как блогами да излиза в търсачките??????

ivoonedqlkov

New Member
Здравейте скоро направих първите си стъпки в този вид бизнес, направих online магазин през Zlio и искам да попитам как точно става това да те намират търсачките? Някои можели да ми помогне??????Благодаря ви предварително:):):)
 
От: как блогами да излиза в търсачките??????

Ами първо го регистрирай в тях за да ти излиза там. После оптимизиране, плащане, директории и т.н. Ама много е за обяснение. Ще трябва да седнеш и да почетеш.
Хубавото е че в този форум има всичко :)

P.S. А дайте feedback за това Zlio, че гледам имат голяма продуктова гама :)
 
От: как блогами да излиза в търсачките??????

туи чудо конверсията каква му е?

то много оптимизация не дава, почти нищо не може да му се пипа :shock:
 
От: как блогами да излиза в търсачките??????

Благодаря ви за информацията. Веднага щом мога ще ви пратя и линк за Zlio, само да събера 10 posts :):):):):):)
 
От: От: как блогами да излиза в търсачките??????

Ами първо го регистрирай в тях за да ти излиза там. После оптимизиране, плащане, директории и т.н. Ама много е за обяснение. Ще трябва да седнеш и да почетеш.
Хубавото е че в този форум има всичко :)

P.S. А дайте feedback за това Zlio, че гледам имат голяма продуктова гама :)

ето линк, аз си направих стор, изглежда много добре , предлагат известни марки, за това комисионните са малки, които иска да се регне с моя линк да заповяда, ще помагам ако има въпроси! КЛИК
 
От: как блогами да излиза в търсачките??????

За кво си правите труда да им отговаряте на такива, без извинение, мързеливи келемета...
 
От: как блогами да излиза в търсачките??????

За кво си правите труда да им отговаряте на такива, без извинение, мързеливи келемета...


трябва да се направи бутона на форума ТЪРСИ - голям и святкащ като афилиейт реклама :lol:
 
От: От: как блогами да излиза в търсачките??????

трябва да се направи бутона на форума ТЪРСИ - голям и святкащ като афилиейт реклама :lol:
Да, с флаш описание: "Терикатите, на тези които не им се чете, мързелите да клинкат тук...Тук ще има кажеме за далаверата". Дано не обидя някой, не искам, но наистина стана често това. И което е най-страното някой изчитат целя форум за 1-2 дена и пак задават въпроси - безумничета.

Имаше един на лично:"Абе брато, гледам че сте много напред с материяла. Аре да ми кажеш къде е лапачката и да ми покажеш как става". И си казах:"Ето един топ афилиейт".:) :) :)
 
От: От: От: как блогами да излиза в търсачките??????

Да, с флаш описание: "Терикатите, на тези които не им се чете, мързелите да клинкат тук...Тук ще има кажеме за далаверата". Дано не обидя някой, не искам, но наистина стана често това. И което е най-страното някой изчитат целя форум за 1-2 дена и пак задават въпроси - безумничета.

Имаше един на лично:"Абе брато, гледам че сте много напред с материяла. Аре да ми кажеш къде е лапачката и да ми покажеш как става". И си казах:"Ето един топ афилиейт".:) :) :)

офф:
аз повече от месец не моо го изчета тия дето го изчитат за 2 дена баси ботовете :mrgreen:
 
От: как блогами да излиза в търсачките??????

Как ще прочетеш целия форум за 2 дена бре. Аз няколко месеца чета и препрочитам
и пак намирам нови идеи и премислям някой неща. За 2 дена ако ставало сичкото
милионер да е тука
 
От: как блогами да излиза в търсачките??????

Съжалявам, не знаех че ще стане чак такъв проблем темата ми:(. Ще внимавам повече занапред в това какво пиша и питам:(. Но все пак благодаря много на тези които ми помогнаха и дадоха мнение по въпроса.:)
 
От: От: От: как блогами да излиза в търсачките??????

