кой блог дава опция, има туулс за лесно добавяне на адсенс

pavelinvarna

New Member
кой блог саит дава опция или има туулс за по лесно добавяне на адсенс.
примерно да ти дава опция автоматично да се добави адсенс и само да си вкарасх аццоунта или нещо от сорта. Незнам това тъп въпрос ли е или не..
 
coolice каза:
Ами блогспот, а иначе ако ползваш wordpress на твои си хостнг има един плъгин с поито става по същия начин
Без да ми се смеете, блог не съм правил и сега така да се каже ги мятам, Работата е там че ще ми помага с контента още един човек но той пък съвсем не ги чува нещата и гледам максимално да опростя, че да напражим 5-6 проекта в бързината, но пък да мога и аз да се уча в движение а и да обяснявам на него. Та работата е да правим блогове лесно, с фрее домаин и хостинг, да качим контент малко колкото да не е празен блога, ще купим после домаин-ите и качим малко още постове на блога/вете и му прая СЕО после и в краина сметка да праим парички от адсенсе контент адс.
Кво мислите за моя зъл план.
Както казва моя любим герой Болдрик от Blackadder
"I have a cunning Plan..."
Да не?
Забележки?
Съвети?
Цхеерс
 
никои на никои не се смее няма глупав въпрос във този форум :)

Ами става ако правите хубави блогове с хубав контент и добавяте блог постове редовно най вероятно ще се получи добре :) блогър е плафорамата която ви трябва :)
 
pavelinvarna каза:
coolice каза:
Ами блогспот, а иначе ако ползваш wordpress на твои си хостнг има един плъгин с поито става по същия начин
Без да ми се смеете, блог не съм правил и сега така да се каже ги мятам, Работата е там че ще ми помага с контента още един човек но той пък съвсем не ги чува нещата и гледам максимално да опростя, че да напражим 5-6 проекта в бързината, но пък да мога и аз да се уча в движение а и да обяснявам на него. Та работата е да правим блогове лесно, с фрее домаин и хостинг, да качим контент малко колкото да не е празен блога, ще купим после домаин-ите и качим малко още постове на блога/вете и му прая СЕО после и в краина сметка да праим парички от адсенсе контент адс.
Кво мислите за моя зъл план.
Както казва моя любим герой Болдрик от Blackadder
"I have a cunning Plan..."
Да не?
Забележки?
Съвети?
Цхеерс

В такъв случай смятам че блогър е идеален за този случай. Лесно се регистрира , лесно се едитва , сичко ти е получавтоматично , а и с малко контент ще изкачаш на първи места заради семейната връзна блогър - гугъл. Също така има вариант по късно да си преместиш блога на твои домейни , така че мисля че този вариант наистина е перфектен за теб :wink: Успех
 
vetzkov каза:
В такъв случай смятам че блогър е идеален за този случай. Лесно се регистрира , лесно се едитва , сичко ти е получавтоматично , а и с малко контент ще изкачаш на първи места заради семейната връзна блогър - гугъл. Също така има вариант по късно да си преместиш блога на твои домейни , така че мисля че този вариант наистина е перфектен за теб :wink: Успех
Верно бе днес си сет-нах блог за окола 30 мин
много лесно,
ще си направя 1000
 
pavelinvarna каза:
vetzkov каза:
В такъв случай смятам че блогър е идеален за този случай. Лесно се регистрира , лесно се едитва , сичко ти е получавтоматично , а и с малко контент ще изкачаш на първи места заради семейната връзна блогър - гугъл. Също така има вариант по късно да си преместиш блога на твои домейни , така че мисля че този вариант наистина е перфектен за теб :wink: Успех
Верно бе днес си сет-нах блог за окола 30 мин
много лесно,
ще си направя 1000
моля :lol: :lol: :lol: бонбони не пием :lol:
 
сега ще кажеш и че пиеш от бутилки дето не се търкалят, мислех да мина тънко, то се е Видяло - кажи марка и колко да е отлежало
 
pavelinvarna каза:
сега ще кажеш и че пиеш от бутилки дето не се търкалят, мислех да мина тънко, то се е Видяло - кажи марка и колко да е отлежало
хаха :) евала ама стига сме спамили форума
 

Горе