: истината за птц програмите и моите фаворити

Еми, harkon, батенце какво да ти кажа. Има и такива, които минават от добрата страна. За това се боря...не ми се ще някой да го лъже, че от това се правят пари. А което е още по-жалко - това да са журналистчетата от BTV & Нова ТВ. Ромите на интернет пространството, това си го бива. :)
 
От: истината за птц програмите и моите фаворити

Да, тоя определено мина на добрата страна http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=15731 :D

Ром си беши, ром шъ си остани :)
 

Горе