какво трябва да направим за да се покаже сайтът ми на по предни позици в гоогл

metodi_petrow

New Member
Здравейте, приятели радвам се че има такива форуми
въпросът ми е.
какво трябва да направим за да се покаже сайтът ми на по предни позици в гоогл
:?:
 
От: какво трябва да направим за да се покаже сайтът ми на по предни позици в гоогл

Здравейте, приятели радвам се че има такива форуми
въпросът ми е.
какво трябва да направим за да се покаже сайтът ми на по предни позици в гоогл
:?:

Първо много четене за да се опиташ сам да изкараш напред сайта, а ако не ти се чете или отдава "класирането", ще вадиш пари друг да го направи вместо теб. :)
 
От: какво трябва да направим за да се покаже сайтът ми на по предни позици в гоогл

Здравейте, приятели радвам се че има такива форуми
въпросът ми е.
какво трябва да направим за да се покаже сайтът ми на по предни позици в гоогл
:?:
Здравей и добре си ни дошъл. Да, става с четене и следене на последните тенденции. Имаш ли някой конкретен сайт, който искаш да позиционираш на предни позиции в Google или просто искаш да се информираш преди да изградиш такъв.

Иначе, колегите са те ориентирали много добре. Секцията за SEO е пълна с полезна информация, която може да четеш и успоредно с това да прилагаш в реалния свят. Ще видиш, че не е толкова рудно, а проба-грешка ще е неизменна част от този процес. ;)

Ако има нещо, пиши ни, на линия сме всички да помогнем. ;)
 
От: какво трябва да направим за да се покаже сайтът ми на по предни позици в гоогл

ето виж тази тема http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=43462 , там са структурирани добре нещата. като начало се въоръжи с търпение и чети.. много
 
От: какво трябва да направим за да се покаже сайтът ми на по предни позици в гоогл

Един бърз съвет.
Направи смислен и ценен сайт, той да работи, пък после мисли за Гугъл.
Всъщност това е първото и най-важно изискване.
Ако сайта ти е скапан, и първи да си в гугъл, пари няма да изкараш.
Та така направи сайт за хората-потребителите.
 

Горе