Да, с флаш описание: "Терикатите, на тези които не им се чете, мързелите да клинкат тук...Тук ще има кажеме за далаверата". Дано не обидя някой, не искам, но наистина стана често това. И което е най-страното някой изчитат целя форум за 1-2 дена и пак задават въпроси - безумничета.

Имаше един на лично:"Абе брато, гледам че сте много напред с материяла. Аре да ми кажеш къде е лапачката и да ми покажеш как става". И си казах:"Ето един топ афилиейт".:) :) :)

Всъщност това е една цяла нова база за правене на пари.Защо не направиш точно това "искащите да научат да цъкнат тук" и съответно да плащат за информация или още по добре (незнам дали може да се направи) да плащат процент от печалбата.Така и помагащия и новака има полза..... Мисли за такъв проект.
 
От: как блогами да излиза в търсачките??????

Може като пратят смс да им се показва кои теми трябва да прочетат за да започнат със правене на пари, и ако имат въпроси 2.40 - един въпрос :d
 
От: как блогами да излиза в търсачките??????

Може като пратят смс да им се показва кои теми трябва да прочетат за да започнат със правене на пари, и ако имат въпроси 2.40 - един въпрос :d

Идеално, започваме да разработваме проекта вече :) Блинки и компания сериозно помислете, тази идея е фрии от мен. Защо да не се помага срещу пари, така "бастуна" (като мен) няма срамежливо да чете и да не знае точно за какво става въпрос а ще пита своя идол. Всичко това може да се пише и на лично съобщение и там да се води диалог или .... отделен подфорум само за "бастуна" (АЗ) и още примерно 3-ма които участват в проекта.Аз си плащам 5лв примерно и се създава такъв подфорум, обсъждам спокойно с няколко човека какви са ми болките и какво искам да знам, а вие мастърите ще сте длъжни да обяснявате като на лаик.Това ще са първите стъпки , как да създадем сайт, с какво съдържание би било по добре да бъде, в кои най-известни търсачки да се събмитне, евентуално как по добре да се оптимизира, да платя ли за реклама ... и т.н. Приятели допълвайте ме и дано излезе нещо от цялата работа.
 
От: как блогами да излиза в търсачките??????

Още нещо в допълнение! прави се подфорум за 1 група от няколко души и се провежда нещо като курс.Няма да станете милионери, но ще спечелите много почитатели и много трафик за форума, убеден съм!

П.П. Ако ви трябва служител за този проект на средно управленско ниво, без отговорни функции ... call me.Ще си пусна CV и автобиография ако трябва, имам малко опит в маркетинга :)
 
От: От: как блогами да излиза в търсачките??????

Нико, мога да ти давам фрий консултации, но опитът ми е не е голям, но мисля, че знам така най-важните неща :) Скайпа ми го има на профила :p
 
От: От: От: как блогами да излиза в търсачките??????

Нико, мога да ти давам фрий консултации, но опитът ми е не е голям, но мисля, че знам така най-важните неща :) Скайпа ми го има на профила :p

Благодарско, може и да се възползвам .... няма да ми е много удобно, но ... може ли да ти задам някой друг въпрос, ще ти отнема 5 мин ?
 
От: как блогами да излиза в търсачките??????

Давай направо на скайпа, да не товарим форума, блинки не се сърди няма контент за тебе :d
 
От: как блогами да излиза в търсачките??????

Давай направо на скайпа, да не товарим форума, блинки не се сърди няма контент за тебе :d
Нема проблем, но и тук може да се пита. Мислеме за такова нещо за което пишехте по горе, но малко е кофти, че не всеки или по-добре казано почти никой не би платил за такова нещо, май ще се наложи скоро.:)

Определено това с sms-сите е идейно, но курс си мисля че ще е по про, и това с подфорума е яко идейно, много чуждестранни форуми имат такива подразделения и при месечна вноска от $15-30 а има и много по-скъпи и получаваш много компетентни мнения за онлайн маркетинг трикчета. Само че групата хора, които посещават форума няма да могат да дават и това ще го превърне в пуст раздел. ;)

П.П: Не само контент, но и повече контент.:) После....;)
 

Горе