китайски зарази по китайските стоки

От: китайски зарази по китайските стоки

Каква е вероятнста продаваните китайски стоки да пренесат китайски зарази в България?:confused:

Ако се осигури на заразата уютно местенце с благоприатен за развитието и микроклимат за няколко месеца, които ще прекара на кораб в океана и после по складове...

Веднъж на един кашон имаше китайска кръв... Сигърно се е порязал дръпнатия и аз се замислих мога ли да хвана "Хуш Гриби" /H5N1/ че му беше сезона точно :)
 
От: китайски зарази по китайските стоки

Всичко е възможно най-добре някой "Доктор" може по-компетентно да се изкаже с мнение :cry:
 
От: китайски зарази по китайските стоки

най-добре е да използваме тази причина и да спрем вноса от там :shock:
 
Re: От: китайски зарази по китайските стоки

най-добре е да използваме тази причина и да спрем вноса от там :shock:

Или поне да обложим с 30% здраверн данък стоките идващи от там? Ако го чуят това от здравната каса, ще олабят простата от кеф...
 
От: китайски зарази по китайските стоки

най-добре е да използваме тази причина и да спрем вноса от там :shock:

цял свят пазарува от тм но бях чел за заводите фокскон
стоката я обработвли преди да я пуснату европата
по твто дадоха ена ена дето и окапала косата от китайска боя за коса
 
От: китайски зарази по китайските стоки

Тихо, че някой законодател ще прочете какви гениални идеи за доограбване на населението предлагате. Думата с "д" трябва да се забрани във форума и по-специално идеите за увеличаване на "д" - дори и да са на шега (после друг ще се смее последен).

Аз лично не бих се логвал в основните си Гугъл акаунти през таблет или телефон. За тази цел бих си направил отделен акаунт само за този телефон/таблет, който не се ползва за нищо (само за настройките и маркета).

За Индия има слухове, че там било пълно с китайски таблети, на които има предварително инсталиран шпионски софтуер. Не знам дали и в други държави се продават заразени таблети, вероятно да.
 
От: От: китайски зарази по китайските стоки

Тихо, че някой законодател ще прочете какви гениални идеи за доограбване на населението предлагате. Думата с "д" трябва да се забрани във форума и по-специално идеите за увеличаване на "д" - дори и да са на шега (после друг ще се смее последен).

Аз лично не бих се логвал в основните си Гугъл акаунти през таблет или телефон. За тази цел бих си направил отделен акаунт само за този телефон/таблет, който не се ползва за нищо (само за настройките и маркета).

За Индия има слухове, че там било пълно с китайски таблети, на които има предварително инсталиран шпионски софтуер. Не знам дали и в други държави се продават заразени таблети, вероятно да.



нямах предвид софтуерни вируси
 
От: китайски зарази по китайските стоки

това е като жълтеницата в дъвките турбо през комунизма...
 
От: китайски зарази по китайските стоки

това е като жълтеницата в дъвките турбо през комунизма...

как от дъвките не разбрах?
 
От: китайски зарази по китайските стоки

Е как не си разбрал,
пускат се нарточно такива слухове, за да се всява паника
 
От: китайски зарази по китайските стоки

Е как не си разбрал,
пускат се нарточно такива слухове, за да се всява паника

да бе а аз чух ако китаец кихне върху стоката
и после малкото дете от булгария купи играчката
а то нали си целува играчката
и както писа амуня куш грипи шял да се пренесе
та викам да спирам магазина само от германия да внасям
 
От: китайски зарази по китайските стоки

И какво гарантира, че като внесеш от германия, стоката няма да е произведена от същия тоя китаец и само препакетирана там.
Или че германеца също не е кихнал.

Не ги мислете такива, тръгне ли някаква сериозна зараза, хората ще си я пренесът далеч преди да ти е дошъл контейнера от китай.
 
От: китайски зарази по китайските стоки

Не ги мислете такива, тръгне ли някаква сериозна зараза, хората ще си я пренесът далеч преди да ти е дошъл контейнера от китай.

да но аз не контактувам с тези хора а със стоката
така че има и голяма вероятност клиентите ми да ме осъдят за нанасяне на вреди

ех добре си беше при бай тошо
само от СИВ се внасяше
ех времена
няма сирийци и танганайци и МИЛАТА НИ РОДИНА|!
 
От: китайски зарази по китайските стоки

включи клауза в инструкцията за употреба - да се обеззаразят превантивно артикулите.
 
От: китайски зарази по китайските стоки

включи клауза в инструкцията за употреба - да се обеззаразят превантивно артикулите.

мислим на китайците да го кажа иначе спирам да купужам
 
От: китайски зарази по китайските стоки

аз мисля, че Китай е най-малкия проблем, там малко или много нещата се регулират, суматии концерни имат филиали там и пълнят джебовете на китайшъните... какво остава за индийски, африкански и тем подобни? преди време някой ми каза, че кафето Нова Бразилия, всъщност е двойно препечено либийско..
 
От: китайски зарази по китайските стоки

А либийското кафе е тройно препечено мароканско :)
 
От: китайски зарази по китайските стоки

А либийското кафе е тройно препечено мароканско :)

аз пак четох статия че бананите дето ги ядем са трето качество само за селското стопанско на добитака се давал.
Внасяли са първо качество и народа не ги е харесвал- оти свикнал на вкуса на трето качество:)
 
От: китайски зарази по китайските стоки

Бананите дето ги ядем ги късат зелени за да не презреят по време на доставката, затова нямат никакъв вкус.
 

Горе