кой е този mytech кадето изкупува всички дропени бг домени?

Аз не го знаех, ама верно много негови фенове (@Sky) има тука.

05148c64ec62623e2e089ba891162e0c.png

513068037cc2e27adf8fb4eb69bb2b1e.png
 
Последно редактирано:
Това имах предвид, вижте неговата стратегия.

Ква стратегия.. това си е бизнес. Тури ти неколко милиона само в домейни..стратегия :)
Иначе уан оф дъ бест. Убеден съм, че е имал трудни моменти, ама явно държи бая инкяр.

Не разбрах само по какъв повод се вкарва в темата, той ли регва БеГе-тата на поразия, щото гледам доста по-нависоко мери!?
 
Ква стратегия.. това си е бизнес. Тури ти неколко милиона само в домейни..стратегия :)
Иначе уан оф дъ бест. Убеден съм, че е имал трудни моменти, ама явно държи бая инкяр.

Не разбрах само по какъв повод се вкарва в темата, той ли регва БеГе-тата на поразия, щото гледам доста по-нависоко мери!?
И той ги регва с разликата че той си ги плаща докато тия другите не си ги плащат..

продават са стотици домейни в ДАН такива които не са регнати , има и такива дето са реално работещи сайтове.. незнам кой ги листва там да ги продава като не са собственици даже... ахаахах
 
И той ги регва с разликата че той си ги плаща докато тия другите не си ги плащат..

продават са стотици домейни в ДАН такива които не са регнати , има и такива дето са реално работещи сайтове.. незнам кой ги листва там да ги продава като не са собственици даже... ахаахах
Би ли ми обяснил точно какво правят, защото прочетох всички коментари, но не успях да разбера? пускат заявка за домейна през някой регистратор преди да е изтекъл и след това като се дропне нали им взима парите за домейна като го купува автоматично? или как?
 
Би ли ми обяснил точно какво правят, защото прочетох всички коментари, но не успях да разбера? пускат заявка за домейна през някой регистратор преди да е изтекъл и след това като се дропне нали им взима парите за домейна като го купува автоматично? или как?
Няма бе пускаш заявка за регистрация като се дропне ти си наред.. имаш 1-2 месеца време да си платиш домейна.. и го продаваш , а не плащаш.. след тези 1-2 месеца.. не си платил и идва ред на следващия който е на опашката обаче ти като си пуснал заявка на твое име, на още 5-6 приятелчета и хайде 1 година е твой домейна без да си плащаш... и през това време ги пускаш да се продават..
 
Няма бе пускаш заявка за регистрация като се дропне ти си наред.. имаш 1-2 месеца време да си платиш домейна.. и го продаваш , а не плащаш.. след тези 1-2 месеца.. не си платил и идва ред на следващия който е на опашката обаче ти като си пуснал заявка на твое име, на още 5-6 приятелчета и хайде 1 година е твой домейна без да си плащаш... и през това време ги пускаш да се продават..
много интересно, обаче не трябваше ли да се предплати в сайта на фирмата от която пускаш заявката, иначе те каква гаранция имат че ще го платиш после? някой във форума пробвал ли е да пусне заявка за бг домейн който не е изтекъл, май ти дава просто едно съобщение че домейна е зает. кога е точния момент в който се пуска заявката за чакане?
 
DOMAIN NAME:sirene.bg
(sirene.bg)
registration status: busy, inactive

requested on: 17-04-2020 03:21:38 EEST
processing from: 25-05-2021 17:11:39 EEST
initially activated on:
activated on:
expires on: 24-07-2021 23:59:59 EEST

CHATZIOGLOU ELENI


Нов регистрант, играта продължава.
 
небезизвестният заек...
Личи си кой е старо куче. Калин е страхотен човек и професионалист. Лично го познавам. Водили сме заедно доста семинари. И наистина е цар в домейн света. Не знаех, че ще поеме натам. От SEО експерт, мина в търговията на домейни. Но честно казано, силна негова черта при оптимизацията беше именно тази - пренасочването на домейни с високо ауторити и история. ;)
 
Личи си кой е старо куче. Калин е страхотен човек и професионалист. Лично го познавам. Водили сме заедно доста семинари. И наистина е цар в домейн света. Не знаех, че ще поеме натам. От SEО експерт, мина в търговията на домейни. Но честно казано, силна негова черта при оптимизацията беше именно тази - пренасочването на домейни с високо ауторити и история. ;)

DOMAIN NAME:chai.bg
(chai.bg)
registration status: busy, active

requested on: 31-01-2019 17:42:07 EET
processing from: 31-01-2019 17:42:07 EET
initially activated on: 31-01-2019 17:43:55 EET
activated on: 31-01-2019 17:43:55 EET
expires on: 31-01-2022 23:59:59 EET

Kalin Karakehayov
Забележка: Съгласно "Общ регламент за защита на личните данни (регламент (ЕС) 2016/679 )" (GDPR) лични данни не се публикуват.
 
DOMAIN NAME:chai.bg
(chai.bg)
registration status: busy, active

requested on: 31-01-2019 17:42:07 EET
processing from: 31-01-2019 17:42:07 EET
initially activated on: 31-01-2019 17:43:55 EET
activated on: 31-01-2019 17:43:55 EET
expires on: 31-01-2022 23:59:59 EET

Kalin Karakehayov
Забележка: Съгласно "Общ регламент за защита на личните данни (регламент (ЕС) 2016/679 )" (GDPR) лични данни не се публикуват.

Тоест? Пояснете за простолюдието - няма ирония - наистина темата ми е много мътна с .bg
 
Тоест? Пояснете за простолюдието - няма ирония - наистина темата ми е много мътна с .bg
Там няма нищо необичайно при горния пост.. човека смята че може да продаде домейна след време и си е платил..
по горните не са регистрирани , а са запазени просто и не са платени.. продават ги в момента .. всичко се продава регистриране и нерегистрирано.. даже продаават чужди сайтове.. незнам как ги правят тея работи аххаха
 
.. даже продаават чужди сайтове.. незнам как ги правят тея работи аххаха
Да не са само маркетингови далювери..? Нещо в стил "пусни балъка напред и после го придърпай" или "е, тази 16gb памет я нямаме, ама имаме по-хубава от 32гб.." или "топлите банички свършиха, ама имаме страшни притоплени пици" и так дале
 
DOMAIN NAME:pivo.bg
(pivo.bg)
registration status: busy, inactive

requested on: 27-05-2021 15:52:17 EEST
processing from: 27-05-2021 15:52:17 EEST
initially activated on:
activated on:
expires on: 26-07-2021 23:59:59 EEST

Iliyana Koleva
Забележка: Съгласно "Общ регламент за защита на личните данни (регламент (ЕС) 2016/679 )" (GDPR) лични данни не се публикуват.



NAME SERVER INFORMATION:
ns1.parkingcrew.net
ns2.parkingcrew.net


Играта продължава, обявяват го за продажба.
 
Заекът е №1, жалко, че скоро не е минавал насам. Чудя се дали не може да бъде активен тук в секцията за домейни, както е във фейса с неговата си група за домейни. Ако може и @TaloV да даде повече инфо. Мисля, че и него съм го мяркал тук да се предлага домейни, дори си е в бранша с търговията им. Поне с такова впечатление останах.
 
Имаш домейните или имаш списък..щото разликата е огромна :) Тук всеки си има списък, споко :D
 

Горе