как да си вкарам малко пари в пейпал сметката си

chedda

New Member
как да си вкарам малко пари в пейпал сметката си колкото да имам за домейн и хостинг, видях се в чудо... :?
 
с карта?

да накараш някои от вашите да си наорави пеипал и да му го ползваш


да пробваш да направиш продажби за някоя програма която плаща с пеипал

да избереш бг фирма на която д платиш по банков път...

Да си събереш по някакъв друг начин парите някога аз работех за много малко пари (студент в ТУ - заверки ала бала не можеш да си хванеш нормално бачкане) но ги отмизерствах 15 лв за домеин а хостинг ползвах от афилиейт програмата.... Генбъкс и Маркет Хеалтх предлагат и хостинг.....
 
fds

значи аз съм на 18, имам пейпал акаунт (празен). Едно време в еголд-а отиваш в банката и просто от бг акаунта си вкарваш в американския в обръщаш в долари и си готов. ама тоя пейпал - мътни води. като отида в банката нз какво да кажа :D
 
Какъв ти е PayPal акаунта?ако можеш да държиш в него пари помоли някои приятел които има paypal да ти прати на твоя и ти му ги даи кеш.Ако не можеш да държиш пари в сметката обаче единственият начин маи е да вкараш данни от кредитна карта и при всяко плащане сумата автоматично се тегли от картата.
 
ioio да ти кажа не съм запознат, направих си сметка ама незнам как да определя каква е. По какво се разбира дали мога или не мога. А нямам приятели които да имат пейпал..
 
мисля че трябва да си Account Type: Premier за да можеш да държиш пари в нея.За целта те трябва да те верифицират демек искат ти да им пратиш някакъв платежен документ на твое име доколкото си спомням.Тук ме светнаха че и с сметка от Мтел става и си е така наистина.
 
Пишеш номера на дебитната си карта в ПП.После гледаш там 4 цифри от транзакцията(ПП взимат или пращат 2 евро забравих вече как беше)Както и да е после ти ги връщат тези пари.или от банката или от интернет ако можеш си гледаш номера на транзакцията.Пушеш го после в ПП и си готов да си слагаш пари в акаунта.Без да ги направиш тези процедури няма да можеш да си купиш хостинг дори и някой да ти прати пари на ПП.Без дебитна карта става да получаваш,но не и да плащаш.Дебитна карта от ЦКБ става за ПП.Аз като си направих акаунта знам че не ставаше от всички банки само от някой.
 
Ivailo каза:
Пишеш номера на дебитната си карта в ПП.После гледаш там 4 цифри от транзакцията(ПП взимат или пращат 2 евро забравих вече как беше)Както и да е после ти ги връщат тези пари.или от банката или от интернет ако можеш си гледаш номера на транзакцията.Пушеш го после в ПП и си готов да си слагаш пари в акаунта.Без да ги направиш тези процедури няма да можеш да си купиш хостинг дори и някой да ти прати пари на ПП.Без дебитна карта става да получаваш,но не и да плащаш.Дебитна карта от ЦКБ става за ПП.Аз като си направих акаунта знам че не ставаше от всички банки само от някой.

Приятелю , не можеш да вкарваш пари в Paypal акаунта си.
 
уоу

Чакайте, чакайте.. обърках се. Последно може или не може - Ivailo ти правил ли си това някога, и в нашия град има само Хеброс банк и ДСК, с коя от 2те става.
arsenal нямам приятели в чужбина които да се занимават.
 
Re: уоу

chedda каза:
Чакайте, чакайте.. обърках се. Последно може или не може - Ivailo ти правил ли си това някога, и в нашия град има само Хеброс банк и ДСК, с коя от 2те става.
arsenal нямам приятели в чужбина които да се занимават.

Казваш колко ти трябват, пращам ти от моя PayPal в твоя, а ти ми ги пращаш със запис после по пощата. така става ли?
 
chedda каза:
как да си вкарам малко пари в пейпал сметката си колкото да имам за домейн и хостинг, видях се в чудо... :?
ами май може да измислим нещо двамата с теб :)
на мен ми трябват 15лв да пратя на един човек от форума за да ми сложи рекламата, ти може да му ги пратиш а аз да ти ги пратя на теб в paypal ?
 
CrAzY-MaST каза:
chedda каза:
как да си вкарам малко пари в пейпал сметката си колкото да имам за домейн и хостинг, видях се в чудо... :?
ами май може да измислим нещо двамата с теб :)
на мен ми трябват 15лв да пратя на един човек от форума за да ми сложи рекламата, ти може да му ги пратиш а аз да ти ги пратя на теб в paypal ?

Нямаш никакъв проблем! ама не разбрах ако ти може да ми ги пратиш в моя PayPal защо не можеш да платиш на него?
 
E-Business каза:
CrAzY-MaST каза:
chedda каза:
как да си вкарам малко пари в пейпал сметката си колкото да имам за домейн и хостинг, видях се в чудо... :?
ами май може да измислим нещо двамата с теб :)
на мен ми трябват 15лв да пратя на един човек от форума за да ми сложи рекламата, ти може да му ги пратиш а аз да ти ги пратя на теб в paypal ?

Нямаш никакъв проблем! ама не разбрах ако ти може да ми ги пратиш в моя PayPal защо не можеш да платиш на него?
ами нямам кеш в момента :oops:

ти му пращаш на него, а аз на теб, разбираме се кой пръв плаща или едновременно - все тая и двамата сме потребители на форума и предполагам си имаме доверие(поне аз :) )
Може на ЛС да ми драснеш ICQ skype и да си обменим нужната информация

едит:
сега видях какво съм написал - не съм се изразил ясно изглежда. имам предвид, ти или другия потребител да ги пратите чрез запис или нещо от сорта, а аз на вас чрез paypal
 
Опа извинявам се.Преди имах акаунт от чужбина ,а там ставаше .Сега им прегледах хелпа и наистина е става.
 
От: как да си вкарам малко пари в пейпал сметката си

Sorry, your payment won't go through. To make it work, you'll need to add money to your account and pay with your PayPal balance.

Постоянно това ми излиза. Нито мога да плащам от картата, нито от акаунта (защото пък не мога и да си вкарам пари в акаунта от картата)
Картата ми е Visa Electron на Post Bank
Доколкото разбрах не би трябвало да има проблеми с тази карта.
В нея имам около 90 лева и искам да вкарам в акаунта 30 евро (60 лв), но постоанно ми излиза съобщение, че това нещо не може стане.
Някой ако може да помогне
Благодаря предварително
 
От: как да си вкарам малко пари в пейпал сметката си

в PP сметка могат да вкарват само с локация САЩ, другите плащат през картите си, т.е. verified paypal account плащане през карта

но, както е писано горе може някой с дадени му пари от САЩ акаунт да ти ги преведе на твоя РР акаунт, примерно аз:clap:
 

Горе