как се отразява на купувача...?

profusion

New Member
много мислих и от гледна точка на купувача звучи стряскащо, като разглеждам продукти и кликна на някой (то всъщност е афф.линк) и ме прави на друг сайт от където се купува....
няма ли да се разубеди юзера? или нещо от сорта? или пък най-малкото да почне да купува от сайта майка :)

някой ако има наблюдения да каже?
 
От: как се отразява на купувача...?

или пък най-малкото да почне да купува от сайта майка :)

Точно затова трябва да имаш свой сайт. Например аз съм си направил сайт hoodia.herbalpills.us, към който пращам търсещите Hoodia. Дори и да отвори само herbalpills.us - пак може да си купи Hoodia и пак аз ще получа комисионната :)

Ако пращам купувачите на h-oodia.com/?моето_id има риск някой да си купи Hoodia без да получа комисионна (напр. ако посетителя напише h-oodia.com на друг компютър).

Това обаче не винаги е възможно - напр. ако рекламираш някой посредник на Форекс... То пак може (white label), но е доста по-сложно.

Гледам, че сайта ти herbaldivas.com рекламира продукти на MoreNiche. Там няма ли начин да се направи сайт от шаблон (като в ГенБъкс)? Ако има - може да направиш сайт shop.herbaldivas.com, към който да отвеждаш клиентите (вместо да ги пращаш на "сайта майка").
 
Последно редактирано:
От: как се отразява на купувача...?

за ГБ не епроблем, аз питам по скоро за cj когато имаш сайт с продукти ала магазин
 

Горе