как да си вземете фрии акаунти за много места

testkiwi се направи на интересен, че вече съм имал акаунт и csgo, затова - Който е взел акаунта, да ми пише на лично - давам MGE/MG1/MG2/DMG /EAGLE/ GN4 - ранк стийм акаунт по избор, тоест разменям го за този нов акаунт. Трансферваме акаунта и ви давам достъп до готов ранк, където да играете, говоря да има csgo, само това ме интересува, и ако има ранк този акаунт да е по-нисък от gold nova 4, иначе не ме интересува.

пс: тези акаунти, които имам, разполагат с повече от една игра, повечето са с по 10-тина игри, има такива с обща стойност на игрите като цени около 100$, мен ме интересува само csgo да има и да няма ранк или да е силвер/ gold 4 най-много. Дори може да си изберете между 10-тина акаунта, които имам от около година, и да си изберете според игрите, мен само csgo ме интересува, пак повтарям.


Същото важи за всеки, който намери csgo акаунт, без ранк или максимум gn3-4; разменям го веднага за по-висок ранк. Или бих платил за него, въпрос на договорки.
 
Последно редактирано:
абе какво ще се обяснявам бе, не стига, че ви давам идеята, всички се юрнаха да търсят :D
като ти е зор - търси, що не си се сетил до сега :Д

понеже съм ларж, викам, чакай да им кажа, сега пък и недоволни :))
 
Хе. Джътковци!
Аз се уредих с доставка на китайски гранит и среща на Пето авеню с красавица. :p
 
Тука, ако имаше едни сериозни пари сигурно щяха да те набарат по IP и после да ги връщаш. :D Ама трябва да си клечка, иначе кой ше ти обърне внимание.
 
Тука, ако имаше едни сериозни пари сигурно щяха да те набарат по IP и после да ги връщаш. :D Ама трябва да си клечка, иначе кой ше ти обърне внимание.

Щото ние доматите с колците ги ядем и не ползваме Tor... :D
 
Щото ние доматите с колците ги ядем и не ползваме Tor... :D
Зависи на кого попаднеш, и колко "откраднеш". :) Винаги има начини.
 
Всичко забогатяха и вече нямат време да пишат в темата :D
Сгодни митничари намерих лесно. Но се оказа голям проблем да намеря подходящ склад за китайския гранит.
За срещата на Пето авеню очаквайте подробности тези дни.
 

Горе