как с 5000$ да разработя саит?

Дизайн, съдъражание, хубав домейн хостинг ~ 500 лева в най-добрия случай. Може и някой скрипт подходящ да си купиш.

Стабилно SEO.
 
ioio каза:
Благодаря за отговора.Нещо по-конкретно също би ми било полезно.

Еми дай повече инфо за това, което имаш намерение да правиш. :)
 
Даваш околко 2000$ за уеб дизайн и с останалите пари SEO
3000$ не са особенно много за SEO, ама може да се направят доста неща.
 
Еми за SEO, ли става дума?
Ако е за оптимизация, може да се направят/купят много неща.

1. Блог постове
2. Качетвени линкове
3. Директории линкове
4. Прес Пилейси
5. Артикъли за добаване като всеж контент
6. "Линк то ъс" секция с добре направени банери.
7. Даже ако не е прекалено смело, може и дейтинг аф. пограма да зафирмиш.
.....

Има още, но в момента незнам на какъв стадии от развитието е сайта, за да ти дам още съвети. :wink:

успехи.. :wink:
 
ioio каза:
MacTeP каза:
Даваш околко 2000$ за уеб дизайн и с останалите пари SEO
3000$ не са особенно много за SEO, ама може да се направят доста неща.

точно тия 3000$ ме интересуват как да ги вложа.Иначе проекта е http://www.hellodarling.net

Купи линкове
 
бате трябва ти друг дизанин задължително иначе да можеш да платиш за една камара стаии за сайта ти, стаии за събмитване по артикъл директории, събмит по директории и не изключваи платена реклама на сайта (PPC) като опция

ПП Не бих препоръчал да се купуват линкове и без купуване става сеото
 
взимаш ги 5000$ и ги влагаш във взаимни агресивни фондове например в (ДФ Капман макс), ако беше го направил Януари 2007 сега щеше да имаш $10550 вместо да харчиш за глупости
 
goiko каза:
взимаш ги 5000$ и ги влагаш във взаимни агресивни фондове например в (ДФ Капман макс), ако беше го направил Януари 2007 сега щеше да имаш $10550 вместо да харчиш за глупости

А дали са глупости?
 
еми то може и за $100 :) стига да знаеш как и да имаш необходимите контакти по необходимите сайтове пример:
-утре си купувам lubof . org
-имам няколко авторски нелоши CMS
-давам $100 на приятел дизайнер да вкара малко фешън и ергономия
-поканвам няколко моделки и компаньонки вътре
-малко реклама където трябва
и ще чакам дедовия да стана милионер :)
 
Аз познавам ioio и щом казва че ще отдели такива пари за разработката на сайт значи ще го направи а и идеята си я бива :)

@ioio бате защо не ползваш платен скрипт $ 280 с една година ъпдеити ? А може да се купи и като пакет с някои друк от търнкеи бизнес софтовете и да излезе по тънко :)


aff link

no aff
 
то това с готовия скрипт трябваше да го направя преди 2 години ама аз нали съм си диване и реших че ще е по-добре да е правен та да мога да си го променям по лесно и да му добавям разни неща.Поне за сеото се оказа добре тази идея та сега е много добре в търсачките но само от тях не стига ако искам да е нещо сериозно.Сега съм захванал да се записвам по разни системи дето учат хората как точно се разработват саитове пък да видим.Ако някои е пробвал такъв онлаин курс и е доволен нека каже.Маи някои беше споменал за такъв ама нещо 12000$ ми се върти из главата но то ако е читав си заслужава.
 
А не ми слиш ли че това са доста пари и може от тях да отделиш за професионална консултация как точно да ги инвестираш.

Примерно едно 500$ от тях ми се струва нормално за разработка на концепция и стратегия за промоция.

Е верно че една наистина профи такава би струвало $5000 но винаги може да си намериш и нещо по евтино от БГ :)
 
незнам аз не съм се записвал на курсове а от по скъпите курсове съм си купувал Маркетинговия Курс на МаркетингТипс.ком и ми беше доста полезен като начинаещ (2004) (скъп колко пък да е скъп $200 е курса) над 1000 страници (шипнга беше още $125 тежи 6 килограма този курс ) накрая на митницата 5 процента мито, 20% ддс 1,50 такса опаковка и три часа висене.....

иначе същите пичове имат и седмични бооткампс където те учат на нещата от курса + вероятно още нещо "тайно" и струват по $7000 имат и платен форум където можеш да им тормозиш експертите с каквито си искаш въпрои срещу около $100 на месец....
 

Горе