кога за последно сте дали милостиня

От: кога за последно сте дали милостиня

кое му е малоумното?
това че си скръндза дори и един донате бутон не сложиш на сайтовете си за подпомагане на някаква детска или друга градина даскало или читалня

Малоумна е защото аз каквото съм дарил и съм помагал го правя безкористно и последното нещо за което мисля е, да се хваля в твоята тема. Когато е възможно го правя анонимно и не искам името ми да се споменава. Глупава е точно колкото останалите ти теми - "колко смс сте пуснали на бб" или "колко филии хляб изядохте на обяд".
 
От: кога за последно сте дали милостиня

Малоумна е защото аз каквото съм дарил и съм помагал го правя безкористно и последното нещо за което мисля е, да се хваля в твоята тема. Когато е възможно го правя анонимно и не искам името ми да се споменава. Глупава е точно колкото останалите ти теми - "колко смс сте пуснали на бб" или "колко филии хляб изядохте на обяд".
И къв е смисъла да си анонимен? Нали трябва да се вижда че има хора които са помогнали и другите да се мотивират за да помогнат и те
 
От: кога за последно сте дали милостиня

И къв е смисъла да си анонимен? Нали трябва да се вижда че има хора които са помогнали и другите да се мотивират за да помогнат и те

То и като си анонимен се вижда, че "има хора които са помогнали". Като пише че Иван е пратил SMS и е помогнал за мен е толкова анонимно колкото и като не знам, че е Иван. Смисъла в това да не си анонимен е, когато си популярно лице, което с авторитета си ще подпомогне определена кампания, всичко останало е суета.
 
От: кога за последно сте дали милостиня

На всеки, който дава пари на просяците препоръчвам да прочете тази статия

Много от децата, които са в ръцете на просещите циганки са надрусани с хероин, или са упоени с водка. Често умират. Помислете си за какво давате милостиня. Хората, които подхвърлят на пари на просяците на практика поддържат една добре смазана машина за измами. Фасадата е просещия, а отзад има стройна мафиотска структура, която харчи вашите пари.
 
От: кога за последно сте дали милостиня

На всеки, който дава пари на просяците препоръчвам да прочете тази статия

Много от децата, които са в ръцете на просещите циганки са надрусани с хероин, или са упоени с водка. Често умират. Помислете си за какво давате милостиня. Хората, които подхвърлят на пари на просяците на практика поддържат една добре смазана машина за измами. Фасадата е просещия, а отзад има стройна мафиотска структура, която харчи вашите пари.
И що да ти влизаме в умрелия сайт???
http://vbox7.com/play:0774cfbac5
 
От: кога за последно сте дали милостиня

И що да ти влизаме в умрелия сайт???
http://vbox7.com/play:

Ти кой беше? И за какво се бориш? Не е лошо да се прибираш в дупката, от която изпълзя, да не се налагам да те завирам там..
 
От: кога за последно сте дали милостиня

Малоумна е защото аз каквото съм дарил и съм помагал го правя безкористно и последното нещо за което мисля е, да се хваля в твоята тема. Когато е възможно го правя анонимно и не искам името ми да се споменава. Глупава е точно колкото останалите ти теми - "колко смс сте пуснали на бб" или "колко филии хляб изядохте на обяд".

BiOnSe мноо си интересен темите били малоумни - ами оти влизаш там и постваш просто ги подмини.А отностно за филиите на обяд,ако така си зададеш заглавието на темата едва ли някой да ти пише там,но виж ако пишеш

дали може една филия да стане диария:)
 
Последно редактирано:
От: кога за последно сте дали милостиня

И що да ти влизаме в умрелия сайт???
http://vbox7.com/play:0774cfbac5

380 кинта изкарал един на Нова година от просене... "ти майтап ли си правиш"

(жалко, че не знае, че ако прави нещо конструктивно ще може да изкара с две нули повече)
 
От: кога за последно сте дали милостиня

Един апел от мен:

http://gospodari.com/?go=reportages&p=detail&videoId=8721

Преди половин година ви разказахме за 25–годишния Борис Христов, който претърпя тежка катастрофа. За лечението му в Москва бяха необходими 21 хиляди евро. Тогава той отправи зов за помощ чрез нашия ефир и успя да събере средставата, необхдоими му да замине за Москва и да му бъдат направени изследвания.
За съжаление след едно от изследванията се оказва, че той трябва да бъде подложен на операция, за която са му необходими 37 хиляди евро.
Нека всички да помогнем!


Ако искате да помогнете:
Борис Павлов Христов
Пр. / Сметка: 02/0000000020241064
Валута: BGN
IBAN: BG44STSA93000020241064
BIC: STSABGSF
ИЛИ
SMS с текст на латиница DMS BOBI на номер 17 777
 

Горе