как да си регистрираме нещо като .EDU

BlackFriday

Well-Known Member
преди известно време попаднах на този регистратор

globusdomains.com


и преди няколко дена се регнах.
намерих си подходящ домейн и днес вече е факт че го регистрирах
става въпрос за домейни с разширение .edu.pl - globusdomains.com/register-edu-pl-domain-name

Min. YearsMax. YearsRegisterRenewTransfer
13$25.50$43.00$25.50


нямам идея дали ще има стойност пред търсачките,но за това съм вземал за да тествам

ако някой реши да се регне в страницата им ,след като попълни полетата и завърши регистрацията при опит да влезе трябва да отбележи да се запамети входа от този компютър иначе няма да ви пусне.

друго което е важно че трябва да се зареди сметката за да може да си поръчате домейн.
след като я заредите окло 2 дена ще ви стоят ча са пендинг,аз лично им писах на съпорта да ги одобрят и днес вече е факт ,успях да си поръчам домейн
виждам го в акаунта ,но ще отнеме време докато се активира...

изглеждат стабилни ,не успях да намеря някви оплаквания по мрежата,но никога не се знае...
всеки сам си преценява



и така Успех
 
От: как да си регистрираме нещо като .EDU

Едва ли дават толкова тежест търсачките след като може всеки да си го регистрира. По-скоро чистия .edu е доста по-тежък.
Кажи какъв е резултата от експеримента.
 
От: как да си регистрираме нещо като .EDU

едвали това което си написал ,аз и другите на около не го знаят
сподели ако знаеш нещо което не знаем

ето ти пример: ти знаеше ли къде може да си регнеш edu.pl
ако ми кажеш къде и как(ако може направо ми регни) да си регна .edu а защо не и .gov за да имам по голяма тежест ще е супер :)

Едва ли дават толкова тежест търсачките след като може всеки да си го регистрира. По-скоро чистия .edu е доста по-тежък.
Кажи какъв е резултата от експеримента.
 
Последно редактирано:
От: как да си регистрираме нещо като .EDU

Доколкото знам .еду можеш да регнеш само от една организация и то след одобрение на заявка, с която доказваш че си някакува образувателна институция или фондация или от рода.
 
От: как да си регистрираме нещо като .EDU

а, аз очаквах повече да ми кажеш,даже и да ми регистрираш,а за .gov не спомена въобще
стига сте писали неща които и вие сами незнаете!
понеже аз не позлвам изрази доколкото знам и това не ме интересува въобще кой до колко знае!
по добре питайте и аз питам,но в темата казвам ако някой иска нещо като ....

Доколкото знам .еду можеш да регнеш само от една организация и то след одобрение на заявка, с която доказваш че си някакува образувателна институция или фондация или от рода.
 

Горе