какво ви е мнението за покер афф

gshopov каза:
www.pokeraffiliate.com за това сайтче примерно ся го разглеждам някой ползвал ли ги е :)

Сега го разгледах и според мен това е добра идея.Все пак има адски много хора ,които обичат хазарта и смятам ,че ще е печелившо. :)
 
ем ще видим :) какво ще излезе аз мисля да ползвам повече от една програми като се стремя да има за всеки по нещо фрее с демозити и подбни като не мисля да се ограничавам само до покера
а да включа и казина и за залагания на футбол и подобни но все още не съм търсил за последните дали има афф
 
gshopov каза:
и според вас как е по-добре да се работи някой който се занимава с такъв вид програми да сподели дали на процент или на cpa
Еми аз лично предпочитам варияанта с комисионите, но всеки има мнение по въпроса. Макар че е направено да няма голяма разлика. При едното си търсиш нови и нови, а при другото ти трябват да игрят често. :wink:
 
gshopov каза:
и според вас как е по-добре да се работи някой който се занимава с такъв вид програми да сподели дали на процент или на cpa

Аз предпочитам на процент. Но това е ако знам, че ще докарам сериозни играчи, които да играят редовно.

На pokerstars не ми харесва интерфейса, иначе наистина са големи, но не са единствени. Ако е за афилиейт, по-добре да е нещо познато, а не някой неизвестен букмейкър или покер зала. Все пак вдъхва повече доверие.
 
Synthetic каза:
gshopov каза:
www.pokeraffiliate.com за това сайтче примерно ся го разглеждам някой ползвал ли ги е :)

Сега го разгледах и според мен това е добра идея.Все пак има адски много хора ,които обичат хазарта и смятам ,че ще е печелившо. :)

Малко офф топик: Synthetic от къде ти е аватара? Аз използвах същия преди година две в един форум :)

blinky бях ти писал да развием едно покер порталче ако искаш, но ти така и не отговори
 
Slaker каза:
blinky бях ти писал да развием едно покер порталче ако искаш, но ти така и не отговори
Сори, бате - по принцип отговарям на всички лични. Еми аз прекалено много работа имам напоследък, но всякаква помощ от моя страна няма да ти бъде отказана. :) Знаеш че всички тук се поддържаме и винаги ще е така. Вече си имаш тема - така ве ако искаш пълни си я с въпросчета или с това до къде ти е проекта и т.н.
 

Горе